Noční můra v Elm Street

• USA A Nightmare on Elm Street (více)

Pětice dospívajících přátel, která žije ve stejné ulici, má sny o hrozivém muži se znetvořenou tváří, strašidelným hlasem a zahradnickou rukavicí s noži místo prstů. Jednoho po druhém terorizuje ve snech – kde platí jeho pravidla a jedinou cestou, jak před ním uniknout, je probuzení. Když ale jeden z nich zemře, ostatní pochopí, že se jejich sny staly skutečností a jediný způsob, jak přežít, je zůstat vzhůru. Kdesi v jejich minulosti se skrývá dluh, jehož splatnost právě vypršela. Aby se zachránili, musejí se ponořit do mysli nejzvrácenější ze všech nočních můr: Freddyho Kruegera. Legendárního zloducha hraje v současné verzi klasického hororu Jackie Earle Haley. (oficiální text distributora)

Diskuze

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Salem: Hele... Jelikož se to stáhlo ještě před první recenzí, tak mě napadá jen jediné vysvětlení a to zní asi takhle: Kina jdou díky "stahovačům" do hajzlu, nedávno probíhající krize k tomu taktéž přizpěla a naši milí distributoři se (mylně?) domnívali, že na to v ČR nikdo nepůjde. Jinými slovy - místo toho pustí píčoviny (pardon, ale jinak to nejde) s Efronem, Patizónem nebo tím rádoby sexy (fuj) indiánem z přiblblého "Stmívání", protože tady jsou výdělky jasné... P.S.: Fanouškům této čtyřdílné ságy se předem omlouvám.

Salem (hodnocení, recenze)

jo ty jsem viděl to byla kravina, ale klidně se kouknu na dvojku až bude :-D

Salem (hodnocení, recenze)

Allien.9: proč to teda stáhly??? jsem na to chtěl vzít kámošku ;-)

kitano

kitano (hodnocení, recenze)

Freddyho pedofilné sklony opisoval už aj Freddy vs Jason.....takže to nieje žiadna novinka.

Allien.9 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Proč je neznásilňuje ve snech? Dobrá otázka... Co třeba proto, že tyhle "kids" už vlastně nejsou zase tak úplně "kids"? Ale musím se přiznat, že jsem si na YouTube zhlédla samou nedočkavostí ještě jednu scénu, která s tímhle "tématem" hooodně souvisí, a která je naprosto dokonalá.;-)

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Allien.9: Freddy není žádný Berkowitz, Dahmer nebo Wayne Gacy. Proč je teda v jejich snech neznásilňuje, ale zabíjí? Teda tohle bude jistě debilita.

Jakkob (hodnocení, recenze)

Já s tím teda žádnej problém taky nemám - naopak, docela se mě to i líbí ;-)

Allien.9 (hodnocení, recenze)

st.ranger: 1) S nesmyslem nesouhlasím. 2) A proč by měl být Freddy jako ostatní.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Charismatický vrahoun, který dokáže ještě před smrtí vyděsit a pobavit a přitom klátí malé děti? Nesmysl. Copak je Jason nebo Mike zainteresován na děti kvůli sexuálním choutkám?

Allien.9 (hodnocení, recenze)

st.ranger: A co je na tom, sakra tak špatného?!? Já ho za něj měla vždycky.;-)

st.ranger (hodnocení, recenze)

Ožije akorát kritika. Co se zatím dovídám mě vyloženě děsí. Inovace Dune Productions = Freddy je pedofil. To je fakt úžasné.

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak ono po nějakým čase zasejc ožije, don't worry... Ono se kolem nové Noční Můry zasejc neděje, tím pádem to utichlo - to je přirozený...

Salem (hodnocení, recenze)

FREDDY z nostalgie to byl pomalu můj první zhlídnuty horor

L_Johnny

L_Johnny (hodnocení, recenze)

mno asi stim Myersem mate pravdu , ale ja stejně něco víc cítím k fredymu. Mno každy ma trochu jiny vkus :-)

Jakkob (hodnocení, recenze)

Skvělý to možná je, ale zrealizovat to je už horší a pak mě osobně na tom nějak extra zase nesejde, už jen proto, že nerad něco zaříd do nějakých žebříčků od nej po nej, když mám kolikrát jako své skutečně nej i vícero věcí, než jen jednu konkrétní...

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

jakkob:to je skvělej nápad stou anketou,takové vyber si svého nejmilejšího zabijáka:-)

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

Myers má ze všech tří úplně nejelšpí první film ( i když počítám Friday i dvojku ), ale celkově Michael se svou sérií dost ztrácí, tu vede o chlup před Jasonem Freddy ( nepočítaje poslední remaky, bleah ! )

Jakkob (hodnocení, recenze)

Bylo by fajn udělat nějakou anketu a rozeslat ji po světě, aby se vidělo, kdo je ten "nejlepší" ;-)

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

no zas tak blbá postava to není,jen mě to nikdy moc nebralo,Skrk má pravdu nejlepší je michael myers

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Nejlepší hororová postava je Michael Myers a bez debat. ;)

L_Johnny

L_Johnny (hodnocení, recenze)

to korbitch22: mno POZOR! - jak mužeš říct,že je blbá postava ?! MG ,,stará" noční můra je prostě hororová klasika, není lepší hororové postavy, než-li ,,starého" Fredyho :-) mno a taky nemuzes srovnavat rok 84 a 2010 :-/

Remake Noční můry v Elm Street na cestě

30.04.2010

Vřískot pěkně postaru

Vřískot pěkně postaru

26.11.2009

To znamená se všemi, kteří přežili původní trilogii. Včetně Wese Cravena. Žerty stranou, v srpnu mu bylo rovných sedmdesát a pokud se naplní „hrozby“ scénáristy Kevina Williamsona, že Scream 4 bude… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)