Austrálie,
2007, 9 h 58 min
(Minutáž: 42–44 min)
Epizody(14)
-
In the Hands of Giants: Part 1 (S01E01)
-
In the Hands of Giants: Part 2 (S01E02)
-
Lie Down with Dogs (S01E03)
-
The Return (S01E04)
-
The Ripe Fruits in the Garden (S01E05)
-
Envelope Day (S01E06)
-
Baby Love (S01E07)
-
Victims of Crime (S01E08)
-
Family Planning (S01E09)
-
The Promised Land (S01E10)
-
Serious Men (S01E11)
-
Cut and Dried (S01E12)
-
Rostered Day Off (S01E13)
-
Raising the Dead (S01E14)
Hrají
Vince Colosimo
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Spartakus (2010) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Jasper Bagg
Nejlepší seriály:
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Harrow (2018) (seriál)
Turista (2022) (seriál)
Craig Blumeris
Nejlepší seriály:
Boj o čas (2008) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Neighbours (1985) (seriál)
Amanda Muggleton
Velká Británie
Wendy Hughes
Austrálie
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Zločin v ulicích (1993) (seriál)
Amerika (1987) (seriál)
Julia Blake
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Změna je život (1998) (seriál)
Odložená žena (2007) (seriál)
Rhys Mcconnochie
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Doctor Who (1963) (seriál)
Bratrstvo růže (1989) (seriál)
Anzacs (1985) (seriál)
Alan Hopgood
Austrálie
Nejlepší seriály:
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
The Saddle Club (2001) (seriál)
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Kylie Trounson
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Please Like Me (2013) (seriál)
Neighbours (1985) (seriál)
Carolyn Bock
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Superwog (2017) (seriál)
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Cameron Nugent
Nejlepší seriály:
Změna je život (1998) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Kelly (1991) (seriál)
Talia Zucker
Nejlepší seriály:
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Scooter: Secret Agent (2005) (seriál)
Neighbours (1985) (seriál)
Dena Kaplan
Jihoafrická republika
Nejlepší seriály:
Flight of the Conchords (2007) (seriál)
Taneční akademie (2010) (seriál)
Camp (2013) (seriál)
Laura Gordon
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Mark Hennessy
Nejlepší seriály:
Záchranáři (1989) (seriál)
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Steven Christofis
Nejlepší seriály:
Princezna ze země slonů (2008) (seriál)