Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Panejo, prequel ke kultovní "The Thing"? To zní dobře... Aji by to mohlo dobře dopadnout, ale kdo ví? Na "věc" nedám dopustit, takže doufám, že si s tím pohrajou a vyhrajou, aby to bylo důstojný předpokračování původního filmu...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Z nového Pátku 13 si pamatuji akorát kozy...ne vážně, některé nápady tam byli, ale herci nesympatičtí, zvonečky po lese komické a celkově byl film hrozně nudný. A Jason, který má u sebe v doupěti buchtu na orgie?

Nevíte, kde přesně ve filmu je fotka norské expedice? Jsem to prohlédal jen pro takové bližší porovnání. Už teď ale víme jistě, že černoch a holka tam nebyli.

sniper18 (hodnocení, recenze)

2-Xtreme: No teda nemyslím, že by sa od pôvodnej série nejak výrazne zmenil. Na konci trojky Jason poslednú preživšiu naháňal, takže s behom nemá problém, v tom istom diely použil harpúnu, takže ked´ vie použiť harpúnu, prečo nie aj luk. To, kde býva nebolo v pôvodnej sérii ani ukázané, takže tie kanály a pasce síce boli v remaku navyše, ale zároveň ani nevylučovali originál. Inteligentný/hlúpy zostal podľa mňa rovnako ako predtým. A navyše tu aspoň nemal teleport, ako napríklad v ôsmom diely. Jasné, že každý máme iný vkus, ale určite nesúhlasím s tým, že sa jedná o zneuctenie klasiky.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

asi tak, ten vrah prostě jen vypadal jako Jason, víc společnýho to se sérii nemá a moc lidí na to neskočilo :P jinak snad zpět k Věci.

2-Xtreme

2-Xtreme (hodnocení, recenze)

Mne sa to nepáčilo, pretože to robí nahbu originálu. A drvivá väčšina (nie len hororových) fandov má rovnaký názor. Jason neuteká, nestriela z luku, nebýva v kanáloch ako ninja korytnačka, nelozí po strechách a nerozmýšla. Kde je povestná Jasonova tupost? Ak sa to niekomu páčilo, tak to je jeho vec. No neviem pochopiť komu sa môže páčiť takéto zneuctenie klasiky. Hold každý máme iný vkus nie? :)

sniper18 (hodnocení, recenze)

2-Xtreme: Tak s týmto tvojim názorom tiež nesúhlasím, videl som celú sériu Piatok trinásteho, okrem 9-dielu sa mi páčili všetky diely a remake mi nepripadal o nič horší.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

2xtreme:videl a prvý diel je o ničom, 2 a 3 sa mi páčia rovnako ako remake(teda veľmi) . Dalej sa mi páčil cross over a Jason X. ostatné som zatiaľ nevidel.A tie tvoje predsudky typu "páči sa ti remake=nevidel si originál" sú hlúpe a je mi z nich na grc. to ma znova len utvrdzuje v tom,čo som napísal k diskusii RE4

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Domnívám se, že tento film padne na dno jen díky neschopnosti být jen prequel a ke všemu dodržen spojitosti s originálním filmem. Jsem zvědav na celou norskou expedici, na podřezaného blonďáka a konec, který by měl končit pronásledováním psa. Tím pádem mi tento film zatím přijde zcela zbytečný, protože mě naprosto ničím nemůže překvapit.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

remake Piatku trináctoho bol podľa mňa super, a to remaky veľmi nemusím.A dúfam že toto,aj ked tomu neverím dopadne tiež dobre

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

no ja sem zvedavej jak moc bude tenhle prequel prequelovitej vzhledem k nastinu děje věcí v původní Věci ve Švédské, vlastně Norské expedici. Rači nic moc nečekám, ale divím se, že to jde do kin.

SeBig (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: přesně vdyt v original žadná pam endrsn nebyla tak nač dávat ženy do remaku :D:D

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

práve naopak:muži bývajú rozumnejší,ale to je jedno. a čo sa týka Pádu do tmy,tak to je super film,ale prequel Veci-tam sa žena ani trochu nehodí

SeBig (hodnocení, recenze)

ale nejakej známej hereckej xicht by tam mohli dát ne? Třeba Samuel L. Jackson, Adam Sandler, Rowan Atkinson

sniper18 (hodnocení, recenze)

Mňa snád´ ani nenapadá nejaký horor, kde by sa jednalo o nejakú vedeckú expedíciu a žena tam bola za uškriekanú, práveže ony bývajú snád vždy tie najodvážnejšie a najrozumnejšie, takže s týmto určite nemám problém.

SeBig (hodnocení, recenze)

nemužem to přesunout na někdy jindy ted sem dost unavenej :D

flanker.27

flanker.27 (hodnocení, recenze)

Právě ten. Vzhledem k jeho slušný popularitě se můžeme hádat, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je všecho, co s tím můžeme dělat.

SeBig (hodnocení, recenze)

znásilnuje to original navíc koukám že do filmu přidaly i ženskou roli..to tam chybělo nějaký gdákání a řvaní..-.-

sniper18 (hodnocení, recenze)

J*A*S*M: Ja očakávam rovnaký výsledok, ako práve tí Predátori. Na jednu stranu to funguje aj ako remake, ale aj ako diel série.

J*A*S*M

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

sniper18: No, to předpokládáš optimističtěji než já :) A právě proto, že k tomu každý přistupuje jako k remaku, je nutné neustále opakovat, že to remake není. Může se z toho vyklubat sympatická pocta (jako Predators), nebo plnohodnotný (před-)pokračování, kterýmu může to označení "remake" jenom ublížit.
SeBig: Proč? Co horšího se může stát, než že to bude špatnej film? Ubližuje to někomu? Přestane kvůli tomu původní Věc existovat?

SeBig (hodnocení, recenze)

nejlepší by bylo tenhle projekt zrušit a na všechno zapomenout..to se ale nedá říct o remaku Utek z New Yorku na který jsem docela zvědavý

Hororová Věc se dočká rebootu

Hororová Věc se dočká rebootu