Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt? (oficiální text distributora)

v0jt1s3k

Omg. Kdyz to tak vezmu, tak je to parodie na ruzne situace z Futuramy a Simpsnovych. Jedna hvezdicka za cgckove vlky. Jinak dalsi ze zbytecnych filmu plny reci o nicem a nuloveho herectvi. Diky bohu, ze je za nama ()

kacudzde

Sice jde asi o nejlepší díl téhle romantické slátaniny, ale stejně je to děs. Možná kdybych byla v pubertě a po večerech zasněně zírala na plakát s Pattinsonem, byla bych nadšená. Jenže v pubertě nejsem, takže mě Edward napudrovaný vápnem a polonahý Jacob nechávají chladnou. Do toho všeho ta přitroublá Bella. Jediným malilinkatým plusem je to, že se v tomhle díle konečně něco málo děje. A je tam krásná příroda. No, kdyby z toho vystříhali všechny scény s lidma, byl by z to opravdu krásný film :-) . ()

Margay

Nemám trpělivost na nekonečné problémy zamilovaných kteří stále něco řeší a řeší a řeší... Ale jinak je to koukatelné. ()

Tomulka

Zatmění se odehrálo u tvůrců této ságy, ale musím přiznat, že tento díl byl zatím nejlepší velkou míru na tom má bitka vlkoušové + upíři Caleni versus čerstvoučcí upíři, ale jinak je to stejný blábol jako předchozí díly. ()

pavont

Treti diel, treti reziser a da sa povedat, ze aj najlepsi. Prvykrat som sa nekusal od nudy, bohuzial, stale len priemer. Mozno nabuduce. ()

snupko13

Možno aj 3 hviezdy by som dal, za najviac "vzrúša" v twilightovkách doteraz, ale keď na mňa to stále pôsobí nerozvinuto a jednoducho....opäť tvrdím seriál by bol lepší. ()

trinan_kop

Mne sa to páčilo - neviem čo komu na tomto vadí. A po druhé, kto tvrdí, že Kristen Stewart nevie hrať, nech si pozrie Cake Eaters. ()

bSaR

Tenhle film neni ani tak kravina jako nuda. Když přijdou na řadu flashe do minulosti, nějaká ta akce nebo závěrečný boj (který měl bohužel asi jen 30 sec.), tak se to vcelku jakž takž dá. Bohužel zbytek prostoru si bere Bella s jejími dementními, absurdními a stále dokola se opakujícími výroky (miluju tě , nemuluju tě, miluju jeho, ale tebe víc), no zkrátka hrůza a děsná nuda na kterou film dojíždí. Docela mě překvapilo, že si film umí udělat srandu sám ze sebe i když zde si nejsem jist zda to bylo úmyslně. Řekl bych, že zatím nejhorší díl, akce která se zde objevuje je sice nejlepší, ale je jí strašně málo. Proto pouze jedna * ()

misuleee

Hvězdičku za to, že mě tahle sračka pořádně pobavila a hvězdičku za český dabing, který z toho udělal dvojitou komedii. ()

camomilla

Prvni dva dily zklamaly, i tak jsem si pustila trojku (kdyz uz ji mam).. mozna se neco stane, kdyz uz pribyli mezi rady upiru i vlci. Nestalo. Stale ploche dialogy, vztah mezi hlavni dvojici mi pripada studeny. Snad i mezi Bellou a Jakem to jiskri vic. Dalsim dilum svuj cas uz dat nehodlam. ()

Vanila01

Řekla bych, že tento díl je lepší než druhý ovšem pořád se nemůže vyrovnat prvnímu dílu. Akce dobrá to se musí Sladelovi nechat, ale co se týče romantiky... No na to je naprostý pako. Popravdě si myslím, že se snažil udělat z téhle série něco čím není. Předloha knihy - nevyužitá... Dávám: * * * ()

De.lilah

No... Od první vteřiny mi to opravdu nesedlo. Pro mě rozhodně nejslabší článek série. Nechci počítat kolikrát tady zaznělo slovo "chránit" . Přišlo mi, že v každé druhé větě. Na mě moc dlouhé, moc utahané... Podle mě by se tohle dalo smrsknout do dvaceti minut. Snad až na upíří "výcvik" . Ten jedinej byl ok. Dvě hvězdy. Víc ani ťuk. A Edward vypadá díl od dílu víc a víc jako blbec. ()

pájap

nejlepší díl série.....první polovina dvojky by před trojkou měla blednout závistí................takhle by to mělo pokračovat..ale bylo by to pak ještě pro stejnou cílovou skupinu diváků jak bylo původně zamýšleno??.... ()

