Bafo

Staci uz POMuv komentar. Oddychovka v poradku, pekne natocene, misty vtipne, ale nic vic, nic min. Film na leto do kina pro pubertaky k popcornu. Nejvetsim nedostatkem je absence jakehokoliv pribehu, prakticky nic se tam nestane. Nema to poradnej zaver, proste takove nijake. Lepsi tri, ale ke ctyrem daleko... ()

Jorge-Z

Neskutečně zábavná zombie řežba. Nemohl jsem krutě z Billa Murrayho, je to prostě bůh. Woody Harrelson, a jeho posedlost velkými nadupanými auty, zbraněmi a buchtičkama, byl také výborný. Úvodní titulky mi trochu připomněly ty skvělé z Watchmenů. Vydařená oddychovka pro zasmání, hlavně to nebrat vážně. ()

angloumene

Kromě toho, že Zombieland je opravdu povedená akční komedie, chci vyzvednout ještě soundtrack, který se neuvěřitelně povedl a filmu hodně přidává. ()

Xavi6

Na Emmu Stone se vždycky rád dívám, alespoň ona to zde zpříjemňuje, jinak je to pro mě film celkem o ničem, ale překvapilo mě, že i když mě to vůbec nepřišlo vtipný, že to mělo hodně poutavý minimálně děj. Dvojce bych se nebránil. ()

J*A*M*A*L

Snad ten nejlepší remake na zombie komedie z USA.Snad ještě lepší než Shaun of the death.Opravdu naprosto skvělá horrorová komedie.Skvělá zábava americký humor mě tentokrát moc překvapil skutečně vynikající.Ruben Fleischer si do filmu vybral i skvělé obsazení opravdu smekám.Woody Harrelson by v tomto filmu chybět prostě nemohl.Ty zábavně scény jsem si musel i několikrát přetáčet a stále jsem se bavil dokud mě smích nepřešel.Perfektní komedie se vším všudy.Zde je vidět že i remaky v zábavném smyslu dokážou být užasné.99% ()

TERRORDROME

Úvod je úžasný, nabitý brutalitou a čiernym humorom v skvelom vizuále. Kde inde sme mohli vidieť zombie detičky ťahané za autom? Potom už do finálneho masakru v zábavnom parku končiaceho zmárovaním hnusného klauna sledujeme "len" komédiu ktorou sa občas mihne dáky zombák. Avšak ani vtedy film nenudí, či už hrdinovia len ta zo srandy rozmlátia obchoďák alebo navšťívia sídlo Billa Murraya stále je to sranda. Woody Harrelson je štýlový magor a zabiják nemŕtvych ktorý sa ničoho nebojí, jedine toho že už nikde nesplaší svoje obľúbené tyčinky Twinkies. No a Bill Murray čo sa maskuje za zombíka aby splynul s davom skrátka nemôže sklamať. Napriek všetkým kladom je to však, aspoň pre mňa, zrejme len na jedno pozretie. Ja sa vrátim radšej k Súmraku Mŕtvych. ()

Itar

Neprávem opomíjený nářez, který si na nic nehraje a předkládá nám stylovou komedii, která do přední linie staví především kontrastní postavy zahrané svými představiteli na jedničku (Eisenberg, Harrelsone, Stone, Breslin a samozřejmě také jedinečný a nejlepší Bill Murray, hrající sám sebe) a břitký humor. Na děj nehleďte, vypněte a prostě si užijte tuhle kulervoucí jednohubku. ()

peetriss

Černým humorem nikdy nepohrdnu, Zombieland však většinu černohumorné náplně vyplýtval již během úvodních titulků. A to je problém. Dalším problémem je velmi nekvalitní scénář bez pevné konstrukce. V obsazení vyčnívá Woody Harrelson, který je ve svém živlu v typu role, které mu sedí nejlépe, Emmě Stone sluší mnohem více rebelské image než barbínkovské. Protože jsem se přímo nenudil a stopáž je adekvátně úsporná, tři dám. ()

Dyas

Zombie film v takovém stylu jsem si neuměl představit. Woody Harrelson se do takových rolí hodí a ve filmu je numero uno. O vtipné momenty není nouze a Bill Murray má skvělé cameo. ()

