Twilight sága: Nový měsíc

• USA The Twilight Saga: New Moon (více)

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

Diskuze

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Fontána je normálně na DVD, teď vyšla nově. Ale jsem si jistá, že ji seženeš i v půjčovně. Ke stahování používám y, ale ty nejdou každému a je to poslední dobou už taky trochu ošidné. Jinak romantika je Láska nebeská, jeden z nej romantických filmů. Pro dobrou náladu je dobrý taky Dan in real life, ale nejsem si jistá, jestli je to vůbec česky. Na pobrečení je dobrý Most do země Terabithia, trochu té nenápadné romantiky (opravdu nenápadné, protože jde o děti ;-)), se tam najde taky :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Mikita: U mě se pozná jakou mám náladu, podle toho na co koukám..:D A ta hláška je fakt libová..:D Tu si dám do deníku..:D

Mikita

Mikita (hodnocení, recenze)

2MB:Emo je chleba, to je hláška měsíce, to se mi líbí. :D Taková slova tu ale není radno vytahovat, stačí, že někteří rádoby vtipálci tím mají prošpikovanou celou recenzi na New Moon.
2Pilda:Na smutné období je možná lepší něco s dobrým koncem. ;)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Zatím mám jen Faunův Labyrint, Griffin a Phoenixová, Amélie z..., Million Dollar baby. To je vše..:) Ale chci sehnat někde Fontánu, ale nevím kde..:( To ví že napíšu a pokud si neviděla Griffin tak to stojí za shlédnutí opravdu..:) Nádherný film..:)

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Spíš ne :D Nejvíc emo je chleba :))
Taky mívám takový období :) Tak pak napiš co a jak se ti to líbilo ;)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Emo?:D ty nemusím moc..:D Já kouknu na všechno vždycky, ale teď mám smutný období tak semnou musí jít i filmy...:D Já mám taky účet, ale na share-rapid a tom je jen pár filmů z toho co si psala, ale taky je tam dost už jsem stáhnul 3 tak je to dobrý..:D

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Pilda17: Je tam víc dramat než romantik :) K těm zas tíhnu já, horory jsem měla ráda dřív a teď mi všechny přijdou na jedno brdo. Na všechno ostatní musím mít náladu, jen na drama kouknu vždycky. Asi jsem moc emo nebo co :D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Marinibaby: Najdu a dost..:) Protože na romantiky koukám občas.. Já spíše Akční a hlavně horory, ale poslední dobou mě chytli romantický filmy a nevím proč..:D

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Pilda17: Jo no taky teď koukám, žes toho viděl tak třikrát víc, než já. Ale snad si tam něco najdeš ;)

Benjulka

Benjulka (hodnocení, recenze)

naposledy jsem "řvala" u poslední scény gladiátora: "Zase se někdy setkáme, ale ne hned, ne hned" .uáááá ta mě dostane no a taky je brečící třeba "duch" s Patrikem , u toho řval i kámoš tvrďák :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Já věděl, že se nemám na tuto otázku ptát kluků..:D by mi řekli, že jsem teplouš..:D No tak děkuji moc a jdu zjišťovat co jsem viděl a co ne, ale pár jich tam bude..:)

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Pilda17: Není vůbec zač, klidně ještě něco přihodím :) Ahoj Terezko, Faunův labyrint, Sedm životů, Chaotická Ana, Velmi nebezpečné známosti, Malá miss sunshine, Leon, Divotvůrkyně, Million dollar baby, Gia, Za hranicí ticha, Thelma a Louise, Ďáblova čísla, Jmenuji se Sam, Tajný život včel, Přízračný svět, Chraň i malá zvířátka, Keith, The Cake Eaters, Naked, Chlapec v pruhovaném pyžamu, Co žere Gilberta Grapea, Narušení, An American Crime... Myslím, že tyhle by se daly řadit do brečící kategorie, ale rozhodně jsou to perfektní věci, co stojí za vidění.
Jinak mně se to mluví, já mám předplacenej rapid, jinak bych tolik super filmů na netu taky nevyšťourala :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Děkuji vám za typy já věděl kam zajít..:D Ale bohužel budu muset důkladně shánět, protože to půjde špatně, když jsou to starší filmy.. Ale snad to zvládnu..:)

machrus (hodnocení, recenze)

Pilda17:já teda vždycky řvu jak tur u Moulin Rouge s Nicol a Ewanem...chmst...ale to má špatný konec...teda jako že není happy end...ale smutný je...no a co třeba Pokání...to taky není ale zrovinka šťastný konec...no asi jsem na ty špatné konce...většinou...alespoň že tato sága bude mít happy end...chicht

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Na film My sister's keeper se chystám, ale až ho uvidím někde v lepší kvalitě a nebo v cz.. Už ho mám vyhlídlý..:) Filmy jsou to zajímavé a dobře hodnocené akorát se musím snažit abych je sehnal. Starší filmy už tak snadno na netu nenajdu..:) Ale i tak moc děkuji.. A filmy nemusí být romantické, ale u kterých se brečí..:)

