Jaxx84

Je to totálně ujetý, ale tááák zábavný =D nenudil jsem se ani jednu ,,fucking" minutu =D + když k tomu přičtu oblíbené post katastrofické téma tak = **** ()

Sign

no konecne!!! kdo by rekl ze nekdo neco takoveho natoci...spolecne se soumrakem mrtvych nejlepsi komedie se zombiii!!! ()

AntiasKing

Je dobře, že to trvalo jen tak krátkou dobu, protože to bylo celkem o ničem. Ale ten roztřískaný obchod nebo "přestřelka" kvůli čokoládové tyčince tomu dodají šťávu. Jako takhle na ten film hned zapomenete, nezůstane vám v hlavě ani hodinu, ale byla to zábavná zajímavá podívaná. Nebýt Woodyho byla by to pro mě velká nuda. 70% ()

Dubron

Velmi oddychová komedie, plná tupých zombíků a černého humoru, dotaženého k dokonalosti Billem Murray, jehož vystoupení má za následek ****, nikolivěk *** ()

Luckyman

Za najväčšie plus tohto filmu považujem, že je to príjemná akčná komédia a zbytočne sa nepreťahuje. Hodinka a 20 minút zbehne ako nič, postavy sú veľmi sympatické a najviac sa mi páči Tallahasse ako zdoláva zombíkov. Príjemný film s veľmi vtipnými scénami na rozdiel od veľmi akčného Resident evil či 28 dní potom. ()

Forty-

Zasmiali sme sa dobre :) Inak celkom stupidita, az tak o vela clovek nepride ... +1 za metallicu na zaciatku a za Emmu Stone ()

m_a_c_a

Nemastné, neslané zpracovaní velice vděčného tématu zombie. Ničím novým a zvláštním sice neoslní, ale taky nezklame. Prostě oddychová záležitost na jeden večer... nic víc, nic míň. 60% ()

gemi

Říkal jsem si: Jak v tom hraje Woody Harrelson, tak to bude nějaký úlet, ve kterém se hulí tráva. A richtik. :-) Ale solidní úlet, s výborným spádem, skvělým provedením a vkusným humorem. A těch pár WTF momentů rád prominu. EDIT: 24. 6. 2020, druhé zhlédnutí. Krása toho, když se člověk podívá na film po deseti letech, spočívá v tom, že už si ho prakticky vůbec nepamatuje, ale podle hodnocení ví, že s ním nešlápne vedle. ()

markotter

Během úvodních 10ti minut filmu, které ve mě evokovaly filmy klasika Romera, Petera Jacksona než mu hlavu zmutovali Hobiti a sérii 28 dní/týdnů poté, jsem si říkal. že to bude hustý a těšil jsem se, že film bude pokračovat v našlápnutém začátku. Bohužel se z toho stala přiblblá komedie s tu a tam efektním zabíjením zombíků a tu a tam nepochopitelným chováním hlavních hrdinů (například ničení indiánského obchodu). No, víc už asi nemám co dodat. ()

Petulka88

Krystalicky čistá zábava. Tady prostě všechno funguje přesně tak jak má. Akční scény jsou opravdu cool, kamera necouvne ani před nějakou tou brutalitkou, filmu nechybí úžasný smysl pro ten nejčernější humor, Jesse Eisenbergovi jeho pitomce rádi uvěříte a Emma Stone je splněním vlhkých snů všech pubertáků po celém světě. Ale tahle země zombies má jen jednoho krále, a tím je jednoznačně Woody Harrelson. Co ten tady předvádí za kreace, to je k neuvěření, navíc si to celé skvěle užívá. Za tuhle roli je i Oscar málo. Jediný kdo se Harrelsonovi aspoň na okamžik přiblíží je Bill Murray ve své skvělé miniroličce. Je to jeho nejlepší role za několik posledních let. Sečteno, podtrženo: kdybych Zombielandu nedal plný počet, musel bych přehodnotit všechny filmy na ČSFD, protože tenhle film si prostě 5* zaslouží. ()

dawnie

Srdcovka. Je mi jedno, že by si ze mě udělali happy meal nechutný zombíci, za den v Zombielandu s Columbusem, Tallahasseem, Wichitou a Little Rockem bych dala cokoliv. Při nevimkolikátým sledování jejich dokonale upřímně šílenejch zážitků si připadám, jako bych je všechny znala odjakživa (včetně Billa Murraye). Všechno tu funguje, ať už úžasně vtipný blbinky jako pravidla přežití (dorážečka, kontrola zadního sedadla, fyzička, užívání maličkostí...), honba za Twinkie nebo zombie kill of the week - herci ale stejně tak plynule přecházejí do vážnějších momentů, které se vás dotknou svou bezelstností a opravdovostí. A do toho bezchybná muzika. Tuhle jízdu jsem si užila fakt naplno. Everybody wants some, and I want some too. ()

czroman2

dobrá sranda i trochu horrorové, takhle to má vypadat líbí se mi, jak se Jesse Eisenberg hodí na takovéhle role - role úplného matláka ()

ljukyljuk

Nie je to síce taká komédia, po ktorej by ma bolela bránica, ale vcelku som sa pobavil. No a najlepšia scéna - zombie kill of the week ()

teddinka1

Docela pěkně vystavený humor, který si dobírá béčkové zombie filmy. Je to film na pobavení a odreagování. A musím říct, že jsem se místy popadala za břicho. ()

josieaddms

Ale jo, je to srandovní podívaná. Měla jsem tenhle film na seznamu už dlouho, a stále jsem se nějak zdráhala pustit si ho. Ovšem dnes jsem to konečně zkusila, a rozhodně nejsem zklamaná. Nedá se říct však, že bych nějak přímo skákala nadšením, ale docela jsem se bavila, a myslím že to je to, čeho chtěl Zombieland u diváků dosáhnout. Největším překvapením byl pro mě Harrelson který hrál naprosto úžasně. Podle mě strčil do kapsy všechny ostatní herce z hlavní čtveřice. Malá Breslinová byla rozkošná a vtipná jako vždycky. A mezi mnoho vtipnými hláškami a pár i dost vtipnými scénami, kralovala zde tak často zmiňovaná scéna s Billem Murrayem kterou prostě nemůžu nechat bez pochvaly. Plus to se našlo i trochu té romantiky, což sice nemusí být originální, ale zábavné rozhodně. Stoneovou ani Eisenberga osobně moc nemusím, preferovala bych kdyby jeho roli dostal tvůrci navrhovaný Jamie Bell. ()

haWranka

Potenciál určitě dobrej, začátek mě navnadil... Ale zhruba od půlky jedna velká nuda a nic. Jedinej, kdo mě u tohohle filmu dokázal udržet, byl Woody Harrelson... ()

Doski

Co precizně začal Shaun of the Dead, Zombieland vynikajícně dokončil. Vtipné scény jsou vtipné, akční scény jsou akční. Dobrý scénář, herci ušli (hlavní hrdina komedie splnil úkol), prostředí fajn a zombie atmosféra dobrá. Dodržujte jenom důležitá pravdila a porušujte ta zbytečná. 77% ()

Mik_e

Správná oddechová jízda, kde nechybí legrace, pár lekaček a hlavně spousta ošklivejch a hladovejch zombáků, mrtvejch i "živejch". Nicméně, nedoporučuji podávat při jídle. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku