Diskuze

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Šéfka je jediný problém, nikde jsem nepsal, že by mě to nechytlo.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Někdo sem dával titulkovou scénu tohohle filmu. Nevydržel jsem to a kouknul jsem se. Podle tý scény se tvůrci hodně drželi původního filmu (tedy původního ve smyslu filmu od Carpentera)...

misho87

misho87 (hodnocení, recenze)

Ja sa istotne teším, aj keď film asi uvidím až za 4 alebo 5 týždnov.. čítal som už dosť názorov na imdb nato, aby som sa usvedčil v tom, že sa oplatí ísť na ten film do kina.. nečakám zase takú psychologickú sondu postáv ako v Carpenterovej verzii, ale proste dnešný nadpriemerný horor.. žena v hlavnej úlohe mi vôbec nevadí, ani to, že The Thing je v tejto verzii viac "predátorská" a agresívna ako vo verzii z roku 1982, čiže sa strašne teším do kina

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

D.Moore: Je to jen domněnka, ale podle mě bude závěr trochu jinačí. Norové musí být, ale domnívám se, že se stane něco navíc, co by mohlo nasvědčovat tomu, že Carpenterova věc může ještě pokračovat, pokud odmyslíme alternativní konec samozřejmě.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Ale kino ten film rozhodně trochu pozvedne, byť by byl jakýkoliv.

Greca11

Greca11 (hodnocení, recenze)

Doporučuju navšítivit ofiko stránky filmu. Po propojení s Facebookem dostávají zajímavější rozměr, při prozkoumávání základny. :-)

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Do kina zajdu určitě, ale už teď vím, že budu u scén s ředitelkou zeměkoule skřípat zubama.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Stále jsem celkem zvědavý, i když mám trochu obavy, že se autoři nedrželi Carpenterova filmu.

The Viper

The Viper (hodnocení, recenze)

Tož premiera se blíží, až jsem z toho šoku. Sice to nevidím optimisticky, ale abych pak nevyšel z kina s úžasem. V dnešní době jsou filmy nevyzpytatelné a jako z nadhodnoceného filmu může být hloupost, tak s filmu, který nemá pro někoho moc velké ambice, to může být film roku. Tak co, těšíte se ?

SICK_BREED

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

No jsem na to srdečně zvědavej, ty 3D akční orgie v traileru mi moc náladu nezvedly - respektive takovou atmosféru a takové zpracování zrovna od The Thing nečekám.

Greca11

Greca11 (hodnocení, recenze)

Může mi někdo říct důvod, proč si u filmu ve stylu The Thing budu kazit atmosféru sledováním CAM RIPu?! To bych si v kině nenechal ujít, ta atmosféra z tohohle upirátěnýho hnusu stejně nemůže bejt ani cejtit. Stejný, jako stáhnout Avatara v CAM, nejít na něj do 3D kina a pak napsat: "Avatar je vizuálně odpudivý. "

Slartibarkfast

Slartibarkfast (hodnocení, recenze)

frajerka: Film si posoudím sám, ale i tak dík.. A na kvalitní rip si počkám. Není třeba tady hned plácat jak labuť zamrzlá v ledu.

frajerka

frajerka (hodnocení, recenze)

Slartibarkfast: Ja som myslela tu kvalitu toho videa!Ale film je priemer!

frajerka

frajerka (hodnocení, recenze)

Ja som tento film vydela a musim povedat že aj ked v hroznej kvalite neodporučam nikomu pozerat! tak je to na 3 hviezdičky!!

misho87

misho87 (hodnocení, recenze)

Neviete či je poviedka Who Goes There? od Johna W. Campbella niekde na nete v CZ alebo v SK znení? Lebo ja som našiel len anglický originál, ale radšej by som si to čítal v CZ alebo SK znení

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Darth Sidious: Si děláš kozy? Tomu říkáš slušná verze? Ani vteřinu se na to nedá dívat, počkám si radši rok než koukat na takovou kvalitu..

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Darth Sidious: slušná kvalita je tak možná R5 ale to už je v dnešní době taky nic moc a na ty hnusné TS, CAM nemá cenu se dívát a kazit si tak zážitek

Hororová Věc se dočká rebootu

Hororová Věc se dočká rebootu