Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

2sistem

Samý vole, hustý kecy, dobrej kuchař, prostě profík. Sice menší porce, ale chutí vyvážený. Nejlepší reality show na TV. ()

prometheusll

Tento pořad žeru... Ty Pohlreichovi hlášky které vždy vyhrábne do skvělé situace jsou boží... A to,jak říká za každým slovem VOLE,prostě žeru... ()

Kinderr

První řady byly asi nejlepší.Líbí se mi, že je v pořadu ukázáno bez cenzury jak to v některých kuchyních vypadá(ano samozřejmě i kvůli show), ale někde to byl opravdu děs. Alespoň takhle Poli napraví pár restaurcí:-) Skvělé jsou také jeho hlášky při natáčení:-D ()

AltairAhad

"Do psí prdele..." Pryč s Babicou a vším možným, co si z kuchyně dělá pískoviště. Někomu u Zdéňu vadí slovník, nekomu zase přístup, ale co?! Nikdo nemůže říct ani půl slova, že by své práci nerozumněl. Ať si klidně zanadává, jak chce. Kdybych byla kuchařem a šla do něčeho takového a viděla na vlastní oči tu hrůzu, co tam ty restaurace se svým laxním přístupem předvádí... pardon, ale nadávala bych jako svině taky. Pohlreich už projel nějaký kus světa a ví, jak svoje umění prodat, což je NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! ()

zlishaack

Ty vole už sem viděl hada srát, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry, žábu bušit pěstí do zdi... dokonce sem jednou viděl stíhačku couvat! Ale tohle, to sem ještě neviděl. Dokonale vystihující. Skvělý pořad o tom, jak to u nás provozovatelé restaurací spolu s kuchaři vorají na účet svůj i zákazníka. Ostrý Pohlreich se s nikým nemaže, sráží sebevědomí na potkání, nadává jak dlaždič na noční a vaří o sto šest. Ano, kritici jeho mluvy mají pravdu, opravdu je sprostý. Ale budiž mu odpuštěno, neb baví lid český a pokouší se o zlepšení úrovně našich restauračních podniků. Pět hvězd velmi zaslouženě. Jediné co je na tomhle pořadu špatně je to, že ho přestali točit. ()

BaseDallas

Najprv Zdeňka nenávidíte, ale keď pochopíte o čo mu ide, všetko sa zmení a z nafúkaného sprosťáka začnete cítiť zadosťučinenie, že je tu niekto, kto konečne všetkým tým vývarovniam odsrdca povie, čo si o ich paskviloch myslí. A tak vznikla nie len zábavná, ale aj potrebná relácia, od originálu prispôsobená tunajšej mentalite. ()

Jurcekk

roky to pozerám. stále ma to baví. pohlreich má pre mňa charizmu. perfektný program. a všeličo som sa nučil. ()

Nymfona

Dle mého názoru, jeden z nejkvalitnějších televizních pořadů vůbec. Každá má hvězda má své oprávnění - jedna za úžasné kulinářské umění pana Polreicha, hláška: "Češi sežerou opravdu všechno." , je vskutku pravdivá.... další za dokonalé a vtipné hlášky - "Dyť to kuře je tak syrový, že kdybychom ho dovezli na veterinu, tak ho ještě zachráníme" - to, že to není pouze o tom "vaření" ale člověk se i zasměje. Třetí hvězda za možnost nahlédnutí do zákulisí hospod a restaurací - přiznejte se, kdo z Vás, měl tu možnost vidět, jak vypadá taková kuchyň, kde vzniká 200 jídel denně, je to zajímavé. A tu poslední jsem udělila za to, že pan Polreich je opravdu jeden z mála lidí českého showbussinesu, který si opravdu na nic nehraje, je sám sebou a nesnaží se být rádoby vtipný, jak všichni ostatní "kuchaříčci" u nás.......Ta jedna, která chybí k dokonalosti, je za to, že pan Polreich si občas opravdu nevidí do úst.. :-) ()

Flymaster

"Ty vole"... ale vzdy zalezi od epizody. Niektore patria k tym nudnejsim, niektore su zase top. Napr. navrat k Stepanovi nema chybu. ()

Peddro

Je pravda, že ten slovník by mohl pan Pohlreich trošku krotit, nicméně je to odborník na slovo vzatý. Jeho pohled na gastronomii je ve všem pravdivý. Líbí se mi, že neuznává používání náhražek a prosazuje vaření z čerstvých surovin a celkově moderní gastronomii, kterou komunisti znásilnili a zakonzervovali. Když porovnáte například prvorepublikovou kuchyň, která byla moderní a držela krok se světem s kuchyní v letech 1948 - 1989, tak je to diametrálně odlišné. Za komunistů se vařilo podle norem, většinou šlo jen o závodní kuchyni, kde se hledělo na kvantitu, ale ne na kvalitu a většina jídel byla s knedlíky a vepřovým masem...Stereotypní nudná kuchyně zdraví škodící. Díky tomu Česká republika drží po tři generace prvenství v onkologických onemocněních střev, slinivky, dvanácterníku, konečníku a žaludku. Pokud se podívám na jídelní lístky v restauracích pana Pohlreicha , tak ve mě každé z jídel budí chuť k jídlu. Je to jeden z největších profesionálů v gastronomii vůbec. Většina restaurací je bohužel průměrná a jídlo v nich žádný gastronomický zážitek není. ()

Agent24 odpad!

