Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

• USA Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (více)
USA, 2011, 131 min

Během pátrání po Prameni věčného mládí přišel nechvalně proslulý kapitán Jack Sparrow o celou posádku i o svůj pirátský koráb, Černou perlu. Nyní se vydává do Londýna, aby osvobodil ze zajetí svého věrného přítele Gibbse a zachránil ho před šibenicí. Od Gibbse se dozví, že se v Londýně objevil falešný kapitán Sparrow, který na svou loď pořádá nábor nových členů posádky. Cestou od soudu je Jack zajat britským králem Jiřím II., který mu nařídí, aby pro něj získal Pramen věčného mládí. Do cesty se mu připlete tajemná Angelica, která ho přinutí vstoupit na palubu lodi Queen Anne's Revenge. Té velí slavný a obávaný pirát Černovous. Jack se tak ocitá na neočekávaném dobrodružství, během kterého nemá tak docela jasno v tom, kdo je pro něj větší hrozbou: zda Černovous, či Angelica, se kterou sdílí tajuplnou minulost. (TV Nova)

Diskuze

Ziper

Ziper (hodnocení, recenze)

Jsem zvědavý na 3D vydání čtvrtého dílo o pirátech :).

Godhaj

Godhaj (hodnocení, recenze)

mám takový pocit, že tohle bude hodně hodně hodně špatné. Za sebe dle traileru tipuju, že to bud mít tak max 45%

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

já tipuju 70-75%, dobře si to zapamatujte, protože strejda squirl se nikdy neplete!!

cheyene

cheyene (hodnocení, recenze)

Já jen doufám, že pokud bude čtyřka nakonec opravdu dobrá a zábavná, tak ji nebudou zdejší uživatelé z principu shazovat hodnocení, jak se tomu u mnoha filmů děje...

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Bída, bída a ještě jednou bída. Jednička naprosto pohodový popcorn, dvojka byla takový vývar, ale pořád tam byla hrstka nových nápadů a plno vtipných gagů. Trojka vyloženě špatná, nenápaditá, utahaná a hlavně nezábavná. Z traileru čtyřky cítím velmi ZOUFALOU snahu o zábavnost, vtipnost, epičnost...... ale vůbec jim to nejde. Vůbec. A Penelope nesnáším, takže se návštěvou kina ani obtěžovat nebudu. Tipuju to kolem 50%.

Salgafo

Salgafo (hodnocení, recenze)

Já osobně se na další díl moc těším...:))sice je to bez Blooma a Keiry..ale přesto to podle mě bude stejně dobré jako dvojka..:))

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

thedarknig:to je vec názoru,tebe nech sa to páči,ale u mňa to má 0 bodov

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

nesouhlasím, náhodou je to docela zajimavý experiment plný podivných scéna a ještě podivnějších lidí i s humorem. O příběhu se samozřejmě nedá bavit, ale až tak špatné to není

kingik

kingik (hodnocení, recenze)

Proč angažovali Roba Marshalla? Specialista na muzikály a hudební filmy ve mně nebudí důvěru a on nikdy nebyl schopný vypravěč, ale jen vizuální mág.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Bude to po trojce, na konci přeci chtěli po kapitánovi aby se podíval na mapu kde tu fontánu najdou a a zjistily ž ji mezitim Jack ukradl.

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

Nevidim to nijak zle. Sice to asi bude poněkolikáté na ten samý způsob, ale věřim, že se v kině dobře pobavim.

C.Core

C.Core (hodnocení, recenze)

Taky bych řekl, že je to po trojce. Však kdyby se to už odehrálo, tak by se o ní asi na konci trojky nezmiňoval a navíc by se to špatně dávalo chronologicky dohromady

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

to že sa to odohráva pred trilógiou je blbosť. má sa to odohrávať po trojke

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

postačilo by tento film uzavřít rozchodem Penelope a Johnyho Deppa. Jednoduchý důvod, ke kterému neni třeba odkazovat v současné trilogii.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2TAMEHEMP: Nevšiml jsem si, že by v původní trilogii o ní padlo jediné slovo nebo by se tak objevila. Počítejme s možností, že se tento film bude odehrávat před pirátskou trilogií. Tyhle prequelové kličky jsou hrozně komické, protože jsou zároveň přístupné k možnému pokračování.

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

st.ranger: proč by povinně musela umřít, nebo mizet ze scény? nedovysvětlené skutečnosti jsou někdy kolikrát lepší, než ty vysvětlené..

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Odsouzeno k záhubě. Trailer neskutečně hloupý a nijak poutavý, skoro bych řekl že laciný. A pokud to má být ještě před trilogií pirátů, tak musí každému s poslední mozkovou buňkou dojít, že Penélope pravděpodobně zemře. Nebo spíše zmizí ze scény pro případné pokračování.

Jennifer.S

Jennifer.S (hodnocení, recenze)

Já jsem četla, že to se to odehrává před půvdoní trilogií. Proto tam není Keira a Bloom. Penélope má být Jackova láska z minulosti.

Tomasson

Tomasson (hodnocení, recenze)

:-)))))))))))))))))) Bude sranda ve 3D ! Si pište!!!! :-))))) Depp - No. 1 !!!!

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

04.09.2017

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

25.01.2015

Čtvrtí Piráti z Karibiku vydělali miliardu dolarů, takže bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme pátého dílu. Jerry Bruckheimer jej sice dávno udal Joachimu Ronningovi a Espenu Sandbergovi (Kon-Tiki),… (více)

Dárce a Piráti z Karibiku

Dárce a Piráti z Karibiku