David Norris je stoupající politická hvězda. Nejmladší senátor v historii má reálné šance dostat se do kongresu. Vše však zhatí aféra z jeho studentských let, která se záhadně provalí těsně před volbami. Jde na pánské toalety, kde si chce připravit proslov poraženého. Potká zde krásnou ženu Elise, do které se na první pohled zamiluje. Věří, že to je láska na celý život. Z tohoto omylu ho však vyvedou podivní pánové, kteří se mu představí jako správci jeho osudu a sdělí mu, že s ním mají úplně jiné plány a že jeho vztah s Elise mezi ně rozhodně nepatří. Tato organizace řídí život každého z nás a pro Davida naplánovala kariéru, která končí možná až v Oválné pracovně Bílého domu. Jenže to by musel nechat Elise na pokoji, což se Davidovi nechce. Pokud se David rozhodne odchýlit se od jejich plánů, budou se správci osudu velice zlobit a udělají všechno pro to, aby se David do jimi nalinkovaných kolejí okamžitě vrátil. (TV Nova)

Matt2626

Romantická zápletka zabalená do sci-fi kabátika s americkým happy endom. Nedá sa povedať, že by nezaujala. Pojatie "Správcov osudu" bolo dosť svojské, ale asi to tak režisér chcel. V každom prípade ma film ale nebavil tak ako by som očakával od tak originálneho námetu. Matt Damon to ale ustál a herecky bol výborný. Jeho prekvapený výraz v tvári vždy stojí za to. Ostatní herci už boli poslabší... Pár hluchých miest vo filme a zrazu som si uvedomil, že na viac ako slušné 3* snímok naozaj nemá. ()

D||X

Do pětihvězdičkové dokonalosti tomu přecijen něco chybí. Myšlenka to nebude, ani výkony herců. Trochu se zlobím na scénář a zpracování. Mohlo se z toho filmu vytřískat o mnoho víc. Škoda. ()

SKl247

Nielenže sa jedná o veľmi slabý odvar Inception, no navyše po hlbšom zamyslení nachádzam vo filme viacero logických chýb (hlavne typu: prečo sa zahadzujú takýmto riešením, keď by sa to dalo elegantne vyriešiť takto...). Inými slovami: jedná sa o ďaľší film, ktorý si už viac nepozriem. ()

valmet

Tak s tímto filmem jsem se naprosto nepotkal. Shlídnul jsem ho až napočtvrtý, když jsem u něj před tím třikrát usnul. O čem to sakra bylo?? Dicka (Philipa K.) obvykle můžu, ale tady mi to nějak nesedlo. Půl hvězdičky dávám za Damona a jeden a půl za Emily. Ta byla nakonec jedinej důvod, proč jsem to napočtvrtý dokoukal. Po čase přidávám jednu hvězdu. Jako obvykle dost záleží na tom, v jakém rozpoložení člověk film sleduje. Dneska jsem nebyl daleko od čtvrtý hvězdy. ()

Tomulka

Matt Damon je opět famozní a ostatní herci s ním drží krok, ale film mně nebavil neměl spád a celá ta sranda kolem šéfa a agentů osudu je podána dost lehkovážně a nemá punc vážnosti je to tak trochu výsměch romantice a trilleru. Jako celek slušné,ale jednou to bohatě stačilo a tak to víc jak za tři u mně není. ()

zjs

Skvěle se na tuto sladkou slátaninku dívá, ale nic víc. Už jsem viděl stovku inspirativnějších filmu vzít osud za pačesy. ()

ELDoctorow

And the winner of the best, by the work of Philip Kindred Dick inspired adaptation is... The Adjustment Bureau! (I keď fanúšikovia Blade Runnera, alebo Total Recallu so mnou budú zaiste výrazne nesúhlasiť). Výborne napísané, zahrané i zrežírované. Chémia medzi hlavnými predstaviteľmi šlape tak, že ak v nej existuje nejaký ekvivalent Higgsovho bozónu vo fyzike, muselo to na place vznikať každých 10 minút. Nolfi letí na moju "to watch list". ()

