DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Terez_Vv odpad!

Příšerní a tupoučcí interpreti, porota na hovno a sem tam až perverzní kecy Trávníčka, který už sám o sobě působí neobyčejně oplzle. Tak si pamatuji tenhle pořad, na který když si vzpomenu, tak se projeví mé latentní sebedestruktivní sklony. Hnus, hnus, hnus! ()

Azareth odpad!

Osobne som nepozrel žiadnu epizódu celú a urobil som dobre. Je to "sranda", ale tak trochu v inom zmysle, akoby "nevedomky" vyhrabaná. ()

nanamarak1 odpad!

Chtěl jsem dát jednu hvězdu, protože místy je to tak trapný, až je to vtipný (ÚÍ UAÁÁ), ale sledovat Trávníčka, který neumí ani slovo anglicky, jak se snaží zpívat a tu sbírku individuí je výkon vskutku pekelný. ()

Eisenmann

Nebylo to hezké, nebylo to vtipné, nebylo to nijak hodnotné a přesto se mi, když si vybavím tenhle pořad, vynořují nějaké vzpomínky a nejsou všechny zlé. Jen za tohle tu jednu hvězdu. ()

iwee23

Slizoun Trávníček a blbá Laurinová....a k tomu zástupy podprůměrných zpěváků, za jejich odvahu veřejně vystoupit dávám * ()

zurivymlok odpad!

Úděsný pořad, který měl pravděpodobně být o zpěvu, ale ten se jen málokdy konal. I výkony, které by v Superstar byly maximálně na "hvězdnou pěchotu" dostávaly plné nebo téměř plné hodnocení. Je až s podivem, čím člověk dokáže zaplácat 45 minut života. ()

B.e.r.n.y

Nechápu hodnocení ostatních. Vždyť to byla docela sranda. Občas až taková, že jsem si řikal: "Že tam ty lidi vůbec lezou" Jediné, co mi v tomto pořadu fakt vadilo byl P.Trávníček. ()

D||X

Vstával jsem velice brzy ráno a právě DO-RE-MI, Teletubies a Horst Fuchs mi dělali společnost den co den. Otázkou je zda-li to na mě nezanechalo trvalé následky. ()