Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

• USA Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (více)
USA, 2011, 131 min

Během pátrání po Prameni věčného mládí přišel nechvalně proslulý kapitán Jack Sparrow o celou posádku i o svůj pirátský koráb, Černou perlu. Nyní se vydává do Londýna, aby osvobodil ze zajetí svého věrného přítele Gibbse a zachránil ho před šibenicí. Od Gibbse se dozví, že se v Londýně objevil falešný kapitán Sparrow, který na svou loď pořádá nábor nových členů posádky. Cestou od soudu je Jack zajat britským králem Jiřím II., který mu nařídí, aby pro něj získal Pramen věčného mládí. Do cesty se mu připlete tajemná Angelica, která ho přinutí vstoupit na palubu lodi Queen Anne's Revenge. Té velí slavný a obávaný pirát Černovous. Jack se tak ocitá na neočekávaném dobrodružství, během kterého nemá tak docela jasno v tom, kdo je pro něj větší hrozbou: zda Černovous, či Angelica, se kterou sdílí tajuplnou minulost. (TV Nova)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

Pokud je tohle začátek nové triologie coš věřím ,že je tak bych do dalšího dílu klidně Orlanda s Keirovu přidal . :-)
Ale jak bylo řečeno piráti jsou o Deppovi který to hraje superně :)

st.verka (hodnocení, recenze)

stryko158: Vždyť jsem to přece napsala. Navázat za těch 10 roků, když je ten syn už tak velký, to byly ty možnosti pro případné další pokračování, vím že pro tohle ne.

kingik (hodnocení, recenze)

Mně bude chybět Keira, její vlasy, oči, ach jo:-) Musím se podívat na jiné filmy s ní.

KlárkaD (hodnocení, recenze)

přesně, taky mi teda chybět nebudou :) teď je čas na mou milovanou Penelope, musíte uznat, že ta se na pirátku hodí bezvadně :)

cheyene

cheyene (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Jo, ten ano...V nových hercích vidím nové příležitosti pro nové příběhy, což by mohlo dodat na poutavosti.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

cheyene: tak tak, možná by mi trochu chyběl taky Barbossa, ale ty ostatní oželím

cheyene

cheyene (hodnocení, recenze)

Já ji tam postrádat nebudu... :) Piráti jsou o Deppovi, pak teprve o dalších postavách. Keira i Bloom byli skvělí, ale domnívám se, že zde už by byli navíc a 4ka by pak byla jen další nadstavování kaše.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

kingik: tak to je špatné, já si piráty nedokážu představit jenom bez Jacka :)

Elvito (hodnocení, recenze)

st.verka: na konci trojky bolo ukázané čo sa stane o 10 rokov, táto časť sa ale neodohráva 10 rokov po trojke, cize ako vravim bud je tehotna alebo ma male dieta

KlárkaD (hodnocení, recenze)

mně osobně teda nějak nevadí, že tam už nebudou, pro mě je jejich příběh uzavřený - jak říká st.verka - syna už mají, bylo to na konci filmu :) už je zase čas na nové příběhy a nové tváře, přičemž nám zůstává kapitán Jack, bez kterého by Piráti nešli :)

st.verka (hodnocení, recenze)

stryko158: Ale ona ho už přece má a je mu 10 roků. To jsem měla na mysli, když jsem psala o těch možnostech.

Elvito (hodnocení, recenze)

st.verka: Tak orlando by sa tam ešte hodiť mohol keby v prípadnej ďalšej časti pomohol Jackovi, predsa len je teraz kapitánom Blúdneho Holanďana, ale keira to neviem, tá bude pravdepodobne tehotná alebo už bude mať dieťa.

st.verka (hodnocení, recenze)

stryko158: Ale někdo by rád věděl, jak to s nimi bude dál  Možnosti tu jsou...

kingik (hodnocení, recenze)

Je pravda, postupně to sláblo, ale třeba s novým týmem to bude nejlepší dobrodružný film roku. A to asi bude, protože jsem si nevšiml, že by se letos v kinech měl objevit nějaký konkurent v dobrodružném žánru.

Elvito (hodnocení, recenze)

Flamengo: Tak ja myslím, že Keira a Orlando už nemajú čo ponúknuť, na konci tretej časti bolo jasne ukázané ako to s nimi skončilo...

KlárkaD (hodnocení, recenze)

tak on ten film celkově nic moc :( taková oddechovka...ale musím přiznat, že oni dva jako pár - horší si ani neumím představit, vůbec se mi spolu nelíbili.....ale na Piráty se taky moc těším, kapitán Jack snad nezklame :)

kingik (hodnocení, recenze)

V Cizinci opravdu psal. Jenom jsem pořád hledal proč je označován za takového neodolatelného krasavce.

kingik (hodnocení, recenze)

Jedna z mála rolí kde Deppa snesu víc než obvykle. Po svém neherectví z Cizince má co napravovat.

(hodnocení, recenze)

Piráti z Karibiku 4 - Nemůžu se dočkat. Johny Depp je pan herec a za tím si stojím. Někdo tu píše ,že 2 a 3 díl byly hnusy ,ale tak to tím pádem vůbec nevíte co je dobré. Sice mě mrzí nedořešená koncovka Keiry a Orlanda ,ale nevadí. Podle traileru je o vtip i o akci postaráno. Určitě půjdu na půl noční priméru. Byl jsem pokaždé a nelitoval jsem. Bude to pecka.

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

04.09.2017

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

25.01.2015

Čtvrtí Piráti z Karibiku vydělali miliardu dolarů, takže bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme pátého dílu. Jerry Bruckheimer jej sice dávno udal Joachimu Ronningovi a Espenu Sandbergovi (Kon-Tiki),… (více)

Dárce a Piráti z Karibiku

Dárce a Piráti z Karibiku