Lukkyn

Někdy si myslíte , že to byl osdu :-) a ejhle oni za to můžou panové v klobouku :-) výborný film a jednoznačná trefa do černého !!!! ()

montel

David Norris (Matt Damon) je nejmladším politikem, který úspěšně míří do senátu. Jeho kariéru však přibrzdí setkání se sympatickou tanečnicí Elise (Emily Bunt). Oba tito mladí lidé si okamžitě padnou do oka. V tuto chvíli ale zasáhnou nadpřirozené síly, tzv. Strážci osudu se snaží vysvětlit Davidovi, že budoucnost s Elise není v plánu a snaží se jejich rozvíjející vztah překazit. I když se jim to částečně daří, David se nenechá zastavit a o dalším setkání se svou vyvolenou začne tvrdě bojovat...Dobře se rozvíjející příběh a nápad tvrdě kazí americké klišé a jasně se rýsující happyend. Sympatická ale průměrná zábava. 60% ()

daemonicek

podle me prave konec, ktery se tu nikomu nelibil prijemne uvolnil atmosferu stisneneho pocitu z honicek v prostredi ala padesata leta v podani bezcitnych pronasledovatelu 'kloboucniku'.. takze konec dobry, vsechno dobry..ale ted ruku na srdce, kdo by dnes touzil stat se znamym politikem bez soukromi a nedej boze snad i prezidentem USA... kdyby vam nekdo chtel prekazit vas pripadny bezstarostny zivot trebas nekde na Havaii, to by asi bylo mnohem vaznejsi, nemyslite? takze za 3 diky skvele vyprave a hereckym vykonum.. ()

Jeliik

Utíkej Foreste v podaní polodebilného Maťa Démona. 106min ksichtenia sa do kamery, blábolov o osude a voľba medzi životom s kurvou alebo životom prezidenta. ()

Teen.AGE.r

Matt Damon je můj velmi oblíbený herec a tento film je udělaný prostě pro něj. Kdyby tam nebyl on, asi by se mi to tolik nelíbilo, ale takhle musim říct, klobouk dolu :) ...80% ()

nakamura

Správci osudu a Vyměřený čas, dva filmy natočené ve stejném roce, s téměř stejným námětem a rovněž s tomu odpovídající průměrnou kvalitou. Dokonce i zde na csfd mají naprosto stejná hodnocení, ačkoli já bych je viděla spíše na takový lepší průměr, ale nic objevného, v paměti mi ani jeden z nich neutkvěl. Jediný rozdíl je ten, že zde zasahují do osudů lidí vyšší nadpřirozené síly, zatímco u Vyměřeného času se bojuje proti vrchní vrstvě společnosti, která ovládá vyměřený čas pro život chudších vrstev obyvatelstva. A snahou hrdinů v obou filmech je z této nadvlády se vymanit... ()

Adalv79

Ze začátku jsem byl lehce zklamaný, pak se dostavilo očekávání a děj mě začal zajímat a bavit, aby se nakonec dostavilo zklámání spolu s lehkým znechucením (to když došlo na řeči o tom, kdy bylo třeba vést lidstvo za ručičku). Suma sumárum to na solidní tři hvězdičky stačilo. ()

Sevprince

snadno zaměnitelná jednorázovka. Nemůžu říct, že bych se nudil, ale znova bych si to nepustil, film na sobotní večer, nic víc. 60 % ()

roboroz

Neviem, či dve hviezdy nie je až priveľa! Film spočíva v tom, že obtlstlý Matt Damon naháňa nejakú tanečnicu s krivými nohami za asistencie celej armády "Panou Tauov." Dá sa povedať, že Matt Damon patrí k mojim (celkom) obľúbeným hercom a fakt nechápem ako sa mohol dať nahovoriť na takto debilný film... ()

Greengrass kašle na Bournea

Greengrass kašle na Bournea

03.12.2009

Nejdřív se říkalo, že Paul Greengass a Matt Damon jsou plní entusiasmu, pokud jde o čtvrtou akci „agenta bez minulosti“. Pak ale šly dobré vztahy Greengrasse a studia Universal do kompostu. Důvod?… (více)

Hvězdné nábory i útěky

Hvězdné nábory i útěky