Martinibaby (hodnocení, recenze)

No zmlátit ji museli ne? Ze znásilnění by asi nebyla na umření.. A když tam dají jen to, pak nebude dávat smysl, proč ji Carlisle proměnil. Tak jsem to myslela. No uvidíme :)
Pilda17: Musí to být romantika nebo něco jen na brečení?:) To bych věděla hned --> My sister's keeper. Probrečela jsem tak půlku filmu. Jinak s romantikou - Milenci ze severního pólu, Amélie z Montmartru, Věčný svit neposkvrněné mysli, Disco Pigs, Příliš dlouhé zásnuby, Shanghai Kiss... Nevím cos všechno viděl, vybrala jsemz různých stylů :)

levente

levente (hodnocení, recenze)

Taky bych chtěl ňáký romantický film o lásce, kde jsou dva a nakonec se vemou a ona má šaty v barvě champagne protože to my kluci milujeme. On by mohl mýt psa. A ona kočku. To by pak bylo vtipný, jak se ty jejich zvířata nemaj rádi. Hlavně aby nakonci hrály mentlsona. Moc se my líbil třeba Láska přes intranet.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Lidi nebo spíš holky..:D Potřeboval bych nějaký pěkný romantický film, u kterýho bych se pořádně probrečel.. Máte někdo typ? Může být i starší, ale ne zase tak moc..:D :) Děkuji předem za návrhy..:)

Benjulka

Benjulka (hodnocení, recenze)

jojo, taky to bylo jediných 5 ( vlastně +2 bodyguardi) lidí, které Rose zabila. snoubence si nechala hezky naposled :-)

Scarlette

Scarlette (hodnocení, recenze)

Oni jí znsilnili a nechali jí ležet na ulici, našel jí Carlisle a kousl jí páč by jinak zemřela, když byla taková kosa. Edward byl naštvanej a Rose ho chtěla, bla bla. No a když byla relativně ok, tak je šla pěkně pozabíjet.

machrus (hodnocení, recenze)

to ji ani nezmlátili?...to kousnutí to mě jako trklo...by asi nebyla upírkou

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Nejdřív jí tuším že znásilnili, pak teprve kousli. Ale z důvodů délky filmu bych to tipoval na dvaceti vteřinovou scénu.

machrus (hodnocení, recenze)

SPOILER - nevím, jak to bude ve filmu...ale v knize jich bylo asi 6?...jop a nejprve si na ní smlsli a potom znásilnili...já už ani nevím...nějak tak

Martinibaby (hodnocení, recenze)

machrus: SPOILER Jenom znásilnění? To je divný, vždyť tam pak nebude sedět to, že ji Carlisle kousnutím vlastně 'zachránil' od smrti, nebo ji znásilní a pak domlátí?

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Serpencis: Rozhodně nejsi, máš mou plnou podporu, zrušila bych ho hned! :D Akorát jsem četla o tom přeobsazení a prej se jí krylo (tříměsíční) natáčení Eclipse s nějakou menší desetidenní filmovou akcí a proto ji vyškrtli. Což mi přijde dost divný, jakoby se to nedalo nějak obejít.. Takhle to bude takový 'nalomený', všichni je budou furt srovnávat.. Fakt je to demence, chm.
machrus: Fotky, vážně? Kde? :)

Serpencis

Serpencis (hodnocení, recenze)

Martinibaby: Takže nejsem jediná,kdo by úplně zrušil Jacoba...?! :-D Já Bryce viděla ve Vesnici a tam hrála takovou hodnou až do morku kostí... A taky všeobecně mi hrozně vadí přeobsazování rolí,vypadá to hrozně... Machrus: Fakt? To si mě potěšila... :) Konečně někdo jiný než ústřední trojice... :)

machrus (hodnocení, recenze)

Martinibaby: jop.no ale jako příběh Rose tam bude...teda pokud ho nevystříhají...ale už jsou zveřejněné i fotky...

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Serpencis: Já Jacoba taky nesnáším, celkově - jeho postava mě vysírá, takovej komplikátor :D Bryce jsem viděla jen v Čisté duši, bůhví, jak se s tím popere no.. Ale vzhled na to má :)

Vlkodlak umí karate

Vlkodlak umí karate

20.12.2009

Pravděpodobně neexistuje recenze, která by „herecký výkon“ Taylora Lautnera v Novém měsíci pochválila, či alespoň nepohanila. Na tom ale vůbec nezáleží. Hezounek se zářivým úsměvem je ochoten… (více)

Zmutovaný Conan?

Zmutovaný Conan?

13.12.2009

Marcus Nispel (bez komentáře, kdo viděl nový Pátek třináctého, ví své) začne na jaře natáčet v Bulharsku nového Conana. Ano, je nejvyšší čas obsadit hlavní roli. Až do této chvíle jsme neslyšeli… (více)

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

Adaptace scifárny od autorky Stmívání