Nic než pravda

Režie:

Petr Burian

Účinkují:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

Diskuze

Extrakritik

Extrakritik (hodnocení, recenze)

Uf.... až teprve teď jsem si vzpomněl,že tomu musím dát odpad. Nechutná soutěž.

Uživatel skrblik007 smazal svůj příspěvek.

bouncer

bouncer (hodnocení, recenze)

Bohužel spolu bydlící na koleji se na to díval a já musel utíkat z místnosti nebo umírat zhnusením na blbostí účinkujících i komentátora...

niceee

niceee (hodnocení, recenze)

naprosta demence.. za prachy clovek udela opravdu cokoliv, treba ze sebe udela blbce pred celym narodem.

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Nebudu tady řešit co všechno jsou lidé schopni udělat pro peníze. To že jsou lidé ochotní si zničit život kuli pár tisícovkám, prozradit na sebe to největší bláto atd. To je ta podstata na které to stojí a díky které to má relativně úspěch...alespoň v USA.
Problém je v tom, že česká verze je, jako většina převzatých pořadů, naprosto šílená. Člověk by čekal otázky typu: "Spal jse se sestrou své manželky?" A přitom se většina otázek týká krávovin, jako: "Rozbil jse někdy něco v obchodě a odešel?"
Další věc je úděsný moderátor, který má nejspíš působit dojmem, že je majitelem veškeré moudrosti a slušnosti světa. Chápu, že by měl ty lidi nějakým způsobem védst k výčitkům, nějak je podusit... ale způsob jakým se o to snaží bije do očí a je směšný.
No a dál nechápu naivitu soutěžících. Soutěž je postavená tak, že správná odpověď je vždy ta, která vás ztrapní vic a většina soutěžících to není schopna pochopit.

opox (hodnocení, recenze)

Nolmage: no jo, aspon je videt, ceho vsecho jsou schopni lide udelat pro penize...

opox (hodnocení, recenze)

Taky nechapu proc tam ty lidi chodej. Kazdopadne je to porad zalozenej na skandalnosti a seznacechtivosti ceskeho naroda. A je mi z toho spatne..

Danula13 (hodnocení, recenze)

Ohh... ! Samozřejmě že na Primě, už jsem z té Novy celej popletenej. S tím prodáváním soukromí by mě teda docela zajímalo, kolik soutěžící dostane, když zalže a vyletí. Nejde mi do hlavy, že bere-li sebou do pořadu manželku a jsou přitom věci, které by manželka neměla vědět, tak se jede evidentně ztrapnit před národem zadarmo. To mi fakt hlava nebere, riziko rozpadu partnerského vztahu, zesměšnění před rodinou, před kolegy atd.

opox (hodnocení, recenze)

Danula13: No tak tem lidem to asi nevadi... jsou schopni prodat sve soukromi, i veci, ktery by nemel nikdo vedet, celemu narodu... resp. divakum, kteri tento stupidni porad sleduji. A jinak te musim opravit: porad je vysilan na prime, ne na nove.

Danula13 (hodnocení, recenze)

Je jasné, podle jakého klíče vybírají na Nově soutěžící. Jen nechápu ty soutěžící, kteří se hrnou do TV pro miliony a přitom se jdou veřejně ztrapnit. Jestli vědí, že jsou věci, které by nechtěli nikdy prozradit, tak proč tam lezou ?

opox (hodnocení, recenze)

Tak ze dvou hvezdicek musim prejit na odpad! ... dneska sem se na to zase jednou podival a usoudil sem, ze je to skutecne humus. Danula13: No ja si myslim, ze oni prave do souteze vybiraj soutezici podle toho, kdo ma na sebe co prozradit.... logicky.

Danula13 (hodnocení, recenze)

Upřímně řečeno jediným důvodem, proč se na tohle chtějí někteří dívat, je bulvarizace soukromí a intimních vztahů v rodině nebo s partnerem. Kdyby se tam občas neprovalilo, že někdo partnerovi zahýbá nebo není spokojený s partnerem v posteli a podobné perličky, tak by se na to nikdo nedíval. Apropo nechápu ty soutěžící, kteří mají tyto své tzv. kostlivce ve skříni, že do té soutěže lezou.