Epizody(16)
-
Ukradené štěstí - 1. část (S10E01)
-
Ukradené štěstí - 2. část (S10E02)
-
Cizí srdce - 1. část (S10E03)
-
Cizí srdce - 2. část (S10E04)
-
Rodinná horečka - 1. část (S10E05)
-
Rodinná horečka - 2. část (S10E06)
-
Návrat do života - 1. část (S10E07)
-
Návrat do života - 2. část (S10E08)
-
Krev a voda - 1. část (S10E09)
-
Krev a voda - 2. část (S10E10)
-
Hvězdné nebe - 1. část (S10E11)
-
Hvězdné nebe - 2. část (S10E12)
-
Poslední cesta - 1. část (S10E13)
-
Poslední cesta - 2. část (S10E14)
-
Odmítavá reakce - 1. část (S10E15)
-
Odmítavá reakce - 2. část (S10E16)
Hrají
Gedeon Burkhard
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Chobotnice (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Náhrdelník (1992) (seriál)
Hans Sigl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
12 znamení (2007) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Heiko Ruprecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Monika Baumgartner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ronja Forcher
Rakousko
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Hotel snů (2004) (seriál)
Mark Keller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ann-Kathrin Kramer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dvě strany propasti (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Janina Hartwig
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Lenius Jung
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Nicole Beutler
Rakousko
Nejlepší seriály:
Had (2021) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Rebecca Immanuel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Siegfried Rauch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Natalie O'Hara
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
Ines Lutz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Regula Grauwiller
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Katharina Schlothauer
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Daniel Krauss
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ben Braun
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Nele Mueller-Stöfen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Harald Windisch
Rakousko
Nejlepší seriály:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)