Austrálie,
(2010–2011), 16 h 55 min
(Minutáž: 41–44 min)
Epizody(24)
-
Aussie! Aussie! Aussie! (S04E01)
-
Good Cop/Bad Cop (S04E02)
-
Flight Risk (S04E03)
-
Protection (S04E04)
-
Ratters (S04E05)
-
Last Seen (S04E06)
-
No Smoke (S04E07)
-
In Harm's Way (S04E08)
-
The Hit (S04E09)
-
Just Desserts (S04E10)
-
Pirates (S04E11)
-
Tomato Can (S04E12)
-
Once Bitten (S04E13)
-
Twilight Zone (S04E14)
-
Reunion (S04E15)
-
Undercover (S04E16)
-
Gut Instinct (S04E17)
-
Killer Moves (S04E18)
-
Ties That Bind (S04E19)
-
Atonement (S04E20)
-
The Price of Love (S04E21)
-
Empowerment (S04E22)
-
The Business of Fear (S04E23)
-
Secret Love (S04E24)
Hrají
Sally McDonald
Nejlepší seriály:
Na doživotí (2007) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Marshall Napier
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Rebecca McCauley
Nejlepší seriály:
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Geniální průšvihy (2004) (seriál)
Gary Files
Austrálie
Nejlepší seriály:
UFO (1970) (seriál)
The Sullivans (1976) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
John Waters
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Co přináší řeka (1983) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Aljin Abella
Filipíny
Nejlepší seriály:
Ferina Lišák (2023) (seriál)
Marco Polo (2014) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Marg Downey
Austrálie
Nejlepší seriály:
Fisk (2021) (seriál)
Na jezeře (2013) (seriál)
Stříbrný blesk (1998) (seriál)
Michael Veitch
Nejlepší seriály:
Chuck Finn (1999) (seriál)
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Neri, dívka moře (1994) (seriál)
Anita Smith
Nejlepší seriály:
Jack Irish (2016) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Satisfakce (2007) (seriál)
Matt Parkinson
Nejlepší seriály:
Chuck Finn (1999) (seriál)
Crash Zone (1999) (seriál)
Skippy (1992) (seriál)
Saskia Post
Nejlepší seriály:
The Sullivans (1976) (seriál)
Návrat do ráje (1986) (seriál)
Neri, dívka moře (1994) (seriál)
Joseph Clements
Nejlepší seriály:
Případ Kettering (2016) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Ryan O'Kane
Nejlepší seriály:
Vraždy v Brokenwoodu (2014) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)
Camille Keenan
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Satisfakce (2007) (seriál)
Vince Poletto
Austrálie
Nejlepší seriály:
Danger 5 (2011) (seriál)
Bez státní příslušnosti (2020) (seriál)
All My Children (1970) (seriál)
David Tredinnick
Nejlepší seriály:
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Lucia Smyrk
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Superwog (2017) (seriál)
The Wizards of Aus (2016) (seriál)
Nicki Wendt
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Změna je život (1998) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
John Howard
Austrálie
Nejlepší seriály:
The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)
Změna je život (1998) (seriál)
Always Greener (2001) (seriál)
Chris Pang
Nejlepší seriály:
Svět podle nás (2022) (seriál)
Marco Polo (2014) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)