Je halloweenská noc a v jednom starém, strašidelném domě se koná pořádná párty. V nejlepším ale do domu vrazí policie a mejdan rázně ukončí. Sedmi lidem se ale podaří v domě schovat a policii uniknout. Při prohledávání domu naleznou ve sklepě ostatky šesti lidí, které patrně patří obětem masakru, který se v domě odehrál před 85 lety právě na Halloween. Dle pověry tehdy účastníky oslavy postupně ovládli démoni a majitelka domu ve snaze zabránit jejich vstupu do našeho světa spáchala sebevraždu. Brzy se ukáže, že o to, co se démonům nepovedlo tehdy, se nyní pokusí znovu… (Šakalík)

dr.horrible

Tak po nezábavnej a (tak trochu) mimo dobu natočenej trojke, sa nakoniec moje obavy z klesajúcej tendencie nenaplnili a remake zapadol do priemeru .Jednotku mám veľmi rád, trojku neznášam. Tento film pre mňa znamená asi rovnaké nič ako dvojka, s tým rozdielom, že v dnešnej dobe sa už niektoré veci tolerovať nedajú. A na poctu to tiež nestačí. PS: Cameo Linney Quigley si mohli odpustiť, keď pre ňu nedokážu vymyslieť nič lepšie, ako že tam proste je ()

Flaxik

No třeba takoví zajíci, ti vám mají zajímavé trávení. Protože jim to v panděru nějak blbě pracuje, tak ani to hovno neumí udělat dobře na první pokus. Takže když hodí bobek, znova ho sežerou a stráví a pak je teprv kompostovatelný tovar dokonalý. U Adama Gierasche je horší, hovno, které stvořil, je téměř totožné jako u původního produktu. Natočit v roce 2009 zhůvěřilost na úrovni špatného osmdesátkového béčka, to už chce kus drzosti. ()

demented

Škoda. Mohla to byť pecka. Nestalo sa. Remake je v zásade upravený pre potreby dnešnej doby, ale v konečnom dôsledku je bezvýrazný rovnako ako originál. Prvá polovica nuda, ale zhruba od polky sa začínajú diať veci :) Odmysliac si tie "wtf" momenty (z hlavnej hrdinky sa mávnutím čarovného prútika stáva expertka na démonologiu a pekná drsňáčka, tak prečo zostať v miestnosti, kde démoni nemôžu vkročiť, keď máme brokovnicu a môžeme ich ísť loviť, že?) sa to dá prežiť bez vážnejšej ujmy na zdraví. Démoni sú ako blondínky. Neskutočne tupí, ale aspoň sú pekní :) ()

korbitch22

Tak já vám nevím,když vám u hororu půl stopáže stojí péro a půl stopáže máte výtlemy,měli by se tvůrci zamyslet nad označením ´´horor´´ :) regulérní soft porno komedie s pár hororovými prvky a trochu šíleného gore,u které jasně nedokážu říct jestli se bere moc vážně a je tím pádem trapná,nebo si sami tvůrci ze sebe dělaj prdel.Ono to totiž s herectvím Edwarda Furlonga je tak,že když hraje parodicky opravdu se bavíte a když hraje vážně,bavíte se ještě víc :D jako komedie dobrý,jako horor nepoužitelný,těžce podrůměrnej oddych,aspoň že na ty kundičky všude kolem se dalo slastně dívat. 40%. ()

verbal

Když potřebuje pár zneuznaných pornohereček , které patrně ve své branži odmítly multiotvorový gangbang s partičkou dvoumetrových černochů, vydělat na chleba, jediným východiskem je, narvat se do o tři velikosti menších výstřihů a střihnout si nějaký ten rimejk sračkoidního osmdesátkového hororu. S nimi zde "exceluje" obtloustlý Éda Furlong, který po zřejmě nucené účasti na tomto spektáklu může jen hořce plakat, že ho Tédvojka tenkrát v jednadevadesátém nesejmul nadobro. Celé to má pevně v nohou nějaký začínající, "ambiciozní" rešeržér, jenž dosud natočil na hájosmičku tak akorát domácí video se svou obtloustlou přítelkyní. Ta je ale čirou náhodou jedinou dceruškou majitele krachujícího studia. ()