stephano

Jesse Eisenberg neni herec je to jeden velkej geek. Ema Stone je dítě co hraje stejne jako Jesse jednu roli pořád dokola. Naštěstí jsou zde zombíci a Woody. ()

Pochtli

Stylová zombárna, kde opět tečou potoky krve a hlavně brokovnic nestíhají vychladnout a jako perlička herec, který hraje sám sebe. ()

jprmusic

Ještě že jsem si to nahrál a pustil si to ve řtyři ráno - pokud bych koukáním na tuhle pitomost zničil jinou část dne, dost by mě to namíchlo. Zombieland není ani vtipný film (fakt není čemu se smát), ani horror, ani rodinná podívaná - ze všeho by sice trochu rád měl, ale výsledek je takovej dortík od pejska a kočičky. Dva troubové ze sebe nechaj dělat idioty od dvou dylinek, aby si na závěr padli všichni do náruče a měli v tom hrozném světě konečně rodinu ..... fakt nechutný. ()

Pitryx odpad!

Nic nového na toto téma a nevytáhl to ani Bill Murray. Sem tam goreefekt jen aby se neřeklo a kolem toho spousty keců. Dokoukáno do konce silou vůle. No, a když připočtu mi z duše protivného hlavního hrdinu, tedy myslím Columbuse, tak závěrečný součet nemohl dopadnout jinak. 1210098241/8742 ()

otilrak

Luxusní oddechovka. Má ten film rád. Jen mi dost vadí, že pohyb zombie je takový až moc normální a rychlý. Jinak Woody Harrelson zahrál skvěle. Musím uznat, že inspirace z Úsvitu mrtvých je znát, ale ne příliš. Člověk alespoň ví, že bez pravidel ve světě plném zombíků prostě nemá téměř žádnou šanci přežít. :-D U tohoto kousku se vždy skvěle zasměji a nikdy se nenudím. ()

Nessos

Slabota. Trainer navnadil, ale realita byla jiná. Klišé jako hrom, doplněné o stupidní dialogy a ještě stupidnější gagy. Za zmíňku stojí pouze jediná scéna - a sice Columbovo odprásknutí Billa Murrayho. ()

Marrianna

Tak já teda nevím, na to jak jsem se strááášně těšila, že uvidím šílenou a kvalitní komedii u které nemusím myslet jen se válet smíchy, mé nadšení pohořelo.......hmmm ať vzpomínám jak vzpomínám, tak až na pár chvilek smích nepřicházel a nepřicházel a já od komedie prostě chci smích, smích smích a zase smích. ()

kubas369

Možná ne tak vtipný jako Soumrak Mrtvých přesto ale s rozjetým a naprosto cool Woodym, ktrerý nenechává nikoho na pochybách, že na podobné blbosti je on naprostý machr. ()

Borecz

Nedá se sice říct, že by mě ve filmu cokoli byť jen maličko překvapilo, ale nedá se ani říct, že by mě to parádně nepobavilo ;) ()

Mercilonka odpad!

Já nevím, jestli to mám brát jako vtip??? Má to být horor? Parodie na horor? Komedie? Nevím, ale já se ani nelekala, ani nebála, ani nesmála. ()

frxXx

perfektná "oddychovečka", pre mňa jeden z naj hitov roku 2009,hlboký dej som od toho ani neočakával len poriadnu čistku zombíkov :) ()

juditik

Hovadina až to dverami trieska, ale fakt som sa bavila....''Who's Bill Murray?'' - ''I've never hit a kid before. I mean, that's like asking who Gandhi is.'' - ''Who's Gandhi?'' ()

Davis I

Tak nějak si to představuju!!! O třídu lepší než Soumrak Mrtvých. Už od úvodních titulků (za doprovodu For Whom The Bell Tolls) je na každé scéně vidět, že všechny zúčastněné jejich práce baví a nejde jen o business. Rule # 48: Raduj se z maličkostí !!! ()

Krahulda

Zombieland je kvalitní komedie se spoustou humoru a velice dynamickým dějem. Takže nehrozí, že při této komedii se budete nudit. Pravidlo číslo jedna zní. Musíte tento film vidět ! ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku