Twilight sága: Nový měsíc

• USA The Twilight Saga: New Moon (více)

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

mne osobne se libil Jacob vic nez Edward, ten Patizon (vypujcuji si prezdivku od Diska) je strasne unyly a proste takovej... mrtvej :-)). Jacob mi celkove prisel lepe se chovajici, nekdy i trochu zabavnej a jeho vlkodlaci smecka zachranovala situaci (scena honicky je asi to nejlepsi, co mohl ten pitomec Weitz vymyslet)

machrus

machrus (hodnocení, recenze)

Martinibaby:no je pravda že zrovinka u téhle scény víc mluví Bella a Jacob jen tak stojí, ale prostě na mě zapůsobila opravdu...asi to bylo tím deštěm :-)...jinak holky to mají vždycky takhle prostě jakmile odmítá holka kluka tak je pro všechny mrcha a nevím co ...ale to že klokoj dala jasně najevo, že prostě chce pouze kamarádit to už je nezajímá...chtěla bych vidět co by jste říkali v opačném případě...kdyby třeba Jacob odmítal Bellu kvůli jiné holce do které by byl on zamilovaný a připoutaný nějakým poutem....chmst...to už by jste ho nenazývali kreténem,co...

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Tony.cs: Tohle já moc dobře chápu - je zamilovanej, ale to je Edward taky. A ten i přes to, že to byla strašná blbost (což neviděl), byl schopnej Bellu opustit, protože si myslel, že to pro ni bude lepší. Stejně tak to byl vždycky on, kdo v tom začarovaným trojúhelníku jakoby 'ustoupil' i když nemusel. A Bella - ano, ta se taky chovala svým způsobem sobecky, ale nikdy Jacobovi nelhala a odzačátku mu narovinu řekla, že z ní víc než kamarádství nevytřepe. Jacob se vpodstatě mučil sám tím, že se rozhodl být vytrvalej a doufat. A skoro celou knížku Eclipse to byl právě on, kdo Bellu 'trhal na půlky' a nutil ji se rozhodnout, když už zjistila, že se s kamarádstvím spletla. Aspoň tak to vidím já :)
machrus: Právě v téhle scéně mi přišla úžasná Bella a fakt špatnej Jacob (uznávám, že tak z půlky za to mohl scénář, ale stejně). S Robem máš pravdu, řekla bych, že on má sakra těžkou postavu a zvládá ji víc než dobře. To že všichni poukazujou na to, že se furt tváří jak 'emo' je prostě v jeho charakteru, nemá to zrovna lehký :)

Serpencis (hodnocení, recenze)

Psychicky vydírá... to už bylo dějově trochu s předstihem. :-D Ale ona mu od počátku dávala pořád najevo,že z její strany je v tom jen hluboké přátelství a že prostě miluje jiného...pořád a navždy...

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Ale já ho naprosto chápu.Psychicky ji vydírá? Tohle už jsem někde slyšel. Vy ženský uvažujete všechny stejně a v malym měřítku. Musíte se zkusit vcítit i do toho zklamanýho Jacoba

Serpencis (hodnocení, recenze)

Martinibaby: Muzikály taky vůbec nemusím,ale Moulin Rouge mě dostal... :)
Tony.cs: Jacoba  nemůžu vystát,protože jí sice miluje,ale staví ji do takové role...dělá podrazy,hraje jí na city ,psychicky vydírá...Takže pro mě je to opravdu jeden velký sobec... I když je pravda,že ve filmu je z něj svatoušek,teď to beru hlavně z té knihy,protože ve filmu byly ukázána jen jeho kladná stránka...

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Mě se nejvíc na filmu líbili ty efekty s vlky.. A vlastně od vlků až do konce skoro vše pěkně udělaný bylo, ale před tím nic moc..:)

machrus

machrus (hodnocení, recenze)

tak se také přidám...mě teda nejvíc v New Moon zaujala právě scéna Jacoba a Belly...a to ta jak Bella jede konečně zjistit co s Jacobem ...ta scéna v dešti....myslím, že ta se jim oběma opravdu povedla...tak že si taky myslím, že Taylor není zase až tak špatný ...a Pattinson...no jako prostě říkejte si co chcete, ale ono to tak má být...prostě má stále potlačovat své pocity a hlavně tu žízeň, tak že kdyby vás něco strašně moc zžíralo...nebo takhle kdyby jste měli ten největší hlad či žízeň ...tak bych chtěla vidět jak by jste vypadali...a ještě by jste měli problém s tím že by jste měli chuť na svou milovanou polovičku...prostě je to tak že pouze hraje to co má

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Sobec? Je zamilovanej. A Belluška nebyla sobecká, když ho k sobě pustila tak blízko, lepila se na něj a využívala toho jak jí psychycky pomáhá??? Ty ani netušíš, jak je to pro chlapa těžký. A on ji chce pro sebe...no sobecký to je, ale co naplat, každej takovej je a ať se dušuje jak chce, každý má sobecké úmysly pokud se jedná o lásku. A kdo ji přenechá jinému pro její štěstí, je jen opravdu silný jedinec, který tu sobeckou stránku přemůže.

