Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

InJo

InJo (hodnocení, recenze)

S tímhle distribučním názvem bych asi problém neměl. :)

InJo

InJo (hodnocení, recenze)

Konečně je jisté, že nás čeká krev, drsná akce a zazní nejeden "fuck"! ;-)

spikey1

spikey1 (hodnocení, recenze)

oni to jiní lidé než jsme my nejsou, bohužel se nestává že předtím než hlavoun vynese ortel nad českým překladem, se někdo nesníží k tomu aby se zeptali ve fanouškovském podhoubí. Ono teda, jednou to hlavouni zkusili, zkusili poslouchat fanoušky když natáčeli Hady v letadle, a občas musím říct že jsme fakt blázni:D

Veseldaa.!

Veseldaa.! (hodnocení, recenze)

Koukněte se na stránky HCE, najděte film The Expendables a co je tu nového?! ČESKÝ PŘEKLAD ZMIZEL !!!

ssfan

ssfan (hodnocení, recenze)

Český distributor HCE se opět předvedl. Kdyby si dali slovo "Expendable" přeložit googlem, dostali by slovo "Postradatelný". Ale co, pro mě to bude pořád Expendables. A třeba zabere i ta petice na fb. A mimochodem: odepsaný = lame.

spikey1

spikey1 (hodnocení, recenze)

George: nic neni nemozne. Expendable: je jasne ze cely hollywood nesedi a neceka na to az se vsichni pripravi na comeback jako Sly a Rourke. Jen to nejak v hloubi srdce, tem klukum preju, moje detstvi jim je za mnohe vdecno.

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

A jeje už ten nazev je asi jasnej... Odepsanci, no to je hruzostrašnej preklad, nechapu proc to vubec prekladali, nicmene to je fuk kvalitu filmu to nesnizi.. hrozne se na ten film tesim. Ten kdo ty nazvy vymysli asi si to parkrat nezopakoval ten nazev... pak by mu mozna doslo ze to je hrozny slovo... Jinak film machete jsem zvedavy jak se bude jmenovat, aby se nejmenoval Velký nůž ..... :-D

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Expendable: Pokud jsi viděl JCVD, tak bys možná usoudíl, že na tom zase tak dobře nebude. Ale tohle opravdu neberu, měl to brát jako zviditelnění, viz Mickey Rourke. Tak dlouho hrál jen štěky až se z několika filmů propracoval znova mezi první ligu. Snad mu to vydrží, měl jsem ho rád, ještě když to pěknej chlap.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

spikey1: Jo to video jsem viděl, Dolph se na to hodí, ale k tý popularitě. Je známý akorát ve Švédsku, ale v Americe spousta lidí neví, že nějaký Švédsko vůbec existuje. Po Expendables se uvidí jestli jeho popularita ve světě vzroste.

spikey1

spikey1 (hodnocení, recenze)

LukeCJ: moc pěkný stránky Expendable: nevím jestli jsi viděl to video s Dolphem když uváděl švédsko hledá talent: http://www.youtube.com/watch?v=mHtatY7bOUY švédsko ho v současnosti žere a stoupá stejně nahoru jako Stallone při Rambovi čtyři a to ještě moc novinek nenatočil, věřím že Expendables znovu províří vody Akčních filmů a staré páky začnou zase točit jako o život.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Je náročný když se vezmete, že ročně točí 2 filmy a z každého má 5 mega tak má ročně 10 mega, normální člověk tohle nemůže do konce života utratit a on točí filmy od 80tých let, to musí být ve slušným balíku.A mohl tu nabídku vzít když už né kvůli prachům tak kvůli fanouškům, vsadím se, že Lundgrenova popularita po Expendables naroste zatímco Van Damma bude mít rádo jenom pár lidí včetně mě :D

LukeCJ

LukeCJ (hodnocení, recenze)

Zdravim všechny fanoušky Expendables (Odepsanců :-) ), spustil jsem fansite www.expendables.4fan.cz .Web byl spuštěn dnes , ale už tam najdete pár zajímavých věcí a další budou rychle přibývat . ,Web běží na redakčním systému wordpress , takže přidávání nových článků je poměrně snadné a kdo by se chtěl podílet na tvorbě webu například přidáváním článků může mi napsat na email LukeCJ@seznam.cz nebo icq 254471151

wraith

wraith (hodnocení, recenze)

do takovyho filmu by mel jit i zadara. nemyslim si, ze by si musel nejak brat od huby, aby mu slo o prachy, a zahrat si po bok takovym borcum, to snad musi bejt cest i pro Van Damma. jedine, ze by tam byly nejaky osobni neshody ;) tak ci onak, jeho blbost. stejne jsem ho nikdy moc nemusel...

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Van Damme v době natáčení Expendables měl Univerzálního vojáka již za sebou, ten film byl jednom rok v postprodukci a Van Damme to odmítl kvůli tomu, že mu Sly neřekl co přesně by hrál a taky proto, že mu nabídl pouhých 400 000 dollarů normálně má za ssvoje filmy tak 5 mega a tak se na to vykašlal.

spikey1

spikey1 (hodnocení, recenze)

Osobně moc nevěřím tomu že mu Slye řekl you will earn some money and bang bang... spíš právěproto že od Slye nedostal tolik peněz kolik by chtěl, taky je fajn že Sly se v tom nešťourá a nechává to být ať si to Jean vykládá jak chce.

john.h

john.h (hodnocení, recenze)

tak lundgren natacel univerzalniho vojaka asi pet natacecich dni, ve filmu pak je dohromady asi deset minut... ale van damme taky nenatacel vojaka 3 prilis dlouho, dohromady takovejch 20 dni? podle drbu co jsem vystoural ja tam van damme nesel jednak proto, ze mu sly nenabidnul takovy prachy jako ma za natoceni jednoho DVD becka (za to dostane treba pulku desetimiliondolarovyho rozpoctu, coz by od slye fakt nedostal) a jednak protoze se mu ta postava co dostane ve filmu zrejme na zadek udajne nelibila...

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

Kdyby omítnul kvůli Univerzálnímu vojákovi, tak co tam pak dělá Lundgren?

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama