R.I.P.

Ale ne, tak vysoké hodnocení pro něco takového. Komedie a horor dle mě nejdou nikdy úplně dohromady. Dělat hloupé vtipy při čtvrcení "lidí" není to pravé ořechové. ()

KdG

Fajnový filmík, docela jsem se bavil, i když má pár hluchých míst, nakonec to rychle uteklo. Harrelson válel, ta baba taky celkem šla. Jen houšť takových filmů. ()

nicneznam

Tak se mně po dlouhé době podařilo dokoukat film do konce. A dalo mně to zabrat. Zombieland jako vtipná a drsná jízda? Ne, Zombieland je úplně mimo. Nemá co říct, nemá co nabídnout, není zábavný. Jen doplňuje řadu za filmy Úsvit mrtvých a dalších. A snesitelností je na tom podobně, takže špatně. Je méně drsný, méně napínavý, méně akční, méně vtipný a naopak je více nudný. Bez příběhu a s ponaučením, které nám říká - raduj se z maličkostí a nebuď sám, protože bez lidí může být každý zombie. Mě opět nebaví sledovat mladého strašpytla se svými pravidly, jednoho drsňáka, který vždycky přijde do obchodu hledat tu svojí "radostnou maličkost", tedy oblíbenou tyčinku, kterou sice nikdy nenajde, zato postřílí nebo umlátí pár zombíků nebo se zdemoluje co je při ruce. Samozřejmě se jezdí v autech s radlicí, pak s Hummerem nebo Cadillacem. Pořád to samé a pořád se to tváří děsně cool a dělá to, že to tady snad ještě nebylo. Nechybí sexy kočka, přerušený první polibek, trapná vsuvka se zámkem Billa Murreyho a jediná vtipnější situace kolem jeho zastřelení. Tím pro mě tento film končí v zapomnění. 1/2 hvězdy ()

DaveSmith

Zombieland nepoučuje, vyhýbá se všudypřítomným klišé a k tomu je to skvělá zábava. Podařilo se zde skloubit zombíky s filmem pro celou rodinu. Navíc dobrá volba čtveřice herců v čele s Woody Harrelsonem a hostující komik Bill Murray byl prostě senzační. Takže co víc říct? Enjoy the little things... ()

Dantte..

Je to zábavné a je to taková odychovka, při které se nemusíte bát o hrdiny a jen si vychutnávat souboj ústředních dvojic a způsoby zabíjení zombie, kteří jsou tu jen jako terč pro hlavní hrdiny. O zábavu se starají hlavně Woody a Jesse, Bill Murray taky potěší. 4* ()

Bounded

Zombieland mohl být skvělý seriál, ale jako okleštěná filmová verze je to zklamání. Má sice pár výborných a vtipných momentů, na které si rádi vzpomenete, ale způsob vyprávění a zvláště pak konec je pěkná bída. Kdyby se zůstalo u televizního formátu, mohlo se ze zombie tématu úspešně těžit několik sérií. Představit všechna pravidla, každou sérii by mohl někdo odhalit svoje jméno a i putování napříč Zombielandem mohlo být fajn. Takhle ale zbyla krátka historka, která je neustále přerušovaná historií postav, a táhne se od ničeho k ničemu. Naštestí přes jedno velmi vtipné cameo. ()

iKosser

Ten film prostě začal a pak prostě skončil. Začal kdesi a skončil taky kdoví kde. Škoda, fyzika zabíjení zombie je fakt dobrá a děj taky není špatný, využití tématu zombíků je teda fakt krutý, ale chtělo by to ještě nějaký řád v ději... ale jinak fakt super, pobavil jsem se. 75% ()

Shredder

Prva polovica filmu zabavna zombie jazda, v druhej to uz islo dole z kopca. Woody nesklamal, prave naopak opat raz zaziaril ale zasluzil by si lepsiu zostavu namiesto tej ktora sa okolo neho zisla. Zombieland je cista oddychovka, kiez by si pocas celej stopaze zachoval rovnaku uroven potom by to bolo o hviezdicku viac. ()

apollines

Příjemá hororová komedie se spoustou krve a brutálních scen, kde se zabíjí zombíci. Obsazení je příjemné a potěší především Bill Murray a jeho nejapný vtípek. Ke komedii pár piv a oddechový den a budete příjemně spokojeni. Tři a 1/2 hvězdy ()

morfas

Jestli někdy udělají film podel počítačové hry Duke Nukem, Woody Harrelson by klidně mohl hrát Ďjůka. :-) ()

Doomer

Strasna zplacanina, zacatek neni tak spatnej ale po setkani s devcaty zacina normalni stupidni telenovela kde se resi jen vztahy v teto komunite a do setkani s Billem Murrayem ktery hraje sam sebe je to prumerna nuda, potom ta fraska uz jen paroduje sama sebe - 1* za zacatek, ac nevim jestli si vubec tu jednu hvezdu zaslouzi ()

seiffs

Občas slušný fóry. Je to hodně o Eisenbergove a Harrelsonove charismatu. Bohužel i to se za pár filmu okouká, takže jestli nezačne být Eisenberg univerzálnější, tak prohraje (asi tak jako třeba Gyllenhaal). Taky by tomu filmu prospělo trochu jiný schéma, než je tuctovej americkej happyend. Trochu originality do toho. Velmi dobrá je návštěva u Billa Murrayho - ta pozvedla celý film o hvězdičku výš. Nápad, kdy Bill hraje sám sebe ve svém vlastním domě je luxusní. ()

BodlinkaV

Filmy se zombíkama moc nemusím, ale tenhle měl opravdu šťávu. Scény se zombie byly nechutné, Jesse Eisenberg a Woody Harrelson naprosto dokonalí, přišla i trocha životních ponaučení a hlavně to byla sranda. Také nedoporučuji u tohohle filmu jíst. Zombieland už jsem viděla několikrát a pokaždé se u něj skvěle bavím. ()

wOOzIe

Povedená funny show od začátku dokonce se skvělými herci:-) Opravdu úžasně zvedne náladu a skvěle pobaví... Taková blbost a jak dokáže pobavit, kéž by takových oddechovek bylo víc:-) ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku