Chen

Scény, ve kterých si půlka sousedství s policí a hasiči prohlíží přískřípnuté kulky se nezapomíná. Je to sice docela drsné, ale mně osobně se to zdá velmi zábavné. Trapnosti minimálně, gagů dost a dost. ()

balba

Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála jako u tohoto filmu.Film obsahuje skvělé scény , které pro někoho můžou být velice nechutné a pobuřující.Nejlepší scéna je Tedova masturbace. ()

Necron

tragicky hnuj misici se s ukrutnou demenci. uz aspon vim proc jsem se tomu tak dlouho vyhybal a koho pojebu za to, ze mi to vnutil. to melo byt vtipne? romanticke? sexy? dojemne? nebo jake? prazdne? k nasrani? ben stiller je asi nejvetsi trapak v hollywoodu a navic uplne bez jakehokoliv stylu - vetsi loser uz snad nikde byt nemuze. 1* za scenku s ozivovanim psa a nazranym hadem. ()

Martin741

Reziseri Peter a Bobby Farrelly natocili vskutku posobivy film a vybornu komediu, ktora plnila kina v roku 1998 a podla mna ma stale co ponuknut. Ako jo, jo, americky humor je tomu europskemu na kilometre vzdialeny, ale v tomto filme sa ten US humor vynimocne dal stravit. Miestami az fekalny humor je na urovni stale, ci uz roku 1998 alebo 2014. 88 % ()

Jino

To je oddechový film, s dobrým Stillerem a Diazovou. Kdysi jsem se u toho dobře bavil. Na to, že trvá dvě hodiny je to zábava. ()

danecek24

56. Zlatý Glóbus za rok 1998 - nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Cameron Diaz ()

Wormboy

Kultova Farrelovska komedia, ktora napriek idiotskemu nikoho nesetriaceho humoru, je aj naozaj vtipna. Scena bitky so psom je dodnes vo mne zapisana a rozosmeje ma vzdy aj po opakovanom zhliadnuti:) 3,5/5* ()

necisty

Je to spíše průměrná komedie, která ani moc nechrlí silné vtipné scény a naopak mě vyděsila několika nechutnýma, za což rozhodně hvězda dolů. Stopáž je nadprůměrně dlouhá, ale po celou dobu vlastně nenudí. A na druhou stranu je mi ústřední dvojice natolik sympatická, že musím takhle. ()

Davosh

Suprová komedie bez které bychom možná v dnešní době neznali Bena Stillera. V roce 1998 možná kontroverzní, dnes již jenom velmi vtipná komedie, která mě při každém zhlédnutí dokonale pobaví. ()

pakobylka

Něco na té Mary je ... to nepopírám, ovšem co se komedie o ní týká, nejsem si už zdaleka tak jistá. Zbytečně se uchyluje k poněkud nechutným vtípkům pochybné úrovně - a přitom to nemá zapotřebí. Úplně by stačilo, kdyby si jen maličko namáhala tu svoji pěknou hlavinku - jsem si naprosto jistá, že by pár použitelných vkusných legrácek objevila. P.S.: Mám Tě ráda, Bene Stillere, nicméně ... nemyslím si, že by ses musel za každou cenu angažovat v každé ptákovině, která se vyskytne ve Tvém dosahu. ()

dr.fish

Problém téhle komedie je v tom, že je na světě v tomto ranku spousta mnohem lepších, zábavnějších a nápaditějších. V době své premiéry možná ještě obstála, ale čas ji zavál mnohem lepšími kousky se Sandlerem nebo Stiflerem. Takže slabší průměr. 55% ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů