Barbar

V dobách, kdy křesťanská víra téměř nedosahovala k hranicím Skandinávie, byl po dlouhých letech žaláře osvobozen němý muž, divoký barbar. Neznal svůj původ, ani cíl. Říkali mu One-eye. Ocitl se na lodi uprostřed neprostupných mlh severního Atlantiku, která směřovala na západ, vstříc břehům neprobádané Ameriky, snad i bájné Valhally. Po vzoru starých pohanských bohů objevuje One-eye svou pravou podstatu. (oficiální text distributora)

Diskuze

LudkovaLevaRuka

LudkovaLevaRuka (hodnocení, recenze)

V evropských kinech je film ani ne dva měsíce, takže na dvdrip a titulky si asi ještě počkáme :_(

pistik

pistik (hodnocení, recenze)

no tento film až taká novinka už nie je, nevie sa nič o prípadnom dvd u nás?

Pishin

Pishin (hodnocení, recenze)

Mimochodem ta turecka verze ma 78minut ...film ma mit 100minut takze byh jeste nespechal...kvalita zadńa hitparada DVD rip tezko nejaky TS

TasteLess

TasteLess (hodnocení, recenze)

už se těšim jako svině. jak budete někdo vědět o funkčním linku, rozdělte se! dík x)

Ampi

Ampi (hodnocení, recenze)

Jsem zvědav kdy se tento film dostane do českých luků a hajů.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

Refnova trilogie Pusher je vyborna, Bronson je zajimavy, jen mi nesedl a podle ukazek bude Valhalla nevidanej film, k tomu vybornej Mikkelsen... mmmm dejte vedet az bude koukatelnej rip !

Sobis87

Sobis87 (hodnocení, recenze)

ve spojitosti s tou hudbou na mě trochu dejchnul Kubrick :) ....vypadá to skvěle

Pishin

Pishin (hodnocení, recenze)

Podle jedne slecny co videla premieru ve Svedsku je tento film bez deje, bez mluvy a ultra brutalni...popsala to slovy na pozvraceni a lide opousteli kino saly - coz pro me zni skvele :-)))

Auteuil

Auteuil (hodnocení, recenze)

Někde jsem četl, že právě nebude, ale nevím, jestli je to spolehlivá info. Každopádně byla by to škoda.

Auteuil

Auteuil (hodnocení, recenze)

no jo souhlasím, všechny podklady vypadají suprově, teď jen to provedení. A kdy už to konečně bude někde.....??!!!

pistik

pistik (hodnocení, recenze)

ak celý film bude mať takú atmosféru ako trailer, tak to proste nemôže dopadnúť zle

Ryan Gosling dupne na plyn

Ryan Gosling dupne na plyn