Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

tranquill

Pro mne velké překvapení. Nerozumím zdejšímu hodnocení... Ač nemá komedie originální téma, nemusí se uchylovat k nějakým crazy situacím, je příjemně vtipná a oporu má v tradičně výborné Renée Zellweger. A musím dodat, že film mi dokonale naplňuje atributy romantické komedie a je mi i bližší než její Deníky B. Jonesové. ()

moviesfan

Jakou já mám slabost na Renée a její krásný úsměv. Těšil jsem se na nový počin této sympatické herečky, který mě nezklamal. Možná nebudu příliš objektivní, ale film servíruje plno zábavných momentů, kterých je opravdu hodně. Nejsou to momenty, kdy se už nuceně usmíváte, ale usmíváte se, protože jsou opravdu vtipné. Po celý film jsem se usmíval a smál, jelikož Renée je sympaťačka, která při nějaké té humorné scéně působí věrohodně. Děj filmu je klasický, neoplývá originalitou, ale určitě neurazí. Filmu se vyhnuly všelijaké trapné scénky, které se objevují v jiných romantických komedií. Příjemný a milý film. ()

c.tucker

Když o tom tak přemýšlím, tak je jasné, že dějově to jede po kolejích značky Hollywood a nijak to nevybočuje, tzn. že přesně víte, co přijde plus několik málo vsuvek, které nečekáte (opravdu, ale minimum ne-li žádná). Bylo tam sice pár scén u kterých jsem se zasmál, ale totálně to pohřbili nějaké nelogičnosti a zkratky, které to strhávají lehce pod průměr. ()

ElizabethB

Niekedy je fajn, nezistovat si o filme jeho rating. Ako v mojom pripade...nemala som ponatie ako slabo je New in Town hodnotene, avsak po hodinke a pol sledovania tejto romantickej komedie, som si ista, ze moj nazor sa jednoznacne lisi. Pacilo sa mi to cele. Lahulinke, sladke a este aj funny. Tak to vidim ja. (Have you found Jesus?..."Well, I didn't know he was missing." ;o) ()

skunumunu

Většina diváků tuhle komedii označila za průměrnou, nebo dokonce podprůměrnou a trapnou. Uznávám, že je to jeden z těch snímků, kde předem tušíte, jak to celé dopadne zhruba tak po deseti minutách. Ale rozhodně bych ji neházela do stejného pytle jako německé romantické komedie. Myslím, že ani sami tvůrci netvořili Holku z města s tím, že za ni dostanou Oskara. Měla prostě pobavit a to se jí v mém případě podařilo. Ale chápu, že lidé, kteří si nikdy nepotřebovali odskočit v závjejích sněhu při 10°C pod nulou, některé scény zkrátka nemůžou ocenit tak jako my, kteří jsme to zažili na vlastní kůži a málem nám přitom umrznul zadek. Co se týče výkonu Renée Zellweger, nečekala jsem míň ani víc. Myslím, že když od tohoto filmu nebudete nic očekávat, můžete se celkem bavit. ()

• V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)
  • Hlavní představitelce díky zimě zkameněly řasy a mužským protěškům mrzly vousy. (Kamkon)
  • I když pro "zimní" část natáčení měla Renné kaskadérku, všechny scény točila osobně. (Kamkon)