Ceberus

Velmi příjemná oddechovka parodizující zombie filmy s jemnými, ale údernými hlody, sympatickým postavami a tolerovatelnou dávkou nechutných záběrů. ()

danny_21

Dějově velice průměrná jednohubka s pár zajímavými pravidly k přežití před hladovými zombíky a s velice zábavnou cameo roličkou Billa Murrayho. Velká škoda, že Woody utápí svůj nesporný talent v podobných béčkovkách - 50 % ()

neo93

Skvělá zombie komedie. Nejsem úplně na takový to typ zábavy, ale tento film mě bavil téměř celou dobu. Má samozřejmě pár hluchých míst, především asi v prostřední části, kde se chvíli nic moc neděje, ale poté se znovu zase rozjede na plné obrátky. Povedená je celá skupinka hrdinů. Vystrašený mladík v podání Jess Elensberg, který se štěstím a dodržováním svých vlastních pravidel přežil zombie apokalypsu, Woddy Harrylson jako ostřílený zabiják těchto lidských zrůd a mazaná dvojce sester, jenž si zahráli Emma Stone a Abigail Breslin, a která se chce dostat do zábavního parku. Není to žádná bezduchá krvavá jatka, ale ani nějaká crazy komedie u které by se člověk neustále smál. Je to tak akorát namixované v tom správném poměru a stačí to na parádní jízdu zkaženým světem. ()

Dzvandzi

V celku zábavný film,který splnil svůj žánrový účel,pobavil mě,vypnul jsem u něho a upoutal mě.I přes to mě,ale dost štvali občasné výkyvy ve scénáři,např.ty kolotoče atd..Herecké obsazení bylo ale velmi sympatické a mojí oblíbenou Emmu Stone jsem viděl konečně i v jiné roli,než jen v romantických slaďárnách.Vidím,že tento rok má vyjít pokračování,tak to se určitě zajdu podívat.Přemýšlel jsem mezi 3-4*,ale pobavilo,nenatahovalo se to a až na ten scénář,jak už jsem řekl se mi to opravdu líbilo+mě to navnadilo na další díl,takže dám 4.Délka filmu také ideální..:) ()

radeckator

Svižná a celkem zábavná zombie komedie a jelikož se jedná o film se zombie, netřeba se nad jakýmikoliv dějovými směry a zvraty pozastavovat. Výborně obsazené na takovou blbinu. ()

Klajondr

Skupinka 4 bláznivých lidí se snaží přežít v ještě bláznivější zombie apokalypse. Sice to téma nemám moc rád, jelikož mi to TWD hodně zkazilo, tohle jsem si překvapivě užil. Vždyť jen málo filmů si dokáže takhle udělat srandu z něčeho, z čeho jiní filmaři dělají hororovou záležitost. Skvěle mě to pobavilo, byla to prostě jízda od začátku, až do konce. ()

Nocturno culto

Dobrá ujeťárna, soundtrack mísící Mozarta s Metallicou a Lou Reedem je super. Woody je macho ale má měkké srdce, pecka. Jesse byl pro mě dosud neznámou ale též fajn. Emma s Amber jsou hezký holky a to jim dává, za mně, spoustu plusových bodů. No a Bill, to je klasik, stačí mu 5 minut a dostane vás. Těším se na dvojku ... ()

Kingjiri

Zatimco zajímavej a zábavnej zombie-horor musí člověk dlouho hledat, v rámci zombie-komedií to kupodivu takovej problém neni. A zrovna Zombieland je jeden z nejzábavnějších počinů posledních let. Námět je sympaticky ujetej a některý jeho nápady (pravidla pro přežití nebo looserovství Columbuse) se daří pořádně zužitkovat. Všechny postavy maj co nabídnout, ale Jesse Eisenberg s Woody Harrelsonem zábavu spolehlivě táhnou od začátku do konce. A nesmim zapomenout ani na skvělou roličku Billa Murrayho. Díky střídmý stopáži se pak ani neobjevuj žádný slabší momenty. Potěšej taky povedený hlášky, černej humor nebo dostatek (krvavější) akce, čtyři silnější hvězdy. ()

Inozuka

Nejdříve jsem viděl dvojku a pak až tenhle díl ... tak už trochu chápu, proč dvojku spoustu lidí vyfuckovalo. Je to totiž skoro to samé: Metallica, rušení zombíků na tisíc způsobů, Bill Murray a spousta humoru a nadsázky ... ale ono je to tak skvělé, že opět nemůžu jít pod čtyři. ()

Nix

Likvidace zombie nebyla nikdy zábavnější. Některý záběry stály za to. Jinak je to taková relaxační blbinka, která je ale velice sympatická. Ale, že by se člověk bál, to se říct nedá. ()

mira.l

Do chvíle, než se objevila Emma Stone, a koneckonců i Abigail Breslin, to byl pro mě čistokrevný a nefalšovaný odpad, ty dvě to vytáhly aspoň na tu smybolickou jednu *, hlavně teda Emma. Já fakt nějak nerozumím tomu, co je na tomhle tématu tak žádoucího, že je v kolektivu tak oblíbené. ()

Hellknight12

Celkom fajn zombie komédia. Na svoju dobu. Áno ma to niekoľko slušných nápadov ako pobaviť človeka aj slušne herecké obsadenie. Dnes som to videl asi 4x  . Snažím sa prísť tomuto filmu na chuť. Netvrdím, že to niekoho nemôže baviť od začiatku do konca ale mňa to nejako nebaví. Aspoň nie tak ako by som čakal. Netvrdím, že som sa nezasmial ani raz ale proste ten scenár mal na viac ako sa z toho vykľulo. Za mňa je škoda, že z takých nápadov ako tu boli nevytesaly viac. Film môžem odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

SatuPeka

Docela jsem se bavil, i když občas jsem přeskočil o pár minutek dopředu rychloposuvem...Oceňuji vtipnou hru s klišé zombie filmů a hlavně výborné scény v zábavním parku. Slabší 4*. ()

Lukaso1

Tak nevěřil jsem tomu ale ano je to možný, dokonale mě pobavil zombie horor:-). Začáteční titulky dokážou pořádně nastartovat a člověk se stejnou dojede až do cíle. Skvělá zábava, akční scény velmi povedené a herci si vyloženě natáčení užívaly, nebo to z nich bylo aspoň cítit. Normálně by to byly regulérní 4*, ale jelikož je to zombie horor tak dávám za 5*. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku