Obsahy(1)
Výroční udílení prestižních cen Americké filmové akademie - již po 81. se rozzářený sál zaplní leskem a elegancí filmových hvězd a napjatým očekáváním. (oficiální text distributora)
Účinkují
Robert Downey Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Avengers: Infinity War (2018)
Avengers: Endgame (2019)
Oppenheimer (2023)
Taraji P. Henson
USA
Nejlepší filmy:
Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)
Skrytá čísla (2016)
Hustle a Flow (2005)
Amanda Seyfried
USA
Nejlepší filmy:
Umění tančit v dešti (2019)
Vyměřený čas (2011)
Otcové a dcery (2015)
Robert Pattinson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Harry Potter a Fénixův řád (2007) - a.z.
Král (2019)
Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)
Marisa Tomei
USA
Nejlepší filmy:
Avengers: Endgame (2019)
Chaplin (1992)
Spider-Man: Bez domova (2021)
Natalie Portman
Izrael
Nejlepší filmy:
Leon (1994)
Nelítostný souboj (1995)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)
Ben Stiller
USA
Nejlepší filmy:
Říše slunce (1987)
Walter Mitty a jeho tajný život (2013)
Madagaskar (2005)
Viola Davis
USA
Nejlepší filmy:
Černobílý svět (2011)
Zmizení (2013)
Traffic - Nadvláda gangů (2000)
Amy Adams
Itálie
Nejlepší filmy:
Chyť mě, když to dokážeš (2002)
Příchozí (2016)
Fighter (2010)
Seth Rogen
Kanada
Nejlepší filmy:
Banda (2019) (seriál)
Donnie Darko (2001)
50/50 (2011)
James Franco
USA
Nejlepší filmy:
Of Mice and Men (2015) (divadelní záznam)
Zrození Planety opic (2011)
Americký zločin (2007)
Janusz Kamiński
Polsko
Beyoncé
USA
Nejlepší filmy:
Beyonce's I Am... World Tour (2010) (koncert)
Beyoncé: I Am... Yours (2009) (koncert)
Destiny's Child: Live in Atlanta (2006) (koncert)
Zac Efron
USA
Nejlepší filmy:
Největší showman (2017)
Železní bratři (2023)
The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)
Vanessa Hudgens
USA
Nejlepší filmy:
Mizerové: Na život a na smrt (2024)
tick, tick...BOOM! (2021)
Entergalactic (2022)
Dominic Cooper
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)
Snídaně na Plutu (2005)
Ďáblův dvojník (2011)
Baz Luhrmann
Austrálie
Joel Grey
USA
Nejlepší filmy:
Kabaret (1972)
Tanec v temnotách (2000)
Vánoční koleda (1999) (TV film)
Alan Arkin
USA
Nejlepší filmy:
Čekej do tmy (1967)
Střihoruký Edward (1990)
Srdce je osamělý lovec (1968)
Christopher Walken
USA
Nejlepší filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)
Duna: Část druhá (2024)
Chyť mě, když to dokážeš (2002)