Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

johhny007

NO KONEČNĚ ! pořady o vaření byly pro mě vždy nudné Babica atd. ale tohle ? Vtipné , ukazuje v jakých podmínkach se vaří v normálních restauracích , KONEČNĚ VTIPNÝ,ZAJÍMAVÝ POŘAD O VAŘENÍ ! 87% ()

DadysGirl

Sledovala jsem jen ze začátku, ale na ČR si myslím, že to není špatný... Pohlreich má charisma a ztotožňuji se i s jeho bojem za lepší reestaurace... Nicméně oproti originálu a ŠÉFOVI Ramseymu slabota! ()

astraal

I když ze začátku praští do očí trochu přiživená a drsná recenze Zdeňka Pohlreicha téměř na jakékoliv jídlo co před něj položí, je Ano šéfe skvělou sondou do chlívů v kterých se pro čechy vaří v restauracích. Není divu že idolem kuchaře je "Měkkýjátrojelepšínežtvrdýjátro" Babica a - jak říká Zdeňek - nejpoužívanějším kořením strouhanka. Nemám iluze o tom jak natáčení probíhá, že drama je povětšinou uměle vytvořené atd atd (proto hvězda dolů), ale i tak se jedná o skvělou zábavu...no a.... flákněte mě po palici....i poučnou ()

dj_kure

Nehorázná prdel a v rámci českých Reality-TV je tohle naprostá bomba. Pohlreich je továrna na hlášky. Podobná zahraniční Pekelná kuchyně se mi líbí o dost míň. 90% ()

acn

Do psích pochev urousanejch, tenhle pořad je silnej jako noha od kulečníku. Gordon Ramsay? Kdepak, Zdeněk má ten UM! ()

Milda003 odpad!

Mně osobně se nelíbí jeho styl vaření, on a ani celá ta jeho slavná show... Kvůli tomu, že za každým slovem říká "vole" se mi to má líbit ? Nebo nerozumím proč je to tak úžasné ... Dobře, řekněme že umí poradit, proč to ale nepodat trošku jako normální člověk a né jako namachrovaný debílek ? Nicméně, když vím že mi přijde tamhle blbec z televize do kuchyně, tak tam udělám trošku pořádek ne ? .. nechápu tyhle typy pořadů - viz výměna manželek atp... ()

sunfreedom

První dvě série v pohodě. Od třetí už se to začíná kazit. Poslední řada byla naprosto o ničem. Sice pořád ukazovala, jak to může v kuchyni vypadat, ale to je celé. Pohlreichův přínos byl de facto nula. ()

Knor

Pohlreich je frajer, je vidět, že to je člověk na svém místě a navíc je to bavič co se nebojí nic říct. ()

J.e.r.e.c

Tady nejde o vaření, „Ano, šéfe!“ je v první řadě sonda do myšlení určitého spektra českých podnikatelů a jejich zaměstnanců. A protože těch dílů a lidí je jako much v zaplivaném pajzlu, vyleze nám z toho až překvapivě komplexní obrázek českého hospodského národa. Přisprostlý a na několik po sobě jdoucích pohledů ne zrovna sympatický kuchyňský poradce tak servíruje krmi, o kterou se marně snaží leckterý akademický dokumentarista. Pohlreich zkrátka vyučuje základy kapitalismu a činí tak neodolatelně po svém. S přidanou hodnotou v podobě jazykově-kulinářského kurzu „Za krásami češtiny“, protože pan šéfkuchař dávkuje prvojakostní hlášky stejně štědře, jako Babica nastrouhaný eidam. ()

