Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

• USA Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (více)
USA, 2011, 131 min

Během pátrání po Prameni věčného mládí přišel nechvalně proslulý kapitán Jack Sparrow o celou posádku i o svůj pirátský koráb, Černou perlu. Nyní se vydává do Londýna, aby osvobodil ze zajetí svého věrného přítele Gibbse a zachránil ho před šibenicí. Od Gibbse se dozví, že se v Londýně objevil falešný kapitán Sparrow, který na svou loď pořádá nábor nových členů posádky. Cestou od soudu je Jack zajat britským králem Jiřím II., který mu nařídí, aby pro něj získal Pramen věčného mládí. Do cesty se mu připlete tajemná Angelica, která ho přinutí vstoupit na palubu lodi Queen Anne's Revenge. Té velí slavný a obávaný pirát Černovous. Jack se tak ocitá na neočekávaném dobrodružství, během kterého nemá tak docela jasno v tom, kdo je pro něj větší hrozbou: zda Černovous, či Angelica, se kterou sdílí tajuplnou minulost. (TV Nova)

Diskuze

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

to je epic fail!!!! ale mne je to jedno,lebo ja si-ked bude cz dabing-na dvd napíšem Piráti z karibiku 4.

WolfR

WolfR (hodnocení, recenze)

Taky vás tak štve, že ve filmu budou chybět postavy Pintel a Ragetti?

pufina

pufina (hodnocení, recenze)

Myslím, že kdyby tam měl hrát Bloom, tak už by to dávno v obsazení bylo napsané.. na Imdb si můžete všimnout, že je tam spoustu (i tady) napsaných herců, co hrajou vedlejší role, a tak už by dávno tam byl napsaný :)

st.verka

st.verka (hodnocení, recenze)

Někde jsem četla, že Orlando Bloom tu nebude hrát, protože se chce víc věnovat rodině, neboť se čerstvě oženil a tohle natáčení by ho moc zaměstnalo. Tak pokud někdo víte víc, podělte se o informace...

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ja som na to strašne zvedavý.bol by som najradšej ak by to točil Verbinski a nie ten,pre mňa neschopák Marshall,ale čo už.takýto dobrý námet hádam neskazí

xyp (hodnocení, recenze)

Koukám že ani režiser Gore Verbinski kterej točil všechny tři díly už to netočil takže proto asi ta změna hereckého obsazení a už teď to ve mě vyvolává divnej dojem že to zas tako horký se 4dílem nebude. No co o o to míň se na to budu těšit a pak se nechám překvapit.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

mne je to jedno. ak ich tam dajú-super,ak ich tam nedajú-navadí.podľa mňa sa ich kapitola uzavrela dobre

xyp (hodnocení, recenze)

No jen se divím že tam není - Orlando Bloom, Keira Knightley Zajímá mě co s nima bude dál. On je hlavní postava Kapitán na Holanďanovi a poslední záběr z 3dílu je jak se sejde s Keirou která má u sebe jejich syna po 10letech. Zajímalo by mě jak to dopadne když má závazek 1den na souší a 10let na druhé straně. Bylo by to divný tento konec, že by se z toho závazku nevyvázal a nezustal s ní a synem. Snad to bez obsazení těchto rolí z filmu nevypustí. byla by to škoda.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

to určite nie.Rush,McShane,Depp a Cruz kvalitu zaručujú. btw:béčka sú,a to dúfam každý vie,super filmy zvyčajne. ale typ filmu Pirátov z karibiku nie je stavaný na béčkové prevedenie,inak zapadne prachom.

xyp (hodnocení, recenze)

Nevidím tam známé herce z předchozích dílů. Snad to nebude jen nějaké Bééčko film jen s hlavní postavou.

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

Nevíte někdo jak se dá přeložit podtitul = On Stranger Tides ???

Ice123

Ice123 (hodnocení, recenze)

no já se každopádně na to těším a pochybuji, že by mě to mělo zklamat ;) BILI: tak mi taky napši a třeba tě navštíví ve škole ;)

pufina

pufina (hodnocení, recenze)

3D, 3D, 3déééé(bilové).. bléééé.. co na tom všichni mají?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

aj mne vadí 3D.tak ja si to proste pozriem v 2D,stiahnem v 2D,napálim v 2D a budem znova pozerať v 2D a mám pokoj :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

cheyene

cheyene (hodnocení, recenze)

Vtip neztratí imho určitě, s originalitou si už nejsem tak jistý...A o herectví - koncert Deppa - se nebojím :)

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

04.09.2017

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

25.01.2015

Čtvrtí Piráti z Karibiku vydělali miliardu dolarů, takže bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme pátého dílu. Jerry Bruckheimer jej sice dávno udal Joachimu Ronningovi a Espenu Sandbergovi (Kon-Tiki),… (více)

Dárce a Piráti z Karibiku

Dárce a Piráti z Karibiku