Gesicht

Snaha režiséra se sérií něco udělat je zřejmá. Všechno ale troskotá zejména na nudných a plytkých dialozích. Prostříhat to tak na 45 minut, byl by z toho pěkný díl do krajních mezí. ()

ragtime

Slade svoj rukopis musel skryť pred predlohou a nasadnúť do rozbehnutého vlaku, ale aj tak je tam poznať a keď sa už nebudem pozastavovať nad totálnou stupiditou konania postáv, tak táto časť je rozhodne pútavejšia ako otrasný druhý diel. ()

SantaCruz

Opět o kousek dál a opět bravůrně. Těším se na čtvrtou část bez hodnotících T2, Woody.. (jelikož, 3x odpad je přiměje k nesledování dalšího dílu) a věřím, že se dostane této sérii spravedlivému hodnocení. ()

endymion

Panebože, kdy už bude tomuhle utrpení konec?! Polovinu filmu jsem se se šíleným výrazem ve tváři, bledé jako bezkrevný vycmrndlík, prochechtal a druhou polovinu se mi chtělo výt na zatmělý Měsíc, aniž bych patřil do té partičky přehřátých exhiboušů z časopisu pro nízkorocentní menšinu. Upíři, rozpadající se po ráně jako porcelánový servis mojí babičky a vlkodlaci, jejichž tělesná hmota se po přemněně asi tak ztojnásobuje (kam se asi ta hmota poděje, když se vrací do lidské podoby?), to už je na mě vážně moc! A tý váhavý břehuli už by měl vážně někdo nafackovat. Tohle filmovat asi musí být pro režiséry za trest (proto jako cena útěchy alespoň ta jedna hvězdička). Zlatá "Rousmand Pilčr"! Doufám že na konci celé ságy alespoň přiletí banda naštvanejch Predátorů a nadělá z těch filozofujících emáků cucky! ()

zero_zelo odpad!

předem se omlouvám za (s)prostý jazyk: twilight sága mi zkurvila jakejkoli pohled na moje milovaný téma upírů a nadpřirozena podsvětí. nerozumim jednomu jedinýmu člověku, kterej to ohodnotí a má rád a nemyslí to stylem "je hnusnej. to nevadí, třeba je hodnej". jesli si někdo upřímně myslí, že todle má jakejkoli smysl, o smyslnosti ani nemluvě, tak ať se začne řezat a malovat na černo. todle už není ani teenagerama oblíbený "emo", todle je prostě a jednoduše bohapustá sračka ()

Peenugirl

Nuž, nie som ochotná hodnotiť každú časť zvlášť inými slovami, takže ak sa bude niečo opakovať, je to len schválne. Keďže najskôr som čítala knihy a neskôr pozrela filmy, musím potvrdiť, že knihy sú vždy lepšie, opisujú kamerou ťažko zachytiteľné veci... V každej časti ságy je úctihodné, že sa dej drží knižnej predlohy. Príroda je dychvyrážajúca, alabastrová pleť nesmrtelných krásne pôsobí na oko diváka. Kirsten Steward je ako nemotorná, ošuntelá, bezemočná sivá myška. Neskutočne je preceňovaný aj Robert Pattinson, dokonca mladou generáciou dievčat ikonizovaný, prehnané... Ako ľahko sa knihy čítali, tak ťažko sa filmy pozerajú. Dôvodom je rozvláčnosť a zbytočné scény, keď minuty na seba žmurkajú Edward a Bella, či keď Edward spiacu Bellu sleduje... No, ale z mojej strany schválený projekt, pretože vždy sa zíde trochu romantiky. Tu sa rozhodnú žiť šťasne spolu forever. 60% ()

Čako odpad!

Stoupajícím počtem nahých vlkodlaků klesá úroveň a hodnota celého filmu na úkor stoupajícímu počtu navlhlých dívek v kině? ()

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

13.05.2013

Kdo natočí finále Twilight ságy?

Kdo natočí finále Twilight ságy?

17.03.2010

Už angažováním Davida Sladea pro Zatmění studio Summit Entertainment překvapilo. Pro zastánce masakrování upírů sekerami a sněžnými frézami bude zřejmě bolestivé dívat se na selanky v malebných… (více)

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2