Hanes88

Naprostá pecka!! Od začátku až do konce. Ano...nemá to žádný záhadný či propracovaný příběh, ale přesně co se od takových filmů čeká, tenhle to přesně má...Moc se mi to líbilo. 90%. ()

orkadimenza

"Jabadabadů, jsme dost možná poslední živí lidi na planetě, ale jedem do zábavního parku sežrat se od zombíků, jabadabadů!" Nějak takto vypadal scénář filmu, prvoplánový, jednorázový, nepromyšlený. Ale ono to u komedie nemusí vůbec vadit, hlavně že nás bude bavit. Zombielandu se místy opravdu dařilo a díky nenáročné náladě jsem se několikrát zasmál. Zároveň potěšila herecká sestavička, lákadlo Jesse, kovboj Woody, překvapeníčko Emma (jejíž obsazení jsem zaregistroval až u úvodních titulků) a malá Abi taky fajn. Úskalím k pořádné řežbě tak zůstává na krátkou dobu nemálo blbostí (odlišná reakce sester při čorce, nalákání na kolotoč...) a nedotažených věcí (hodně mě mrzel nedokončený výčet Jesseho seznamu pravidel, aneb opakovaný vtip není vtipem, stejně tak existuje spousta jiných způsobů zabití zombieka než puška/roztřískání hlavy), čímž zábavu občas vystřídá údivný výraz. Jak říkám, být to epičtější, komplexnější a propracovanější, mohlo by se to rovnat i se samotným Kick-Assem. I tak bych zhlédnutí neodpíral, jedná se o zábavnou a příjemnou oddychovku, protože tyhle 3* patří mezi silnější. ()

Milodar

U většiny filmů ze zombie žánru mi odumíral mozek. U tohoto kousku ne a ještě jsem se dobře bavil. Má to povedenou odlehčenou atmosféru a postavy si oblíbíte. ()

Ondrus

Americká verze Soumraku mrtvých... Woody Harrelson drží film v nadprůměru a když od toho nečekáte žádný propracovaný příběh, u kterého byste museli nějak moc přemýšlet, budete si celý film užívat. Naštěstí není stopáž filmu přemrštěná a celé to pěkně uběhne. Trochu slabší 4*. ()

Zombi

Zábavná jízda Zombielandem v doprovodu sympatických průvodců v čele s drsným zombiekillerem Harrelsonem, s hodně vtipným a krvavým začátkem, uvolněnějším, ale pro mě velmi sympatickým prostředkem a závěrečným zůčtováním. Scéna z jednoho filmu B.M., kterou si zopákne spolu s Harrelsonem mě fakt dostala :o) Potěšil mě vtip a nadhled, stejně tak konec, který je v tomto žánru přeci jen trochu netradiční, ve filmu je spousta popkulturních odkazů a narážek, super. Původně jsem dal 4 hvězdy, ale tak nějak to ve mně dozrálo a zvyšuji. ()

Ricky_CZ

"Je něco, čeho litujete?"..."Hm..Asi Garfield"...Naštěstí ne tak střeštěné, jak se jevilo z traileru. Humor je hezky rozprostřen a i přes fakt, že nejde o čistý horor, mrtvolky vypadají opravdu k světu. Hřejivý vánek pro tyto chladné podzimní večery.. EDIT po CSFD premiéře - Film, který můžete vidět 4x a vždycky se stejně pobavíte. Což je záležitost, kterou jsem velmi dlouho postrádal!! ()

MkSallam

Velmi zábavné a vtipné, plné nápadů, prostě hodně fajn s jedním velkým plusem, kvůli kterému je Zombieland "must-see" záležitost. Tím důvodem je naprosto nestoudně boží Woody Harrelson coby největší bad-ass motherf*cker co kdy kosil zombíky. Zejména za něj (zbytek ustředního kvartetu ovšem taktéž vynikající) pak milerád napálim velmi silné čtyři, finální inferno v jeho podání nemá chybu.... ()

Dallas

Tak takto to má vyzerať! Najlepší zombie masaker od Zombie Stripers. Uvodný prehľad pravidiel prežitia je paráda. Pri prvom pravidle som (sa) od smiechu skoro porušil tretie pravidlo :). Úvod je ozaj super a určite najsilnejšou časťou filmu. Zbytok sa mu síce občas trochu vyrovná, ale neprekoná a to je asi jediné mínus. Herci sú OK a hlavne Harrelson s kufrom plným zbraní, hlavne "záhradného" ničenia, ktorými valcuje všetkých a všetko. Plus ešte Bill "Fucking" Murray a na svete je určite jedna z najlepších zombie komédií vôbec, ktorej dávam zatiaľ síce "len" 4*, ale to na druhý krát polezie hore. Fuck this clown 75% ()

4everMan

Někde na pomezí 3-4*. Velice pěkně a kvalitně natočená komedie (horor spíš jen z povinnosti). Je třeba se pouze přenést přes poněkud nudnou a konverzační střední část filmu a užívat si hektolitry krve...a dorážky. "Some rules are made to be broken." 65% ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku