Twilight sága: Nový měsíc

• USA The Twilight Saga: New Moon (více)

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

Diskuze

Rogue

Rogue (hodnocení, recenze)

pilda: treba protoze ne kazdy se bere tak smrtelne vazne a protoze mame veci jako ironie, sarkasmus a tak

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Machrus: Se tě zastanu.. I když ten to film nemá moc velké hodnocení.. Tak jsou filmy z daleko menším hodnocení.. Tak že proč ho vyřazovat? To je docela kravina to by tady pak mohl zůstat jeden film a lidi hodnoťte.. Trošku nesmysl.. Jak tohle může někdo jen vypustit z huby.. :)

SamFisher

SamFisher (hodnocení, recenze)

Kua tady se to nějak rozjelo, z 28% vyškrábat se skoro na 50 to už je docela podivné

machrus (hodnocení, recenze)

100% je Shawshank Redemption nejlépe hodnocený film na CSFD, ale teď jsem ta hodnocení v rychlosti prolítla a našla jsem tam 3 odpady...a nebylo tam ani málo po jedné a dvou *...tak že ...sice má převážně po čtyřech až pěti * ...ale nevím, kdo tu píše takové kraviny jako vyřazování filmu z databáze...sice on na to na 99% nemá žádné oprávnění...ale i tak ...je to film?..je...má právo na to aby byl ohodnocený?...má...tak co...že se líbí spíše ženskému pokolení neznaměná, že se nemůže líbit i mužskému...a že se líbí puběrťákům heště neznamená že se nemůže líbit i dospělým...já nevím, co se tu stále řeší...jen to vypadá na to, že všichni se snažíte o to zvědnout tuto diskuzi ještě v dalším žebříčku...jako např. s největším celkovým počtem příspěvků:

Martinibaby

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Copak u filmu jde o to, aby měl jednoznačný hodnocení? I kdyby se režiséři, scénáristi a herci s prominutím posrali, tak se film nikdy nebude líbit všem lidem:) Tohle je fakt absurdistán hadra.

machrus (hodnocení, recenze)

tak kdyby měli vyřadit Twilight z databáze, tak to by asi nebyl jediný film, jterý by měl být vyhožený...jen kvůli takové kravině co navrhoval neuro23...mi řekněte, který film má jednoznačné hodnocení?...

Benjulka

Benjulka (hodnocení, recenze)

¨st.ranger je právě ta ukázka zarputilých odpůrců, hodnotil film odpadem, má plnou hubu dementních keců o filmu a jak říká sám ANI HO NEVIDĚL, jak ubohé

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Abych mohl dát odpad, stačilo kouknout na kino rip. Ještě abych na to tahal někoho do kina? To bych musel bejt idiot.

Rogue

Rogue (hodnocení, recenze)

hloupa neni samozrejme ani jedna strana a ten film vetsina hodnoticich videla. Jinak veta o trinactkach je fakt pitoma, protoze twilight se dle mych zkusenosti libi napric vekovym spektrem stejne a nejvice hodnoticim tu bude kolem dvacitky, rekla bych. Trinactileta mensina je mozna hlasita, ale rozhodne ne nijak pocetna.

neuro23

neuro23 (hodnocení, recenze)

navrhuji vyřadit tento film z databáze k nasrání všech holek :))

Cappuccino

Cappuccino (hodnocení, recenze)

ironfan: a odpady pre istotu zarputili odporcovia,ktori vo vacsine pripadov film ani nevideli..obe strany su svojim sposobom hlupe :-)

IronFan

IronFan (hodnocení, recenze)

Odhaduji, že ty pětihvězdičkové hodnocení dávají nějaké ty třináctky, co se kvůli tomu zde registrují.

Scarlette

Scarlette (hodnocení, recenze)

Camulator, supeeer jenom do něj:D:D LOL:D Alebo souložili při tom filmu a sex se nepovedl, tudíž se nelíbil ani film... Nebo se mu kvůli Lautnerovi nepostavil no... Anebo postavil a holka ho nechala a tak si zlost vylejvá na filmu... Takový teoriex)

Cappuccino

Cappuccino (hodnocení, recenze)

camulator: presne si to vystihol..a z toho si odvodzujem,ze ziadna intimna zalezitost sa nekonala,pripadne je priatelka imaginarny plysak

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Tak ty seš tady ten sdílnej :D, jinak bych taky chtěl takovou tolerantní přítelkyni, jestli jí nevadí, že sděluješ národu vaše intimnosti. Teda nevím, ale podle mě normální chlap s trochou důstojnosti a sebeúcty nemá potřebu psát na veřejná fóra, že je zrovna po sexu, ale spíš se jen usměje nad tou demencí, a radši se věnuje své drahé polovičce.

Amplifier

Amplifier (hodnocení, recenze)

Včera jsem na tom byl. A hodnocení taky lehce zvednu zase takovej propadák to podle mě nebyl.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Po týdnu co jsem tu nebyl se docela ztvedlo hodnocení to docela koukám..:)

Sariless

Sariless (hodnocení, recenze)

xpeta: mam podobny problem, soundtrack se mi libi, sem tam i depresivni pisen, coz sem myslela ze se bude skvele hodit do filmu, ale v tech jednotlivych film.scenach, kde byly ty pisne pouzity, mi prislo ze to spise rusi, a zrovna se v tech urcitych momentech tak vyrazna hudba nehodila..

Benjulka

Benjulka (hodnocení, recenze)

st.ranger: takže tím si vlastně potvrdil, žes to vůbec neviděl. máš to nějaké volaké zmatené chlapče . nebo si tedy na to byl sám? téda v tom případě obdivuji tvou odvahu a masochismus :-)) , jseš fakt směšnej se svýma kecama

machrus (hodnocení, recenze)

myslím, že by stačilo...že Jasperovy a Aliciiny schopnosti na Bellu působí, protože fungují jinak než třeba schopnosti Edwarda, Ara, Jane a dalších

Vlkodlak umí karate

Vlkodlak umí karate

20.12.2009

Pravděpodobně neexistuje recenze, která by „herecký výkon“ Taylora Lautnera v Novém měsíci pochválila, či alespoň nepohanila. Na tom ale vůbec nezáleží. Hezounek se zářivým úsměvem je ochoten… (více)

Zmutovaný Conan?

Zmutovaný Conan?

13.12.2009

Marcus Nispel (bez komentáře, kdo viděl nový Pátek třináctého, ví své) začne na jaře natáčet v Bulharsku nového Conana. Ano, je nejvyšší čas obsadit hlavní roli. Až do této chvíle jsme neslyšeli… (více)

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

Adaptace scifárny od autorky Stmívání