Do zdánlivě opuštěné chaty v horách se uchýlí parta mladých lidí, kteří si chtějí užít chvíle svobody v divočině. Netuší, že je místo pokryté sledovacími zařízeními a technickými vychytávkami. Ve sklepě narazí parta studentů na mnoho bizarních předmětů včetně starého deníku sadistické rodiny Brucknerů. Bohužel jedna ze studentek vysloví latinské zaklínadlo. Brzy se tak prázdninový pobyt v romantické chatě promění v brutální hon sadistických zombií na své kořisti a v boj o život mladých studentů... (TV Barrandov)

skalicky

Velké překvapení,děj jako by se skládal ze tří žánrově rozdílných filmů.Ale i přesto nebo pravě proto tvoří celkem slušný zážitek.Jako by jste smixovali .....Truman show... hory mají oči a hvězdnou bránu dohromady:o) 85% ()

curfew77

Uznávám, možná jsem staromódní, ale utvrdit se po hodině a půl v tom, že si tvůrci ze mě prostě jenom dělají p.del a nic víc? Děkuji, nechci. Jsem si jistý, že Goddard musel určitě vidět přinejmenším takový VŘÍSKOT nebo OD SOUMRAKU DO ÚSVITU a pokud mu to nestačilo k tomu, aby se naučil, jak se parodická pocta (libovolnému) žánru dělá správně, měl by si někdy pustit LIMONÁDOVÉHO JOEA. Po jedné hvězdě za Kristen Connolly a pár dobrých fórků v úvodní třetině - ale to je asi tak všechno. 40 %. ()

Paja.93

Průměr. Nuda. Hm. Další horor u kterého zapomenu o čem byl, natož jak se jmenoval. A pak BOOM! ta vyvražďovačka byla geniální! Vůbec bych se nezlobila kdyby ukázali, jak by to vypadalo, když by si ty oběti vybrali jinou smrt, sice by to bylo asi na hodně dílů a pak by to nudilo, ale super! Malý záblesk mezi jinak šedými horory. ()

gicous

První hodina je téměř standardní vyvražďovačka se vším všudy. Pak ale příjde poslední půlhodina, která zboří všechny žánrové klišé a nastolí nový řád totálního chaosu. Krev stříká proudem, filmem se začne prohánět všechno možné, od vraždících klaunů, přes obří hady, až po vodního muže. Je to sice divočina, ale nutno podotknout, že divočina, která si vás svým novátorským pojetím udrží až dokonce. Zároveň ale tvůrci prostřednictvím obou hlavních organizátorů téhle show drží všechno v sympatické černohumorné rovině. Pro příznivce žánru je tohle povinnost, pro nezasvěcené to bude jen těžko stravitelný guláš. ()

pery352

Troufám si říct, že je to jeden z nejlepších hororů poslední doby mé srdce plesalo když jsem viděl tu přehlídku příšer a strašidel. Jen mě bohužel mrzí, že už neuvidíme další díl, protože to vlastně všechno skončilo. 80% ()

Blenny

Truman show se potkal s Evil dead. Originální to jakž takž bylo, ale celou dobu jsem měl pocit, že se dívám na jednu z největších ptákovin co jsem kdy viděl. Scény z velínu mě sraly, scény z lesa nudili. Horor bych radši v provedení old school. Cameu Sigourney Weaver moc, kromě nutnosti platit účty, nerozumím. Tohle na mě prostě nezabralo. ()

apa7

Začátek nic moc, ale potom co se všichni strašnou náhodou ocitnou ve sklepě to začne mít spád. Projížďka výtahem hrůzy byla super a závěr byl též velmi povedený po vypuštění všeho co se dalo, jelikož mě všechny tyhle filmové potvory prostě baví... což je pro mě jasných 80%. ()

