V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Gorgo8

Po delší době skvělá komedie, plná dobrých a neotřelých fórů. Navíc to hrají skvělí herci, všechno klape, takže proč nedat 80 %?? Fakt sem se bavil :-) ()

Dexter55

Jeden z nejvtipnějších nářezů poslední doby. V některých momentech sem i brečel smíchy. Ústřední dvojice byla hodně fajn a slabší scénář zachraňovali fak suprový vtípky s takovou kadencí, že by to stačilo minimálně na dva filmy. 4 a půl*. A proč to neběží u nás v kinech moc dobře nechápu, když tam hraje i Johny Depp. Pecka ()

Sutil

Pre mňa až prekvapivo dobrý film . Už dávno som tak dobre nezasmial . Ice Cube to zabíja . HFS ( Holly Fucking Shit ) :D :D ()

wienfield

Je to zas a znova remake. Síce vydarený, oplývajúci nápadmi a snahou o inovácie, ale stále iba remake. Neustály balans na hranici únosnosti a frašky nemusí baviť každého. Inak je film plný výdatnej porcia choromyseľných nápadov, ktoré dokážu zaujať (ale aj neraz prudiť) svojim neotreným podaním a modernou dvojicou hlavných hrdinov. Tí si pomerne sadnú do noty a obaja hrajú rovnocenne. Niečo podobné tu už dávno nebolo (Áno, narážam na teba Smrtonosná zbraň, no tá je stále o dva stupienky vyššie).Viac ()

Yelush

Príbeh o dvoch policajtoch ktorí "undercover" hľadajú na strednej škole dílera drog je jednoduchý a relatívne klišovitý (aj keď samozrejme vychádza z rovnomenného seriálu), ale dôležitejšie v tomto prípade je, ako sa toto všetko tvorcovia rozhodli podať. Výsledok je viac než presvedčivý, pretože už dávno som sa celý film tak dobre nebavil. Ústredná dvojica (aj keď Tatum ma nikdy nejako nebral) je sympatická a vzájomne sa výborne dopĺňa, dialógy a hlavne situácie a hlášky sú naozaj vynikajúce a sypú sa jedna za druhou v podstate celý film, takže v rámci žánru veľká spokojnosť. Nutné samozrejme vidieť v pôvodnom znení. Vrelo odporúčam. ()

dogzila

Chrumkavá komédia pri ktorej mne vadil pripečený J.Hill. Proste mu nemôžem prísť na chuť. Inak klasika úplná!!! ()

madline24

I přes poměrně slušné místní ohodnocení je to prostě americká rádoby komedie se vším všudy - hlavně s trapnými vtipy a buranským humorem. A ještě ke všemu přehnaně dlouhá :( ()

Dusan-Be

poslední dobou je opravdu dobrých komedií jako šafránu. od jump street jsem nic moc nečekal, o to větší překvapení pro mě bylo, když mě to dokázalo rozesmát ()

Ejvi

Příběh o tom, jak se z největších nepřátel mohou časem stát parťáci a nejlepší přátelé. Návrat na střední, může být pro každého jinak zajímavý. Film mladých pro mladé. Perfektní, prostě super. Jenom škoda, že když už se takový film na trhu objeví, není možnost jej vidět v kině.. ()

floppy4

Uplna kravina pritimitivna, ale zabavil som sa, absurdny humor mam rad, ale trosku finale odveci, inak v pohode, ale nijak neodpadavam. I ked Channing Tatum v tejto polohe je uplne trapny a to je na tom to smiesne :D ()

Dr.Cooper..

Výborně fungující dvojka Tatum a Hill a černej kapitán v podání Ice Cuba si to taky dobře dával ale nejvíc mě dostala závěrečná scénka kde se odmaskoval mistr což sem vůbec nečekal, že by to mohl být Depp. Bravo !! ()

luccca93

Smiala som sa... a to veľa. Tejto dvojici som teda veľké šance nedávala, ani jedného z hercov nemám v obľube. Tu to však bolo skvelé. Skvelá podívaná ()

Filu5s

Moc jsem od této komedie nečekal ale jsem opravdu velice rád,že jsem to mohl shlídnout . Herecké výkony hlavních hrdinů dost nadprůměrné a hlavně ta komedie byla vtipná sama o sobě , ne tím že si nějací scénáristé myslí že do svého filmu dají 2,3 vtipy a mohou to označit za komedii . Ode mě 5/5 moc jsem se bavil . ()

sovel

Někdy opravdu zdejší hodnocení velmi překvapí. Tento film měl velký potenciál. Bývalý tvrďák a oblíbence v současné době odpadlíkem a naopak total looser dnes in. To co film ale předl, je ubohost, patos a totální sračka. Jediná světlá chvilka asi jak se sfetujou. Zbytek filmu hmm, hmm, hmm už je konec? Spousta lepších budies filmů když bych měl jeden vyzdvyhnout tak: http://www.csfd.cz/film/255057-poldove/ nesahá ani po začáteční titulky a to ten film má ještě méně. Chápete méně :-D já tedy nechápu ... ps. na zabití času to půjde ()

xxxblade

Od začátku film není špatnej dá se na to koukat. Vtipnej i když dost vulgarní, ale konec filmu vážně silně vyvrcholil a dodal porádnou štávu, Přiznávám , že mi odhalení J.Deppa vyrazilo dech.Prostě pecka filmík plnej akce a humoru. ()

vixina

Toto nie je môj humor and I know it... = tlačenie na pílu u mňa nemá príliš šancu na úspech. Uznávam, že sa nájde pár lepších memontov, ale aj tak, keď si to vezme človek "kolem a kolem", tak mu zostane akurát vymývač mozgu na štýl limonádovo-popcornovej zábavy. 3* je pre nich možno odo mňa až-až... ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)