Do zdánlivě opuštěné chaty v horách se uchýlí parta mladých lidí, kteří si chtějí užít chvíle svobody v divočině. Netuší, že je místo pokryté sledovacími zařízeními a technickými vychytávkami. Ve sklepě narazí parta studentů na mnoho bizarních předmětů včetně starého deníku sadistické rodiny Brucknerů. Bohužel jedna ze studentek vysloví latinské zaklínadlo. Brzy se tak prázdninový pobyt v romantické chatě promění v brutální hon sadistických zombií na své kořisti a v boj o život mladých studentů... (TV Barrandov)

ValtorLP

Nechápu jak takovou blbost může někdo přirovnávat k Pach krve. Tohle je něco za způsob Resident Evil a vůbec to není typický horor, kde parta kamarádu jede do lesa přežívat před kanibaly. Tento děj mi vůbec nedává smysl a nechápu, jak tam může vůbec hrát Chris Hemsworth. V životě se na tohle už nepodívám. Ty 2 hvězdičky jsou za snahu něco vytvořit za obsazení herců. ()

Viler

Vše už tu bylo napsáno, jen škoda toho konce, za pradávné božstvo bych si spíše představoval  Cthulhu, protože „Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn“ ()

EddyT3

Jeden z těch filmů, který když uvidíte tak na konci čumíte s otevřenou hubou. Perfektně a originálně vylíčený pravidla vyvražďovaček. Teď už konečně víme jaký to má celý smysl. Teď bych si jen přál mít to udělátko na mazání paměti z Mužů v černém, abych si film mohl znovu vychutnat jako poprvé. ()

erikbencik

Čo do pekla bolo toto? Ten kto to písal musel toho riadne moc vyhúliť. A Sigourney Weaver? Tej dal tiež poriadneho práska že sa tam vôbec na tie 3 dementné minúty objavila. :) Katastróóófen ()

Tydlik

Z tolika možných zajímavých smrtí, si "vyberou" tu nejnudnější, když pak bylo vidět, co vše mohlo na ně vyskočit. Jinak po dlouhé době povedený filmeček. ()

Pblashshs

Dávám čtyři hvězdy a to z jediného důvodu, celou dobu na mě dýchala zvláštní atmosféra, konspirační a zdrsněná zvláštním stylem humoru. Připadalo mi však, že je pro diváka svým způsobem až příliš čitelná a přímočará. Dlouho po shlédnutí filmu jsem přemýšlel nad jedním, jak by mohlo vypadat zpracování tohoto námětu, kdyby jej dostal do ruky řekněme takový David Lynch. Myslím si, že by se jednalo o kousek, který nedokoukají ani ty nejotrlejší povahy, ale to už jsem odbočil příliš. Shrnuto, záběr filmu je obrovský, komediální prvky se hladce snoubí s těmi hororovými a vůbec to nevyznívá nepřirozeně. Výborná práce řekl bych. ()

RISOvonVODKA

A to som sa tomuto filmu vyhýbal kvôli názvu. Znel tak neoriginálne, že som na celý počin takmer zabudol.Takmer. Opak bol však pravdou a film to bol teda originálny až nad plán. ÚZASNÉ! Nečítal som si vopred žiadne recenzie, žiaden obsah a nepozeral trailer. Predstavte si teda moje prekvapenie, keď sa mi dostavilo tohto geniálneho mišungu. Z počiatku som mal dojem, že sa jedná o obyčajnú hororovú komédiu (nenechajte sa zmiasť popisom žánru, vtipu je tam viac ako v Diktátorovi), no ako sa vyvíjal dej zostal som v nemom úžase. Mal som dojem, že najprv sa bude jednať o základ pre pokračovanie, možno hororovú sériu, no opäť som sa mýlil. Tento film ma jednoducho nenechal domyslieť si, čo sa bude diať. Uvidíte tam všetky šelmy z castingu Supernaturalu, komplex z Resident Evilu a krvi, že by ste ňou zaplnili celú priehradu. Skvelá zábava, skvelý film! ()

Pattrick

Už jsem nečekal, že by mě něco mohlo překvapit v rámci hororu, ale ... Hororová slast fanouška s jedním nejoriginálnějším zakončením, kdy závěrečná sekvence graduje a bortí všechny možné hranice. Dvojka Whedon/Goddard překvapili. ()

oli1va

Nepřikládal jsem tomu velkou váhu a film jsem chtěl vidět pouze z nedostatku kvalitních hororů. Takové příjemné překvapení jsem opravdu nečekal. Dvě strany vedou boj o přežití a jedna navíc s velkou dávkou cinizmu, že mě to hýbalo žlučí po celý film. Naštěstí je konec osvětlující a vše je objasněno, tak že nebudete nadávat "WTF", co to mělo jako být. ()

Deivulak

Že bych z filmu byl nadšený jako nekteří tady se říct nedá ,ale naštvaný taky nejsem.Čekal sem teda horor se vším všudy ale TOTO opravdu ne.To je spíš parodie na všechno možný:D.Snad chyběla motorovka místo ruky a umřel bych smichy.fakt. ()

Isfio

Zlátanina všetkého možného dúfajúc, že to stačí. Nestačí, a nezachráni to ani originálny nápad. Navyše to chce byť horror, ale tiahne to viac k paródii a komédii. ()

vnimat_Krasu

Ačkoliv jsem si tenhle trip do kapku zvláštní chaty vcelku užil, přemýšlím, jak skvělý to mohl být film bez přemrštěného závěru. Snad poprvé jsem u hororu doufal, že se budou autoři držet spíše v klidnějších vodách a vykašlou se na akční nářez, který bohužel postrádá vtip. Žánrový twist totiž lehce připomíná Od soumraku do úsvitu, bohužel bez hlášek a momentů, proč bych si poslední dvacetiminutovku měl pamatovat. Škoda. Do doby, kdy byla ústřední pětice pěkně uvelebená v chatce a Richard Jenkins blbnul před monitorem, jsem byl spokojený bezvýhradně. ()

Laboun

Horror? Nikoli. Triller? Ani náhodou. Sci-fi? To sotva. Spíše žánrový guláš. Příliš mnoho ingrediencí v 95 minutách dělá z filmu nepoživatelné bláto snažící se dostat na stříbrný podnos. Upřímně je mi smutno, co vše se dnes točí, kdo se tomu zaprodá (Sigourney Weaver) a kdo všechno tomu tleská. ()

Brain32

Upřímně čekal jsem něco trošku jiného. Věděl jsem, že nepůjde o klasický horor ve stylu partičku ochlastaných volů si vyjede na vejlet a tam je povraždí pošahaný magor s mačetou, ale nevím byl jsem trošičku zklamaný. Nápad skvělý ovšem trošičku podivně zrealizovaný… ()

BMAXX

Je to Big Brother? Je to Truman Show? Je to Ed TV? Je to Cabin In The Woods! Příjemné hororovo-komediální překvapení tohoto roku. Chvilkama jsem čekal, že tam někde proběhne i Bruce Campbell, ale co... Člověk nemůže mít všechno :-) ()

noggy

Mně osobně to tedy přišlo dost strašidelné... celkové napětí i pár lekaček. Lví podíl na tom měla moc dobrá hudba. Ano film je trochu šílený a místy nechápete, ale rozhodně se nenudíte. ()

MasterLee odpad!

Tak po velkém zvažování jsem se do toho taky pustil, a musím říct že to je naprostá ubohost tento film neměl nikdy vzniknout :D ()

Citronnek

Koncept děje je hodně jiný a troufám si tvrdit, na horror neobvyklý, ale vyšlo to .. I když je první polovina trošku nudnější závěr stojí za to, skvěle jsem se bavil .. Musím souhlasit s tím, co podotkl Djkoma, o nesmrtelně zraněných hrdinech, zase na druhou stranu, jak by to vypadalo, kdyby hned všichni umřeli .. ()

obrda1

Vůbec jsem ze začátku nevěděl, do čeho se to pouštím. Říkal jsem si akorát, že by to mohla být slušná hororová podívaná a ono ejhle! První půlhodinka filmu byla jen o čekání, které se nakonec změnilo v nelítostný boj o život. Popravdě dokážu víceméně předvídat děj ale u tohohle filmu jsem nevěděl co se děje. ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (více)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (více)