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Taylor není úplně špatnej, ale v NM chvílema prostě přehrával a vzhledem k mé averzi k celé postavě Jacoba ho nebudu mít ráda ani v Eclipse, protože se tam chová jako největší sobec a hlavně ho tam zas bude hodně=D
Louka je hodně umělá, souhlas, ale to byla už v Twilightu :)

Jacinda

Jacinda (hodnocení, recenze)

Já se taky přidám. Jacoba mám ráda a Taylor se na něj podle mě skvěle hodí a hraje průměrně. Edward se naopak někdy tváří jako úplný kretén. A propos, ta louka z traileru je příšerná. Kdo ji proboha dělal? Umělejší to už být nemohlo

Tony.cs (hodnocení, recenze)

arachneuss: Ano je celej chlupatej. Pejsky já prostě rád. Ale teď jsem myslel spíš jeho postavení v milostném trojúhelníku. Miluje dívku, která mu odmítá dát to, co by si zasloužil, a to lásku. Je jen kamarád, i když by pro ni udělal všechno. Mě osobně je to velice blízké. Jako romance mě Twilight docela bere, jen ta forma by mohla být lepší.

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Candy je takový romanticko-drogový drama, hraje tam Heath Ledger :) Docela mazec film.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Martinybaby: Tu Amélii tu mám...:) Aspoň myslím, že jsem si jí tenkrát stahoval jak si povídala.. Candy? Tak to nevím co je...:)

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Pilda17: Hm.. romantika.. já nedávno viděla Candy, to bylo ale asi spíš drama. Nebo Loutka, to bylo celkem romantický a takový milý. Jinak Amélie je jedna z mých nejoblíbenějších, tos už ale asi viděl ne?
Nine mě moc neláká, nějak nemůžu přijít na chuť muzikálům.. :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Martinibaby: Já jsem poslední dobou neviděl ani žádnou kvalitní romantiku. To bude tím..:) Ale chystám se na Nine.. Ten film se mi zamlouvá už delší dobu..:) Ale jinak nic doma nemám.. Hodně věcí jsem viděl.. :)

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Pilda17: Auč, tyjo! Lidi jsou takový svině, to není možný.. Tak se nám brzo uzdrav a oživ romantickýho chlapce;)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

.maggie.: tak zatím doporučit nic pěkného nemůžu..:) Jedině snad Upírův pomocník.. Ten film mě v celku bavil a jak koukám tak na to koukla už i martinibaby..:) 4* dala tak jako já.. :) aspoň že tak..:)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

.maggie.: No tak to je jasný.. :) Neříkám, že se ti bude ten film líbit, ale mě sedl.. :) Co jsem ještě viděl pěkného poslední dobou.. ehm no.. Asi nic poslední dobou moje hodnocení se pohybuje spíše dole.. Jediné co mě zaujalo na 5* byl REC2, ale to je horor..:)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Martinbaby: Když jsem šel z akce tak mě nějaký 4 týpci hodili po zádech z mostu cca asi 3 metry a dopadnul jsem na záda. Ještě všude jen kameny a málo vody. To je spíš potok 20 cm maximálně..:) Nejedu ani na intr, protože se sotva hýbnu. Kdybych dopadnul na hlavu končím a nebo o metr vedle, tak si dám pěkně o tyče ještě..:) Zajímavý a akorát jsem šel sám poprvý..:D Jsem musel změnit šatník všechny věci zničený a bunda rozthlá..:) Tak že fakt idiotismus tady v tý Příbrami..:)

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Pilda17: 'Umřel' byla první věc, co mě napadla po tom, co .maggie. napsala tu otázku!=D Co se stalo v pátek?

Pilda17 (hodnocení, recenze)

.maggie.: Umřel..:D Ne jsem koukal na Twilight po druhé tak jsem koukal na ty detailnější věci víš?:) Ale stejně jako jsem psal ze začátku ta první polovina nic moc a herecké výkony chabé.. Druhá vynikající...:) Romantický chlapec je proč vymlátili mi ho v pátek z duše..:D:D:D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Serpencis: No já radši koukám na jiný film..:D Rovnou můžete říct ne?:D

Serpencis (hodnocení, recenze)

Já se zas docela nerada koukám na Taylora... :-D I když Pattison taky není zrovna krasavec. :-D

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

Na Taylora se aspoň dá dívat, Pattinsonův výraz je ale na zabití .. =O

Tony.cs (hodnocení, recenze)

arachneuss: Porovnávám s Pattinsonem, ne s Pacinem, tak nerejpej ty hade :-D. A ono to bude asi hlavně tím, že jeho role mi přijde sympatičtější.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Taylor lepší. Nepřehrával, hrál. Robert, nepřehrával, nehrál.

Vlkodlak umí karate

Vlkodlak umí karate

20.12.2009

Pravděpodobně neexistuje recenze, která by „herecký výkon“ Taylora Lautnera v Novém měsíci pochválila, či alespoň nepohanila. Na tom ale vůbec nezáleží. Hezounek se zářivým úsměvem je ochoten… (více)

Zmutovaný Conan?

Zmutovaný Conan?

13.12.2009

Marcus Nispel (bez komentáře, kdo viděl nový Pátek třináctého, ví své) začne na jaře natáčet v Bulharsku nového Conana. Ano, je nejvyšší čas obsadit hlavní roli. Až do této chvíle jsme neslyšeli… (více)

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

Adaptace scifárny od autorky Stmívání