Reklama

Reklama

Zeke a Luther

(seriál)
  • USA Zeke and Luther
Komedie / Rodinný / Sportovní
USA, (2009–2012), 27 h 59 min (Minutáž: 23–46 min)

Hrají:

Hutch Dano, Adam Hicks, Daniel Curtis Lee, Ryan Whitney Angel, Nate Hartley, David Ury, Marianne Muellerleile, David Gore, Abigail Mavity, Lawrence Mandley (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(72)

Zeke a Luther si přejí ze všeho nejvíc stát se světoznámými skateboarďáky. Spolu se svými přáteli, závodními soupeři a rodinou se Zeke a Luther pokaždé zapletou do nějaké lumpárny. (oficiální text distributora)

Recenze (49)

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Další pitomost ála Disney Channel, nicméně si to přesto zachovává určitou poetiku starých Nickelodeon seriálů typ dobrodružství Peta a Peta... ale spíš mám pomatení smyslů, protože ten zrzek je jednomu z jejich představitelů dosti podobný. Nicméně seriál je vyhnán často ad absurdum a nebere se nijak vážně. To je jeho bod k dobru... ()

jarkolar odpad!

všechny recenze uživatele

Ke shlédnutí tohoto, jsem byl donucen díky svojí mladší sestrě (6), která když má v ruce ovladač, tak skončí na disneyChannelu... To co tento seriál cpe do diváka se snad ani nedá popsat... Opravdu obdivuju lidi, kteří jsou nuceni (počítám že stejkně jako já velice mladými ratolestmi) sledovat tento výplod. NO MORE ()

Reklama

Krissty 

všechny recenze uživatele

Proč tenhle seriál všichni tak haní? Tak postavy mrkají do kamery, starají se o chlupy v podpaží, hádají se o trenky Tonyho Hawka.. No a? Přesně tohle je na tom podle mě to nejlepší.. :) Je to sranda, já se u toho vždycky zasměju a právě ta nadsázka mě dostává.. :) A Hutch je prostě kus.. :P Lidi, nebuďte zlí! :D ()

Hamaradža 

všechny recenze uživatele

Spočiatku "ujetý" seriál o dvoch retardovaných kamarátoch so životným mottom skateboarding. Šialené, divné, prekvapivo často zvláštnym spôsobom vtipné a najkrajšie je, že (citujem) "seriál je vyhnán často ad absurdum a nebere se nijak vážně. To je jeho bod k dobru". Neskôr už ale disneyovsky sladké, často vyslovene trápne a miestami sa dokonca pokúšali o romantiku a tým sa seriál bohužiaľ presúva k ostatným disneyovským trashom. ()

Holusacek 

všechny recenze uživatele

Nápad by to nebyl špatný,bohužel příhody nevtipné jako s lutherovým chlupem v podpaží (to byla krávovina!).A také některé trapné postavy byli v seriálu také: nějaký týpke kterému smdí nohy,kluk se sádrou s mravenci,machr černoch a další.Když se příhoda podaří dobře natočit ,je to snad zázrak!=30%. A 63% na IMDb- to už je snad vtip?! ()

Galerie (41)

Zajímavosti (6)

  • V tomto seriálu vystupuje postava Dale Davis (Ron Fassler), která se též objevila v seriálech Pair Of Kings (od r. 2010) a Kickin' It (od r. 2011), čímž projekty spojuje. (ManOfPhoenix)
  • V celom seriáli sa ani raz neobjavia rodičia chlapcov (hlavných hrdinov), aj keď sú veľakrát spomínaní. (metal.storm)
  • Úvodnú skladbu s názvom „Cause I'm a Genius“ naspievala menej známa, americká pop-punková kapela Mixtapes. (metal.storm)

Reklama

Reklama