Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

major.warren

To je pořad pořadů. Zdena je borec i když někdy je to komedie. Umí být neuvěřitelně lidský. Není to zlý člověk a dokáže udělat z relativně lehkých surovin perfektní jídlo. Nejlepší kuchař v České republice. Nejlepší restaurací byla jednoznačně Westy v Hodoníně. Nejhorší pak Bohéma v Brně a Bílý koníček v Táboře. Zdena má tolik hlášek, že člověk nedokáže říct, která je nejlepší. U mě to nejlepší hodnocení. Super pořad, který každému něco přinese:-). ()

Rosalinda

Vynikající, chutné, výživné. Ostré tak, jak to mám ráda. Pan kuchař Pohlreich se na rozdíl od jiných kuchařů nebojí přidat hromadu chilli, feferonek i jalapeños a já se olizuji až za ušima. Dnešní díl z restaurace Bohéma v Brně mě vyburcoval. Děkuji Primě snad za jediný pořad, který opravdu stojí za to. Je zajímavé sledovat zákulisí našich snídaní, obědů, večeří, za které si jak se patří zaplatíme. A nejen zajímavé a díky panu Zdeňkovi nabroušené a pořádně vydlážděné a svým způsobem vtipné, ale také dost tristní, až děsivé. Dnešní díl byl navíc hustý, snad až nejhustější. Z toho, co se může dít v zákulisí českých restaurací a z toho, kdo to všechno může vlastnit a vést, se mi chce... No, je mi z toho docela špatně. Ono je to tak totiž i na mnohých jiných místech. Drsně smutné, smutně drsné s chutí vynikající paelly i hnusné svíčkové (případně obráceně). Doufám, že nepřijde doba, kdy "Ano, šéfe" začne zavírat oči a dá si pozor na ústa. Zatím musím zatleskat. Takhle JO! PS: Doháním zmeškané díly a jsem nadšená ještě vic... ()

stration

Naprosté guilty pleasure! Stávám se na tom závislý. Po detailním seznámením s pořadem jsem závislý. Díky podobným lidem jako je Zdeněk a podobným pořadům se začínají některé restaurace a možná i jiní podnikatelé probouzet a makat poctivě. Kdo toto hodnotí a odpadem a jednou hvězdou je buď na nižší mentální úrovni a pořadu nerozumí, nebo je asi stejná veteš, jak někteří restauratéři a kuchaři v tomto pořadu. ()

Aiax

Vzhledem k tristní úrovni české televizní tvorby působí tahle kopie Ramsayho kuchyňských hororů jako zjevení. Produkce sice buď neumí nebo nemůže najít stejně pestrobarevné restaurace jako ta britská a režie neumí díly naaranžovat stejně svižně a zajímavě, ale ke koukání to je. A i když Zdeněk Pohlreich rozhodně není Gordon Ramsay co do charismatu nebo energie, je aspoň vtipnější. Obsazení moderátora se prostě povedlo a Zdeněk si evidentně Čechy získal. Raději si nepředstavuju, jak by dopadla třeba taková kopie Top Gearu. Jediná škoda, že je Ano, šéfe zkrátka zase frančíza úspěšného zahraničního pořadu. Kéž bych se někdy dožil toho, že Britové budou natáčet kopie českých nápadů. ()

Colonist

Je mi jasné, že originální předloha bude ještě o třídu lepší, ale na české poměry a hlavně na poměry Primy se tento pořad zatraceně vydařil. Zdeněk Pohlreich je člověk, který svému řemeslu rozumí a kromě toho ještě stihne sypat jednu hlášku za druhou. Hergot, jak rád bych viděl crossover Ano, šéfe! a Babicových dobrot :) ()

*Elfík* odpad!

Jsem tady snad jediná, komu připadá tenhle kuchař jako (promiňte ty výrazy) naprostý idoit a imbecil nebo úchyl, ke kterýmu bych se v životě nešla najíst. Při pohledu na něj se mi chce zvracet!!! Zajímavé komentáře: Zakk - konečně někdo, kdo uzná, že je naprostej............ A nazdar! ()

TominoLa

Nejdříve jsem dal 4, ale musím jít nahoru. Viděl jsem pár pořadů o vaření, ale tohle vyhrává na celé čáře. A je jasné kdo za tím stojí. Zdeněk Pohlreich je prostě machr ať už jde o vaření, nebo s tasením hlášek. ()

marleyy

80% Ano, šéfe. To můžu. Nevěřil bych, co ty prasata v těch některých ,,restauracích´´ dokáží zprasit. Zdenku jen do nich a bez servítek. :-) ()

willow666 odpad!

Ten člověk je nevychovanej buran. Nevím, proč vůbec v televizi má nějakej kuchař prostor, ale tohle, tohle je fakt moc. ()

rastlinka

Takýchto programov by malo byť viac. Ešte pred prvou časťou som sa obávala toho, že to bude iba ďalšia lacná show, ale táto má podľa mňa naozaj zmysel. Je nechutné, ako vyzerajú niektoré kuchyne! Pohľad na zmrazené polotovary a čo najlacnejšie mäso (teda, všetko musí byť čo najlacnejšie) vo mne vyvoláva odpor k reštauračným zariadeniam. Ku "kvalifikovanosti" personálu a jeho "ochote" sa ani nevyjadrujem... Nekompromisnosť pána Pohlreicha je v tomto prípade na mieste. A možno by som pritvrdila ešte viacej. Nech všetci vidia, ako to v kuchyni vyzerá, čo sa im podáva a hlavne nech sa ostatné podniky inšpirujú týmto programom a zvyšujú svoju úroveň! A na Slovensku by som takéhoto "inšpektora" privítala dvojnásobne. Prečo by sme si mali zvykať na niečo, čo ani zďaleka nedosahuje hodnotu sumy, ktorú za to zaplatíme? ()

fmash

Je někdy docela zábavné sledovat, jak Pohlreich místy citelně krotne před osobami, jež považuje za autority v oboru, a o to víc to nandavá nýmandům. Naštěstí je skoro vždycky zábavné sledovat i ten zbytek, a to nejen díky některým fakt jedlým šéfovým hláškám. A neméně „zábavné“ je zjištění, že to v zákulisí českých hospod zhusta vypadá opravdu tak zoufale, jak by si to člověk při jejich návštěvě představoval. ()

kapsomut

Ze začátku mě Z. Pohlreich nehorázně rozčiloval a nesnášel jsem ho. Stačilo mi když jsem ho viděl jen v ukázkách. Ale když jsem jednou neměl co dělat a nic nedávali tak jsem se rozhodl chvili "pokochat". A ejhle, začalo se mi to docela líbit. Dokoukal jsem díl a docela jsem byl zvědavý na další. Postupně se mi to začalo docela líbit, ale ještě to nebylo nic moc, ale když přicházeli další a další hlášky šéfa, který mě nehorázně rozsekávaly tak jsem tomuto pořadu přišel na chuť. 85% ()

OG_Swifty

Ačkoliv sám vařit neumím, pořady o gastronomii a restauratérství si užívám, jelikož mám jídlo velmi rád. Tento pořad je sondou, která nám ukazuje obvykle ne-příliš prosperující restaurace, které vedou někteří s láskou a nasazením a jindy zase bezpáteřní či arogantní byznysmeni. Prvních pár sérií mělo obzvlášť grády, jelikož byl koncept nový a Zdeňka neomezovali otravné cenzury - byl zkrátka sám sebou. Bohužel později nastoupila tvrdá kritika puritánů a já nevím koho všeho a pořad ztratil kus sebe sama. Přesto díky tomuto pořadu získávám zajímavé informace o jídlech a požadované kvalitě jídel + skvělou zábavu v podobě legendárních hlášek (má oblíbená: Ty se v tom hrabeš jak student v p*chvě) PS: jednou jsem navštívil restauraci v Plzni, kterou jsem si z tohoto pořadu vybavil, a jídlo bylo skutečně super. ()

Linda.csfd

Joo, Pohlreicha můžu, holt co na srdci, to na jazyku. :) Jeho hlášky jsou bezkonkurenční a jeho upřímnost nezná hranic. Jako odborníka ho velmi uznávám a v pořadu je krásně vidět, že "komu není rady, tomu není pomoci." Navíc nemám žádnou důvěru k restauračním zařízením, proto mi nedělá žádný problém dívat se na ty plesnivé a zaplivané kuchyně. ()

Beagle

Zdeňkovi Pohlreichovi vděčím za rozšíření svého slovníku ("Kruciprdel!") i svého kulinářsko-zákaznického rozhledu, je docela zajímavé vidět, jak to v některých kuchyních taky může vypadat. Třeba příště poznám, jestli si i ten můj losos tak trochu nezaplaval ve friťáku...A jestli mi někoho pan šéfkuchař Pohlreich připomíná, byl by to spíš než Ramsay Anthony Bourdain. ()

M.i.k.e

tohle sleduju taky hodně rád.Ne snad,že by se jednalo o nějaký umělecký skvost,nebo mi snad pořad něco přinesl,ale Pohlreichovi "hlody" sou opravdu výborné (např. Byl si zarostlej jako rezervní kristus).škoda,že se jede pořád podle stejné šablony...vysokému hodnocení přispívá i fakt,že v konkurenci nových rádoby zábavných pořadů Primy je tohle o třídu lepší... ()

SonG

Pohlreich imituje Babicu: ,, Uděláme si citrónovou omáčku, když nemáme citrón, dáme tam cibuli......Nebo ten díl s chlapečkem, jak si přišel hrát s kameny. Prostě paráda. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj