Diskuze

ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

sankacoffee: Je to remake (spíš prequel) prvního filmu z roku 1982 od Johna Carpentera. S Vetřelcem to má dost podobnou atmosféru, jinak jde o trochu něco jiného. Vraždící mimozemšťan tady na sebe bere podobu lidí a je těžké (prakticky nemožné) ho rozeznat. Mrkni na obsah původního snímku s Kurtem Russellem, tam snad bude lepší info.

ledzepfan

ledzepfan (hodnocení, recenze)

sankacoffee: no podle toho jak moc je pro tebe děsivé Slunce seno..... Pro mě nejvíc..

Honzik!

Honzik! (hodnocení, recenze)

Boze muj... vzdyt je tam 95 pct scen z puvodniho filmu. Psi kousajici do plotu, plamenomet, "burt it!", vrtulnik a bla bla... Citim pravdepodobnost failu 9/10 - jen nejakej super konec to muze zachranit, a co sem tak videl, tipuju ze prezivsi odjedou tou rolbou a propadnou se primo do materske lode - hrdinka z kolumbijske univerzity ale prijde na to, ze ty veci nevidi, takze se slikne a pomaze se blate... snehem! A vsechny je vyrube :-)

martycross

martycross (hodnocení, recenze)

Tomuhle filmu odpustím všechno, jen když se konečně dozvím co se s těma Norama stalo :-o ;)

Her0.89

Her0.89 (hodnocení, recenze)

Možná je dobře, že tu v neděli nejsem. Určitě by mě to nutilo jít a už jen z traileru vím, že bych se pak bál jít domů :D

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Arbiter: Tomu jsem se také nevyhnul, ale trailer mi spíše něco připomněl, ale to slovo zde nemohu vyřknout nebo budu lynčován. Pokud to nemá nasvědomí Platinum Dunes nebo Nispel, může to být ještě dobré.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

st.ranger: No jsem obrovsky rád, že jsem kouk na trailer... Jako bych právě přišel z kina. :)

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Super, nemůžu se dočkat. Lepší než čekat do 8.
Arbiter: Drobná tam bude, o všem rozhoduje závěr.

K.B.L.

K.B.L. (hodnocení, recenze)

Paráda, že bude projekce, shodou okolností jsem na Věc koukala před pár dny, tak to mám v živé paměti, těšim se jak blázen!!

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Lucasion: Neviděl, ale koukal jsem na fotky z kinoripu a nestojí to za nic.. Jen tady teď dělaj chytráky..

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Lucasion: Prej se na něco lidí, které to viděli v kinoripu, nedá se z toho poznat absolutně nic :)

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Lucasion: Kedže tento film využíva v hororových scénach hlavne CGI, alebo aspoň podľa traileru to tak vyzerá, tak pochybujem, že bude nejak výraznejšie násilný. Očakávam taký rodinný horor, ktorý sa dá pustiť celej rodine.

Lucasion

Lucasion (hodnocení, recenze)

korbitch22: Mě hlavně zajímá opět jediná věc ( "hahaha" ) a tot zda se na to dá koukat po stránce "nechutnosti"? Zda se to bude držet norem...či decentní scény....nebo to půjde stylem Piranhi či Saw?

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Lucasion: projeď si diskuzi zpátky,nějakej týpek byl na premiéře až v Oslu :-)

Hororová Věc se dočká rebootu

Hororová Věc se dočká rebootu