Infestation

všechny plakáty

Hlavní hrdina po probuzení ze spánku zjišťuje, že je zabalen v zámotku pavučiny ve své kanceláři. Zanedlouho zjišťuje, že svět napadl obří hmyz. Vytvoří skupinu, jejímž cílem je hmyz odstranit. (Dines)

Petulka88

Béčko jako řemen, plné béčkových herců, béčkových dialogů, běčkové akce, béčkových triků... Tak bych mohl ještě chvíli pokračovat, ale myslím si, že důležitější je, že jsem se u sledování tohohle horůrku nenudil a místy mě dokázal i docela pobavit. ()

beso74

Tomu sa povie deň blbec (hoci to nie je až tak pravda že jeden deň), šéfka Vás práve ide vyhodiť z práce, keď tu zaznie ohlušujúca rana a vy sa preberiete zabalený ako kukla motýľa. následne sa rozmotáte a hneď na Vás vybehne nejaký prerastený chrobáčik. A to sa ešte len peklo začalo. Výborný komediálny horor, ktorý by sa pokojne mohol volať aj Eight legged Freaks 2, kde hlavným hrdinom je smoliar ktorý mal toľko šťastia či skôr smoly, že sa ako jeden z mála prebral, aby mohol čeliť mimozemskej invázii. To, čo chýba filmu na kvalite špeciálnych efektov nahrádza humorom, momenty, keď sa od akcie prejde k rozprávaniu nie sú jeho slabinou, skôr naopak, posúvajú film do iného levelu. Ústredná dvojica Chris Marquette a Brooke Nevin je dostatočne zdatná na to, aby utiahla hlavné herecké bremeno a navyše im vynikajúco sekunduje Ray Wise a samozrejme množstvo odporného hmyzu, ktoré by sa ako keby chcelo ľudstvu pomstiť za Hviezdnú pechotu a iné pesticídy. ()

oliveros

Vtipne sa tváriaci hmyzí "úlet", ktorý prehráva na všetkých dôležitých frontoch, nakoľko je hlúpy, trápny a remeselne nezvládnutý. Napriek tomu sa však dá dopozerať do konca. ()

jack_scott

Klasické béčko, jak má být. Trpí hlavně rozporem mezi tím, čím chce vlastně být. Na komedii je to totiž moc seriozní, a na klasický film s touto tématikou zase až moc tupé. Vtipné to vážně není, komedií bych to nenazval a ni omylem,spíš filmem s komediálními a rádobyvtipnými hláškami a situacemi. S notnou dávkou sebezapření se na to koukat dá, díky Bohu za krátkou stopáž :-) ** a 40%. ()

tremors

V rámci Animal Shock slabší nadprůměr, jako horor obecně průměr až podprůměr. Některý vtípky se povedly (sice si nevzpomenu ani na jeden, ale to je fuk :D)a digitální brouci celkem ušli. Scénář jako obvykle kupa sraček, herci celkem ušli, ale ty dialogy byli stupidní jako ve většině zvířecích hororů. Oddechovka. ()

MFZB odpad!

Pičovina, ktorá mi išla svojim nehumorom od začiatku až do 45-minuty na nervy. Z duše neznášam ukecané filmy, ktoré sa veľmi silno tvária, že sú vtipné a pritom ide o bohovú nudu maskujúcu sa obrovským prívalom drístov a horor, no za tú 3/4 hodinu som nespozoroval žiadnu scénu, ktorá by sa dala označiť za hororovú, to možno platilo v 80-tych rokoch pri danom žánri, ale nie 2009. Aspoň jednu vec som sa naučil, že nie každá hororová komédia je zaručene dobrá... ()

doughnut

Hodně povedená komedie, která sama sebe vůbec nebere vážně. Výborné efekty, rychlý spád, zajímavá závěrečná scéna... Rozhodně jeden z lepších snímků, které jsem letos viděl. ()

ohneta

Hmyzáci, kam se podíváš, škoda že je více vidět že digitální, jinak ale docela příjemný a zábavný filmeček. Já se bavil a každopádně doporučuji těm, kdo má rád humor. ()