Ajka1

Inteligentní parodie na horory, kde hlavní prim hraje sarkasticky vztyčený prostředník poukazující na profláknutá žánrová klišé. K tomu ještě navíc tvůrci přihodili spoustu dobře známých tváří (nejen) z Jossovi seriálové stáje a jako třešničku na závěr také Sigourney Weaver, která si v tom samém roce vystřihla podobné cameo i v emzáckém dítku dua Pegg/Frost. Zábavný element s pár whedonovskými WTF momenty tomu tedy rozhodně nechybí. Člověk si hned zavzpomíná na staré dobré časy, kdy v kině promítali Vřískot a v televizi běžela Buffy. Chce to zkrátka mít jen tu správnou náladu. ()

habertek

Fakt po dlouhé době něco koukatelnýho u čeho se nenudíte! Od začátku si pořád říkáte "Co to je?" a moc se nechytáte, no postupem času to začne hezky zapadat jako skládačka. Největším plus celýho filmu je to jak jakoby paroduje horory typu "mladá partička jede kalit" a jejich klišé. Druhým plus je nepřeberné množství různých starých známých hororových postav, které obzvlášť milovníci hororů valice ocení!:) ()

AndyMagika

Ze začátku se to tvářilo jako klasickej teenagerovskej horor s hezkými tvářičkami, pak to vypadalo na zabíjení jak na běžícím pásu a zdálo se, že už to nepřekvapí, ani moc nevyleká, ale konec byl krutopřísnej s plejádou příšer a nečekanou pointou;) ()

2scha

Možný SPOILER:troška z Evil dead,troška z Truman show,troška ze Studia 60,troška z Monsters Inc. Já se neskutečně bavil. Pravděpodobně nejsilnější 4*,co jsem kdy dal. " Good work, zombie arm!" ()

loulalo

Po prvních minutách shlédnutí, jsem se lekla, že to není horor či thriller, ale komedie. Vtip tomuto filmu rozhodně nechybí, proto dávám dvě *, ale čekala jsem víc. Pár "lekaček" proběhlo, ale kdybych se dozvěděla až na konci o vzniku organizace, vůbec bych nešetřila *. Zajímavý námět, ale pro mě, nepropracovaný. ()

rob_troy

Hledal jsem ňákej ten horror a hele, další parta teens, která je už předem mrtvá. To neznělo zas tak blbě. Pak se začalo všechno dít, zjsitil jsem, co je v plánu a co se má stát a dokonce i jak a nějak jsem se začal bavit. Moje přítelkyně se zrovna probudila ze spánku, když týpek na motorce narazil do rádoby stěny mezi skálama a potom se začala taky zajímat, na co to koukám. Prakticky opravdu slušná zábava. Hodně jich zemřelo, někdo přežil a ten konec, ten byl opravdovou sci-fi špičkou. Jen tak dál. ()

marek29

Původní pocit z tohoto počinu? Zhnusení :D Jak tady poznamenalo pár lidí - je to eintopf, mix žánrů a slátanina všech bubáků co si jenom dokážete představit :) ale s odstupem času (komentář píši po 2 dnech od zhlédnutí) mi to připadá jako originalita a přednost filmu.. Původní pachuť po přemrštěnosti filmu a celkové eskalaci v samotném závěru ovšem navždy zůstane zaryta hluboko v mojí mysli a vydere se na povrch jen po vyslovení názvu "Cabin in the Woods". Ale ať tady zbytečně neprndám - 3 hvězdy za originalitu :) čau ()

MyrnaAlec

Naprosto děsná slátanina. Proč má být "horor naruby" ? To pak nemůže fungovat a ve výsledku je z toho nastavovaná kaše : spousty bubáků a zasahování do děje partou spasitelů lidstva. Za mě teda rozhodně NE . ()

Syna.1990

Proč ne? Je to změna .. Zajímavý nápad, fajn herecké obsazení a vtipné příšerky. V některých chvílích, jsem si sice říkal, že je to vážně blbost a v označení žánru filmu jsem hledal komedii, ale dalo se to překousnout!! 60% ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (více)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (více)