Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

1990Jirik

Odmyslet si skvělé herce tak dám odpad.. Protže skutečně se to ničím neliší od klasických akčních filmů... Ale vzhledem k obsazení herců dávám tři hvězdy protože rozhov v kostele mezi Arnoldem, Willisem mě doslova dostal naprosté herecké legendy kinematografie;) ()

Ocinator

Tak přesně tohle jsem od tohoto filmu čekal. Trochu naivní jako každá takováhle akčňárna, ale kdo nechce, ať se nedívá. Herecké obsazení už snad pro tenhle žánr být nemohlo... Vnímám zde lehkou symboliku jak odcházející hvězda akčního nebe (Stallone) předává žezlo hvězdě nastávající (Stathem). Kdo má rád krev a okřídlené klišé, že dobro vždy zvítězí nad zlem si zde příjde na své. ()

mistrpropr

splnil se mi klukovskej akční sen. že je to dobrý jsem si přečet ale že starej sly vykouzlí takovouhle pecičku jsem nečekal.bavil jsem se velmi ikdyž nevim do jaký míry za to může nostalgie....:) varovnej výstřel! BUM! za frajera zbydou jen nohy:D ()

boxo

Jedna hviezdička za scénu v kostole a Lundgrena... ináč už počas traileru som sa bál... nemá to vôbec čím zaujmúť, scény sú silne neuveriteľné, toto nerobil ani arnie v komande..... celkovo je to ako Sly-ov mokrý sen, kde zabíja svojich nepriateľov rýchlosťou svetla... ak chcete dobrú akciu vrhnite sa na Predátora, Terminátora, z novších Matrix trebárs, ale nie toto.... o to je to smutnejšie, že som projektu kde by bolo najviac akčných hviezd fandil, ale zjavne peniaze na honoráre sa oplieskali a na dobrý scenár nezostalo..... už v poslednom Rambovi bol Sly silne nadľudský, teraz uz to je vyslovene komické ()

Figuto

Bum! Prásk! Ratatatata! Jo, vidět známé hrdiny akčňáků na jednom místě, to není špatné. Ale postrádá jedinečnost a mírně nudí. No však budou pokračování. ()

creTin

"Ty vole, ty ména, ta nostalgie, tohle musí všichni co jako malý fakani čuměli v televizi na ty největší drsňáky sežrat." A bohužel, nostalgie selhává a zůstává už jenom hvězdná sestava, nic víc, prostě jenom sestava. ()

ales.he

Tento rok je plný filmových A-Teamů postradatelných parchantů a univerzálních vojáků. Stalloneovci si odnášejí suverénně nejvyšší hodnocení. Ano všechno to pomrkávání na diváka a vzájemné špičkování akčních ikon minulých i součastných je milé. Na druhou stranu akční koktejl namíchaný vesměs z ingrediencí zlatých akčních 80- tek již dnes žádné velké divadlo neudělá. Raději než Expendables 2 bych uvítal nového Ramba, jako režisér se Stallone docela osvědčil, ale se scénářem by si možná tentokrát měl nechat pomoci od někoho povolanějšího. ()

hrabac

Možná, že bez toho velkého očekávání by to nebylo až takové zklamání. Sylvestr se zaměřil hlavně na svou postavu, možná trochu prostoru má Rourke. Dialogy většinou nuda. Scény většinou opakování již viděného z jiných filmů. Scénář milionkrát vyvařený čaj. Na Expendables jedině když jste všechny ostatní filmy z nabídky už viděli:) Ale jděte na to . ()

Thaarm

Na film som sa pomerne tešil - veľa hrdinov z mojej "akčnej vhs" mladosti, no výsledok ma o to viac sklamal. Jednoducho ma to nebavilo, prišlo mi to celé akési silené, napriek tomu, že herci sa snažili pôsobiť uvoľneným dojmom, nepôsobili tak. Nereálnosť bojov netreba opisovať, pár hodnotiacim sa to už podarilo vyjadriť celkom presne. Lepšiu službu by mi spravilo video so zostrihanými ukážkami starších filmov zúčastnených hercov, ako tento výtvor. Stotožňujem sa napríklad komentárom od KIDDO. ()

cmman

Nulový příběh a hloupé dialogy. Stále jsem čekal na nějaké překvapení, marně. A-tým letos u mě vítězí jako akčňák roku. ()

Bloodoom

Krásný a příjemný návrat ke klasickým akčňákům, u kterých se člověk bavil od začátku do konce. jediné co bych vytkl je takový až moc povrchní děj a pokus o hlubší vykreslení postav, což se nikterak nepovedlo :( ()

2tomas2

Ked som prvý krat čítal že Stallone a Arnold budú hrat v jednom filme tak som si pomyslel že to bude niečo typu: Hlavný hrdinovia s jednym nožom proti armáde ozbrojenych zabijakov.Ale naštastie sa Arnold objavil len na minútku a to stačilo.Síce mi film pripomínal miestami Ramba ale tak čo by sa dalo čakat od takeho obsadenia.Film ma fakt bavyl,bol nabity dobrou akciou,sem tam trošku srandy na štýl Die Hard.Herci nijak výkonmi neočarovali,zato film akciou priam vybuchoval.Určite jeden z najlepších akčných filmov roku 2010. ()

chrochtos

Nevim jestli to byl zamer, ale pripomelo mi to Commando - v dobrem - zadna hlucha mista, strilecky i rvacky jsou dobre choreograficky udelane, prehledne a clovek si jenom uziva akce.. no a v obsazeni vykvet vsech zijicich akcnich hvezd, ktere navic hraji (az tedy na schwarzeneggra) prekvapive dobre.. jenom vic takovych filmu. ()

Miskindoma

Docela pěkný návrat do osmdesátých let. K dokonalosti chybí jen video Akai a svérázný dabing z té doby od ,,Tomáše z Ostravy,,. Zasvěcení už vědí. ()

ghostwo

Nic moc teda. Nikdy jsem nebyl druh diváka, který by se nějak přehnaně rozplíval nad vybuchujícími věcmi nebo spoustou mrtvých lidí zabitých střelnou zbraní (popř.nožem a podobně). Ani si moc nedovedu představit, že to může vůbec někoho bavit. Ale z komentáře Othella jsem pochopil, že jsou tací a každé zabití si vychutnávají za pokřiku hlášek "Nemálo hustý" nebo ty "Ty píčo", přes celé kino :-) Ale jo, akční filmy taky můžu, ale tohle je tak zoufale jednoduché a postavené pouze na těch akčních scénách. ()

maxs

po očekávání z trailerů mírné zklamání, které však nezabrání udělit 4* - velmi vyvedený film ()

Raviola odpad!

Klasický kýčovitý akční film z americké produkce. Skoro se mi chce napsat, že to je jeden z největších braků, které jsem za poslední dobu viděla. Nic pro mé oko. ()

JerryPilsen

Akční blbost pro fanoušky.Trapný děj,rádoby vtipné hlášky a hektolitry krve.Jediné plus-museli měnit zásobníky. Všichni samozřejmě přežili,narozdíl od nepřítele,kde nikdo. ()

jakub.kuba

Skvělé obsazení, mnoho dobrých hlášek, boží první polovina... Ale ten zbytek? Nevím proč se dobrý film v půlce zvrtnul ve zmatek sestřihů a výstřelů kdy ani divák netuší kde kdo je, kdo ještě žije a co se vůbec děje... ()

Cyco_Mike

Tak tohle jsem nečekal. Že se vrátím o tolik let zpět do doby akčních pecek... Super! Jen mi chyběl roztřesený obraz na televizi Tesla Color a hlas ondřeje Hejmy. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju