DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Zagros

Ufff... takový předskokan Superstar po českém způsobu. S podobným formátem se nedokázalo tehdy vůbec pracovat a podle toho to vypadalo. Viděl jsem jen pár dílů a málokterý se dokázal vyhnout trapnosti. A to nemyslím jen trapnosti soutěžících, ale vůbec celého formátu, kdy se smích dostavoval vždy nechtěně. Za Trávníčka s Laurinovou zvedám hodnocení na jednu hvězdu, ale víc dát nejde. ()

Pussycat18 odpad!

Neeee, neeee, neeeee, Sabina Laurinová se vyjadřuje jako po čerstvě podstoupené lobotomii a Pavel Trávníček... no... proč pořád tak funí? A o ostatním snad ani nemluvim. Tohle opravdu neeeee. ()

wosho

Na to se doopravdy nešlo dívat. Ale zpěvák Ind a jeho nadržený kamarád nemají šanci na zapomenutí. Ti dva se museli vidět. Jinak, porota nudná, kulisy nahánějící deprsesi, duo moderátorů jako z pornofilmu a k tomu nekonečné zástupy zpěváků, kteří místo zpívání na záchodě, šli bavit diváky televize Novy. ()

VIPerson

Z kvalitativního hlediska se to nedá přeci ani brát...ale nedílnou součástí mého dětství to je a nějak rád na ty pořady vzpomínám... ()

Paity odpad!

Neybýt pitomoučké, ale hezoučké Laurinové a inteligentního a někdy i humorného Pavla Trávníčka, tak mi to bylo pod úrovní odpadu, zejména kvůli "zpěvákům", kteří měli tu drzost a šli si zazpívat před televizní kamery. ()

Tessie odpad!

Co by mohlo být trapnější než tenhle pořad? Účastnit se dětské párty a být jejím účastníkem před porotou složených z příbuzných.Nicméně .. s tímto šedým záznamem se nedá dělat nic jiného, než jej hodit do koše. ()

Ještěřák

Sabina Laurinová byla plynule na vyfackání, ale díky Pavlu Trávníčkovi mělo DO-RE-MI někdy docela příjemnou atmosféru. Sometimes, just sometimes... Negativní pocity jinak samozřejmě převažují a dneska bych už na to nekoukal ani kdyby mi darovali ještě jeden pár očí. ()

ondrula odpad!

Opravdu hnusný zážitek. Někdo z produkce Novy si vzpomněl na bolševiský pořad Hledáme nové talenty a v 90. letech stále ještě nebylo dost skillů udělat z tohoto žánru nynější Superstar a všechny ty otravný Talenty. Trávníček se Sabinou byli hrozní (kreténi), krepáková výzdoba studia ještě horší, porotci nekompetentní a výkony zpěváků vpravdě ohavný. ()

ClimbVibe

Trochu masochismus. Od soutěžících (naruby obrácených 5 minut slávy), od poroty (která musí předstírat, že jí to baví) a hlavně ode mě. DOREMI jsem totiž objevil až po letech - na youtube. A nesnáším se za to jak mi nestačí jedno video a musím si pak najít ještě další dvě. A tímto bych chtěl poděkovat ČáryMáryFuckovi, který se stará o to abychom na tyhle skvosty TV Nova nezapomněli. Jo a pozdravuju Vlčáky u Vlka a Apače! Synamatku hlavně! ()

dehlie odpad!

táto relácia bola proste strašná. keď len začneme s tými moderátormi, katastrofa. a čo sú schopní spraviť niektorí umelci za peniaze, aby sa objavili v tej porote. niekedy nepochopím český vkus, ako sa takéto niečo vôbec dostalo na obrazovku... ()

Zhigi

Je to sračka, ale díky Youtube a kanálu CaryMaryFuck mě nic nedokáže rozesmát víc, než zfetovanej Princ, poskakující porotci typu Dana Nekonečnýho nebo Slávka Boury a hlavně soutěžící typu Pergl, Kudrnáč, Pikaču, Tancující Kalhoty a jiný všemožný zdatný pardálové. Žádnej jinej pořad než DO-RE-MI mi tohle nedá, takže jasnejch 5 *. ()