Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

trinan_kop

Ehm, toto kevin smith len režíroval, nenapísal si to ako tie svoje pecky - a tak je kritika na jeho hlavu absolútne neoprávnená. Hlavne narážam na komentár od Flipper -> ukazuje že veľa ľudí nechápe aký rozdiel je medzi tým keď Kevin Smith napíše scenár a režíruje a keď "len" režíruje - čo je smutné. ()

Hadascz

Našlápnutá buddy komedie o dvou poldech :) Jeden má tak ukecanou hubu, že mu asistuje až Stifler :) (kterej těch pár minut ve filmu válcuje). A je v tom silně poznat Kevin Smith. Užil jsem si to :) Scéna z auta je snad nejpamětnější :) ťuk ťuk? kdo tam? Pomeranč.....Ne, ne ne ne ne ne ne ne, a sacra ne ....ne ne ne ne :D ()

kondomxxl

Zcela príjemná oddychovka s pár dobrými scénami. Je tam vidieť nejaký ten odkaz, respektíve štýl 20. storočia, súčasnosť je však iná. Ale pôsobí to aj tak pekne. ()

montel

Policisté Jimmy Monroe (Bruce Willis) a Paul Hodges (Tracy Morgan) jsou partneři již 9 let. Při zatýkání nebezpečného drogového dealera, je však zastřelen jejich informátor a oba policisté jsou na měsíc suspendováni bez nároku na mzdu. Jimmy je v tuto chvíli ve velkém průseru, protože má zaplatit za svatbu své milované dcery. Jimmymu nezbývá nic jiného než prodat svou vzácnou basseballovou kartu, kterou mu daroval jeho otec. Při prodej je však o kartu okraden dvojicí zlodějů a tak musí společně s Paulem, který podezřívá svou ženu z nevěry nejen chytit oba zloděje, ale na vlastní pěst dopadnout dealera Poh Boye (Guillermo Díaz)... Velmi vtipná a svěží akční komedie s černobílou dvojicí Hodges-Willis nepostrádá šmrnc, akci a vtipné i když někdy dost vulgární dialogy. Přesně můj styl. 70% ()

rwa

Smithovy filmy mám hodně rád, brusík je můj oblíbený tafgaj, Tracy Morgan ve 30 Rock funguje skvěle, tady se ovšem nepovedlo skoro nic, pokud to měla být pocta buddy akčňárnám, tak na mě tedy nezabrala. Scénář chaotický, humor veškerý téměř žádný... Škoda... Určité standardy to ovšem splňuje, proto slabší tři * ()

Medic.Droid

Skvělý Bruce, skvělý Morgan, ale fantastický SW Scott. Parádní oddechovka. "I could knit the fuck out of a big, nice sweater." ()

njuska

Spíše průměrnej film. Pasáže s rádoby vtipným černochem (např. jakože kvůli telefonátu nevidí, že vyloupili obchod, před kterým stál) mě dokonce odpuzovaly. ()

Gesicht

Rozhodně nadprůměrná parťácká komedie. Je vidět, že Smith "jenom" režíroval, díky čemuž tenhle film opravdu nezapadá do jeho běžné tvorby, na druhou stranu je ale natolik osvěžující a v některých momentech po čertech vtipný, že mu odpustíte absenci nějaké té hlubší myšlenky. Navíc Smith i na režisérské stoličce zůstává hlavně mistr dialogu, a věřte, že se dočkáte neuvěřitelně vygradovaných a vypointovaných diskusí. Jo a taky nějaký ten příběh tam je, ale nic důležitého.. ()

svist10

Když se u komedie zasmějete JEDNOU za celou stopáž, je něco špatně. V poldech nefunguje snad vůbec nic. Ústřední dvojice si vůbec nesedí, hlášky se omezí na citace z filmů, Willis vydělává na nájem a Smith? U všech svatých, ať zůstane u malých filmů podle vlastního scénáře a hlavně ať se vyhýbá akčním scénám. Neumí je. A to ještě ignoruju to, že celý film vypadá jakoby ho natočilo deset lidí během dovolené. Za co je ta jedna hvězda? Z úcty ke Smithovi scénáristovi a za sekvenci s mladistvým delikventem, ta má jako jediná říz. ()

Flabadob

Po poměrně dlouhé době kdy mohu dát s čistým svědomí 5 hvězd. Ještě teď se směju. :-) Škoda toho blbého názvu v Češtině, ale co.. já stejně pouze EN s CZ sub. ()

mansonn

Celkoom podarena komedia, aj ked chybalo jej trosku viacej humoru.Niektore sceny ozaj super hlavne v tych kde vystupuje Scott, Tracy daval ozaj par super neotrepanych heftov, ozaj parada.Film sa oplati pozriet cely dej je o dvoch policajtoch ktory padli v nemilost u sefa a vysetruju na vlastnu past aby ziskali baseballovu kartu naspat.Videl som uz 2 krat, oplati sa ()

dilong

Aj ked som cakal nieco na styl Posledneho Skauta, film je fajn - taka odychovka. Bruce Willis je proste Bruce Willis. Nema vo filme sice bomba hlasky (co ale moze byt sposobene aj zlym dabingom) ale pozera sa neho stale dobre. Akurat mi tam nepasoval Tracy Morgan. Po boku Bruca Willisa posobil akoby tam bol dosadeny nasilu. Bol niekde uplne inde nez Bruce. ()

defith

Mozna to není nejlepsi kevinuv film, ale i tak to je prdel. po traileru sem tomu neveril, ale film za zkouknuti urcite stoji. takze, bavil sem dost, vtipy byly vtipny a akce byla dobra. rozhodne mnohem lepsi akcni komedie s willisem nez muj soused zabijak (a o dvojce radci nemluvim)... + jejich vyslychaci metody byly genialni a s.w. scott je borec. pro me to je za 4, ale nelibi se mi, ze to je v modrym tak davam 5 ()

SONYAGENT

Docela slabá detektivka, ale oblíbení herci. Překvapil mě Pollak, záhral gangstera opravdu velmi přesvědčivě.. Ale občasné hlášky byli trapné, stejně jako byla trapná zápletka.. ()

Denuna

Podprůměrná akční komedie se standardním Willisem a iritujícím Morganem, která neobsahuje ani nijak zvlášť vydařené komické momenty a ani neoplývá nějakými opravdu vydařenými akčními scénami. Tohle se zkrátka moc nepovedlo a to jsem se poměrně slušně bavil u několika filmů podobného ražení (např. nedávno u filmu "Benga v záloze", dále u "Showtime", "Není co ztratit"). ()

mimuzik

Nebýt Willise, na tento film bych se zřejmě nepodíval. Už během sledování mi bylo jasné, jak se to bude vše odehrávat a také jsem si můj dojem na konci potvrdil. Pár vtipných scén tam bylo, ale mnohem více bylo těch trapných amerických rádoby vtipů, kterým se jen těžko budu smát. Režisér Kevin Smith má rozhodně na víc. Alespoň Seann William Scott to trochu zachránil a jen díky jemu dávám ***. ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010