Pořad Ano šéfe jsem měl opravdu rád. To co se, ale děje poslední sezony je totální hnus. Hlavně mluvím o té nové co jde v TV. Řešení ukradeného řetízku, který se dostal až na facebook to snad ani není pravda. Výslech toho učně Pohlreichem je totálně trapný a založení facebooku je oplzlost největšího kalibru. No a včerejší díl kdy tam totálně rozsekali toho chudáka kuchaře, který je nemocný (nemyslím operaci srdce jak říkala jeho máma), ale spíš jinak asi víte jak to myslím je hnus. Jak vůbec můžou dát toho kluka do kuchyně když to nemůže vůbec zvládnout a má nějaké problémy evidentně já nedokážu pochopit. Pořad už bohužel není o vaření a záchraně restauracích, ale o zesměšnění lidí. Samozřejmě češi jsou vesměs parchanti, kteří mají radost z utrpení druhého tak se to dá pochopit. Pan Pohlreich mě bohužel poslední dobu přesvědčuje, že mu jde jen o peníze. Žádná pomoc od něj se nekoná. Nikoho nic nenaučí jen ho zadupe do země. Není umění v jeho letech machrovat, že umí všechno a nikdo nic. Pro mě ze 100% pořadu se stal ODPAD!!! Nikdy víc Ano šéfe!!! :-( ()

Bodega_Bay

To, co se odehrává v zatím poslední šesté sérii, je naprostý nářez. Z celkem nevinného, zábavného pořadu se vyloupl brutální, nadupaný dokument o tom, co se děje v jiných patrech života, než se běžně pohybuju. A už to není zdaleka tak jednoduše vtipný teda. Bizarní díl z učňáku, který jsem si myslela, že už nic nepřekoná, dorovnal díl z Mohelnice - tady v kuchyni vidíme kluka, který prostě objektivně nemá pohromadě ani všech pět koleček, ani vlastní oči, nedá dokupy ani jednu smysluplnou větu. Jak se může stát, že tohle dítě odmaturovalo? Popravdě si nejsem jistá, že až by někoho otrávil (a ono by se to určitě jednou stalo), že by byl schopen výkonu trestu. Co mě trvale vytáčí a štve, jsou hysterické komentáře lidí na adresu Pohlreicha - o vulgarismech se nedá mluvit a nikdy nedalo, v kuchyni prostě nejste na baletu (nehledě na převzatý formát, což se omílá už pomilionté). V nové řadě už navíc vyklidněný Zdeněk ani nadávky neužívá, no stejně se zvedla vlna kárajících moralistů motajících něco o tom, jak je tentokrát ubližováno dětem, provozním, zvířatům a snad i česneku. Já teda nevím, ale já vidím zenově mírného šéfa, který má svatou trpělivost s neschopnými lidmi, které se snaží něco naučit, který ukazuje rozklad učňovského školství, hledá po městě kluka, co nechodí do školy a neuvěřitelně klidně usměrňuje ječící matku retardovaného kuchtíka. Prostě zatím nová serie naprostá pecka, těším se na další díly. ()

Mark1983

Nějaký ten díl jsem již viděl a musím uznat,že někteří provozovatelé restaurací by fakt potřebovali vzít klacek a sešvihat záda,protože to,co oni předvádí,je fakt k zblití. Ale určitě bych nařídil jejich podnik zavřít na dobu neurčitou a jim bych dal doživotní zákaz vést restauraci. Nasrat jim do rukou a i o to hovno by přišli,by jim proklouzlo mezi prsty. ()

Werrona

Tak tohle mě baví. Jednoznačně nejlepší show z české produkce. Pohlreich je boží. Vždycky když dostanu na svých toulkách po českých horách někde nějaký blivajz, tak si říkám: "Pohlreicha na vás, zmetci." I můj syn se vždycky zajímá: "Mami, co by na tohle asi říkal Zdeněk..." ()

Tumbik

Na tento pořad se nedívám kvůli jídlu, ale kvůli Zdendovým skvělým hláškám! :D Jeden z mála českých pořadů, které za něco stojí! Pohlereich ví, o čem mluví, má dlouholetou zkušenost a je opravdovým odborníkem! 90% ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj