Nic než pravda

Režie:

Petr Burian

Účinkují:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

wampire23

Dúfam, že tu nechcete hodnotiť herecké výkony, réžiu alebo niečo podobné. Sám neviem, čo ma baví na tom sledovať ľudí ako na seba vyťahujú najvšemožnejšie bahno. Keď som zrejme ešte nikoho zvíťaziť nevidel:D. Petr Šiška so svojím štipľavým humorom ma oslovil od začiatku a preto mu ostanem verný. Som ja ale amorálne zviera:D. ()

Emzet

Myšlenka dobrá, ale tak nějak jsem čekal, že to bude drsnější. Šiška byl ze začátku nijaký, ale postupně se zlepšil a místy velice dobře špičkuje. Takže tak průměr. ()

zdenur

Když se v sobotu vzbudím a strašně mě bolí hlava, která si z pátku nic nevybavuje, tak si v pondělí pustím tuhle pytlovinu. Těší mě že jsou i horší, kteří ze sebe udělají debily i za střízliva. ()

Grizzly

Brutalni fake...kdyz se objevi nekdo vyrovnanej kdo by to mohl vytahnout vysoko tak tam daj lez. Cely to vubec neni ovladany pravdou, ale zajimavosti pro divaky. Jedna hvezda za utvrzeni, jaky sou lidi svine a stejny sou vsichni a vsude jen tady si mysli, ze dostanou prachy kdyz se priznaj. :) ()

RadimFišer

Tohle chce odvahu a patří to do mého schématu cílů. Mluvit pravdu a nelhat si. Líbila se mi otázka na tělo. Vzurušuje vás mužské tělo? Ano... ()

RedHot

Tento komentář budiž mou výjimečnou veřejnou zpovědí. Já, který hvězdičkuji i nábytek u sebe v pokoji, se tentokrát zdržím hodnocení. Já, který mám na vše názor, zůstanu v ústraní. Já, který moralizuje a káže, zůstanu mlčet. Proč? Kamarádka mi přes jistou modrou, všemi pseudointelektuály opovrhovanou sociální síť (no tak dobře, byl to facebook) přeposlala video, v němž nepříliš pohledná žena zjevovala v americkém odvětví této show své intimní taje. Ze začátku převažovaly otázky typu "plivla jste někdy někomu do jídla?", které by nečinily problém ani mě, ovšem moderátor přitvrdil a blonďatá američanka za chvíli odkývala, že svého manžela už několikrát podvedla a že by svatbu s ním vrátila zpět. Manžílek byl s celou rodinou ve studiu přítomen a zareagoval chlapsky - vzal to jako gentleman a jakýchkoli scén se moudře zdržel. Jeho úžasná ženuška již tak chytrá nebyla. Odmítla si ponechat současných sto tisíc amerických dolarů a vrhla se do hry o dvojnásobek. Otázka zní: "Myslíte si o sobě, že jste dobrý člověk?" "Ano," odpovídá soutěžící. Detektor lži si ale myslí něco jiného a tak soutěžící přochází o vše. O čest, manžela, přízeň rodiny, důstojnost i peníze. Jako věčně moralizující republikán bych v normálním případě neměl problém zanechat zde odpad! a věnovat se dalšímu hvězdičkování. Ale něco mě přimělo, abych to zahrál fér. Po skončení videa jsem totiž cítil něco víc než jen opovržení a odpor. A to zvědavost. Kdo se zesměšní v příštím díle, kdo koho urazí, kdo se veřejně hlouběji ponoří do morálního hnoje. A (Bůh mi odpusť) já si ten další díl pustil. Můj žebříček hodnot zaskučel bolestí. Proč jsem to udělal? Snad z oné pověstné člověčí zvědavosti, snad z dychtivosti po novém skandálu, po novém splašku duševních fekálií. A tak, ačkoliv bych si to přál, odpad! dát nesmím. Z upřímnosti k filmu a k sobě samému. Bůh nám pomáhej, jsme totiž jenom lidi. ()

jasanka odpad!

Naprostý nesmysl, navíc s příšerně nesympatických moderátorem, který navíc moderovat neumí. Viděla jsem dvakrát, z toho vždycky soutěžící (pokud se tak těm lidem dá říkat) vypadl na otázce, která se nedá nijak ověřit - je založená jen na pocitech apod.Prostě totální podvod. (Americká verze je o trochu lepší.) ()

Vaiollet

Bavilo mě koukat, co všechno lidi udělají pro peníze. Třeba i to přiznat v přímém přenosu nevěru a které manžel nebo manželka neměli ponětí. Škoda, že to dávali tak pozdě. Moc jsem to nestíhala. ()

ivamka odpad!

Je mi líto těch prolhaných hadů, některé díly jsem viděla na streamu. Nejlepší byl ten vysokoškolák, co vypadl na druhé otázce.:-) Bylo tam i pár charkterů, ale vyhraje, kdo uteče. ()

misakurt

Moderátor Šiška je v tomto pořadu nejvíce iritujícím elementem. Ta jeho póza svatouška a moralisty...pochybuju, že mu to někdo "žere"...Jinak lidi, co se zaprodají podobnému typu televizní "zábavy" musí mít asi notnou dávku nestydatosti. Některé otázky jsou podle mě dost nejednoznačně podané..je to kulišárna.Občas docela silné kafe i pro oko zkušeného diváka. ()

#47 odpad!

Odporný pořad, který zneužívá ty nejnižší lidské pudy jako je bavení se cizím neštěstím, celý koncept "stačí pouze mluvit pravdu" je navíc značně zavádějící, protože dříve nebo později vždycky přijde otázka na kterou dotyčný nedokáže odpovědět jenom prosté ano či ne, a proto často na zdánlivě banální otázce soutěžící vypadne. Je velmi snadné tedy kohokoliv dříve nebo později vyřadit např. na otázce "Jste v životě šťastný?" ()

Olík

„Objevila se někdy vaše sestřenice Anna ve vašich erotických fantaziích?“ „Jedla jste někdy psa?“ „Předstíráte někdy při milování s Honzou orgasmus?“ „Je pro vás představa sexu se dvěma dívkami natolik vzrušující, že byste kvůli tomu podvedl partnerku?“ „Nenáviděla jste někdy své rodiče?“ „Vyspala jste se někdy s přítelem vaší kamarádky?“ „Měla jste někdy sex s mužem starším, než je váš otec?“ Naše malá kotlina ještě neušla tak dlouhou cestu, aby byla připravena na podobný formát pořadu. Jó, za velkou louží nad Momenth of the truth „Homerové“ slintají blahy, ale u nás? Petra Šišku do budoucna nečeká mnoho minut na televizní obrazovce. ()

Ziggy Zagg odpad!

Tento druh "zábavy", zdá se mi poněkud zvrácený ... Nejasně kladené otázky formulované tak, aby se na ně dalo rozdílně odpovědět v minulém a současném čase. Nesympatický moderátor. Oběti coby soutěžící, jsou něčím v životě poznamenány, ale spíš to jsou úplní kreténi. A živit se na nich ... děkuji nechci. ()

Jerryy odpad!

Co k tomu říct: troskám udělat ze života ještě větší trosky. Jestli se tímhle dnešní společnost baví, tak směřujeme do pekel. Jinak tohle co jsem napsal jsou jen moje alibi, já se u prvního dílu královsky bavil, ale jelikož v práci přijdu do styku s nespočtem podobných exotů, tak mě tenhle pořad zabíra jen místo v programu. ()

papaguy

Viděl jsem jen asi 3 díly, takže nemůžu hodnotit jako celek. Zpracování se mi nelíbilo. Úroveň se hodně odvíjela od emoční inteligence účinkujících, jelikož byla postavená na schopnosti se v sobě trochu pohrabat. Civilnější zpracování (méně invektivní a bulvárně šokantní) a větší znalost příběhu účinkujících by mě osobně přišlo zajímavější. Každopádně mě nepřestává překvapovat ochota účinkujících jedinců v těchto typech pořadů duševně onanovat před celým národem. ()