Godhaj

„Tady je takovej bordel, že se mlží i čočka u kamery.“ Seriál o marnosti českého restauratérství leží a padá s osobností Zdeňka Pohlreicha. V prvních sériích byl představován jako člověk nesmírně kritický, sprostý a tvrdý, nicméně dokázal pozvednout některé restaurace z úplného dna na pojídatelné minimum. Další série se už nesou v pozitivnějším duchu, kdy Zdenda méně nadává a více radí, a to i přátelsky a s porozuměním. A konečně v poslední šesté sérii je pořad více o lidech, jejich motivacích a touhách a o tom, jak se může každý změnit. Zdenek se změnil na motivačního kouče a trenéra a pořad, který byl původně jen o dobrém jídle, se stal pořadem o přístupu k životu a k práci. Zdenek ukázal hlavně v posledních dílech, že je to člověk optimistický, upřímný a že dokáže naslouchat a pochopit jiný přístup k životu, než má on sám. Za to jsem mu velmi vděčný, stejně jako scénáristům a režisérům poslední série, kteří ji udělali více lidskou. Ano šéfe, je výborný, vtipný a originální pořad, který by ale měl mít další pokračování. ()

Belsazar

Svůj význam to má, neříkám, ale forma je naprosto šíleně odporná. Beru to jako způsob, jak se (velmi vulgárním a omezeným způsobem) zasmát. ()

Daginka

Znáte takový ty trailery na romantický komedie s fůrou slavných osobností? (příklad: Na sv. Valentýna) Během traileru vám běžej hlášky objevující se v dotyčným filmu typu: ,,Ale mám právo Tě milovat!!!", ,,Pokud to uděláš, budeš do smrti litovat!" atp. + se tam na pár sekund míhaj portréty se jmény velmi slavných herců a hereček, že tam jako hrajou taky. Tak přesně takhle na mě působí poslední tři řady téhle reality show, která dřív bývala skvělá, na zdejší poměry kvalitní, osvětová a zábavná. Chápu, že každý z těch majitelů restaurací má nějaký osobní život a problémy, který se často podepíšou na řízení restaurace. Ale fakt se nebudu koukat na to, jak nějaký prapodivný pán s jódovou tinkturou na obličeji (a karavanem) nešťastně zamilovaně hýká na majitelku restaurace: ,,Slíbil jsem Vám, že Vás nikdy nezradím!" doprovázený "dojemnou" smutnou hudbou. Nebo majitelka motorestu, co 40 minut z celkových 60 minut jednoho dílu pořadu brečí jak želva, že má problémy s otcem, a Pohlreich neřeší gastronomii a prostředí restaurace, ale dělá ji psychologa, aby tam na závěr natáčení přivlekli jejího otce a opět do pozadí hrála ta úpěnlivě tesklivá hudba. Jéžiši. Co se to z Ano, šéfe! jen stalo za brak... Zdenda sice pořád úžasnej a vtipnej, ale už to není o restauracích a jejich jídelácích a kuchařích. Už je to trailer romantických komedií a sračkoidní výstelková hudba jako doprovod pořadu s tím, že se tam občas mihne nějaký jídlo nebo kuchař. Ergo snižuju hodnocení o hvězdičku. Promiň, Zdéňo. ()

topi80

Pořad, který jsem zpočátku odmítal, neboť ten uřvaný arogantní pán tam měnil putiky na jakési steak bary. Aspoň takový byl můj dojem. Ovšem s časovým odstupem jsem ocenil, jak je pěkné, když Zdeněk přijede, poručí si čtyři chody, z nichž se sotva jednoho dotkne vidličkou, a pak jde všechny zjebat (když je zjebanej někdo jinej než vy, tak se na to člověku docela dobře kouká). A protože Zdeněk všechny jebe květnatou češtinou i dál, je o zábavu postaráno, o což se leckdy postará i náhled do lesku a bídy hospodské gastronomie a do kuchařovy či majitelovy duše. ()

PhoenixSwan

Co si budeme vykládat, že ano? Televize stojí posledních deset let (ne-li více) za vyliž lžičku a nezbývá nic jiného než se s tím smířit. Ale víte co? Je to jedno, stejně tak jako strčit si dva prsty do p*dele a jeden olíznout! Protože Zdéňa a "kaťák" jsou už prostě legendy. Jen člověk nesmí být u některých dílů cíťa, jinak už bude navždycky jíst jen u babičky. "Neříkej mi buzerante, nebo tě praštím kabelkou a posypu tě pudrem." ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj