Upíří deníky

• USA The Vampire Diaries (více)
Drama / Horor / Romantický / Fantasy / Mysteriózní / Thriller
USA, (2009–2017), 120 h 1 min (Minutáž: 40–43 min)

Předloha:

Lisa Jane Smith (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Michael Trevino, Matthew Davis, Sara Canning (více)

Příběh dvou upířích bratrů, kteří jsou posedlí krásnou dívkou z městečka, mezi jehož obyvateli žijí nadpřirozené bytosti. Na začátku seriálu se Stefan a Damon Salvatorovi vracejí do rodného města Mystic Falls ve Virginii, oba z velmi odlišných důvodů. (HBO Max)

Diskuze

warha

warha (hodnocení, recenze)

Nemá být Jeremy jedním z těch "legendární" lovců? V téhle sérii vypadá, jako kdyby neuměl zabít mouchu... :D

na příspěvěk reagoval FaceMan

Uživatel warha smazal svůj příspěvek.

Meteora17 (hodnocení, recenze)

FaceMan

To ho určitě přivedou zpátky, protože na smrt byla dost odfláknutá, ale i tak,... Ať si nezahrávají :D Mě to vadí, takové hnusná překvapení. :D

FaceMan

FaceMan (hodnocení, recenze)

Meteora17

Poutnici ani mňa nebavia, ale práveže s tým stefanom mi to prišlo ako niečo nové čo sme ešte nevideli a popravde som ani nečakal že niekto z hlavných hrdinov zomrie. Každopádne si myslím že ho privedú spať.

na příspěvěk reagoval Larushka, Meteora17

Meteora17 (hodnocení, recenze)

No tak už opravdu neví, co tam mají dát,... prostě už tam dávají všechno dohromady, teď když jsou tam ty poutníci, tak už mě to moc nebaví. Ale i tak se ráda podívám na nový díl. Ale to co udělali Stefanovi???? Si dělají srandu??? To byla jedna z největších blbostí, co mohli udělat!!!!!

na příspěvěk reagoval FaceMan

sallyann

Jo? A já jsem už slyšela o novém promu. To je mi teda zase novina, nějaká vize?! :)) Už se opičí po LOST, jak tam Desmond také měl vize. Kdo ví, co je ještě napadne.

Uživatel yinloveyang smazal svůj příspěvek.

sallyann

Já jsem to zas tak vážně nemyslela. :) Ale opravdu nevím, jestli budu pokračovat či ne, protože mi tam prostě ta mrška Katherine prostě bude chybět a celkově už seriál stejně není tím, čím byl.

na příspěvěk reagoval sallyann

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Takže sbohem, deníky. Skončily jste s Katherine, já končím s Vámi :) Počkat, já už skončila :)

na příspěvěk reagoval sallyann

jhr

Bylo by to zajímavé vědět o tom něco víc, takže jelikož by to bylo zajímavé, tak nevěřím že by nám k tomu něco víc ukázali. :-D

jhr (hodnocení, recenze)

jh666 , BLANIK.

Uvidíme, člověk nikdy neví co je nakonec napadne. :-)

Osobně by mě zajímalo kdyby tu temnou dimenzi prozkoumali trochu více do detailů. Třeba kdyby ji někdo otevřel. :-)

na příspěvěk reagoval BLANIK.

BLANIK. (hodnocení, recenze)

spoiler: Taky jsem četla, že Kat se už vrátit nemá. proto taky udělali to, že přišla do temnoty a neprošla na druhou stranu. Dokud jsem si toto nepřečetla, tak se mi konec líbil víc. Myslela jsem si, že to později, třeba v další řadě můžou rozvinout a ona se tam může někdy vrátit. Myslela jsem si, že právě třeba kvůli případnému návratu jí poslali jinam a ono to bylo úplně naopak. Inu jako vždy, když je něco zajímavé, tak to dají pryč. :D Takže překvapivé to rozhodně u nich není. A jak plánovali aby to bylo šokující a byl to velký zvrat... tak jak to dělají vždy... smrt někoho. Tak to na mě rozhodně už delší dobu nepůsobí.

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

Sell

Podle toho, co jsem četl, ji to vtáhlo to temné dimenze a bohužel se už vrátit nemá.

Sell (hodnocení, recenze)

jhr

Ale zaujímalo by ma čo sa s ňou vlastne stalo ,, možno to ešte ukážu :D Stále dúfam v to, že Katherine sa vráti späť

na příspěvěk reagoval jh666

sara93

sara93 (hodnocení, recenze)

Teď jim zase klesne sledovanost , když už tam není Kath ! Ona tam byla jedna z nej. postav . Díky ní byl ještě koukatelnej .

jhr (hodnocení, recenze)

Sell

Jo to máš pravdu Nadia si tohle nezasloužila ale Kath určitě.... :-)

na příspěvěk reagoval Sell

Sell (hodnocení, recenze)

Posledný diel bol fakt dobrý , hlavne ten koniec :)

warha

warha (hodnocení, recenze)

Je tu nějaká dobrá duše, která by mi stručně napsal, co se v seriálu děje? Skončil jsem u toho dílu, jak obživili Bonny a měla ty hlasy v hlavě. Zajímalo by mě hlavně co se za těch cca 10 dílu stalo s Jeremym a Bonny. Děkuji

na příspěvěk reagoval jh666

sara93

Tak podle toho co říká Plecka v rozhovorech bohužel pravdu nemáš. Samozřejmě vztah mezi nimi na 100% neukončila, to přece jen říct kvůli fanouškům nemůže. Ale pro teď je to konec. Navíc říkala, že každý je teď pevně ukotven v tom svém seriálu. Takže pokud nebude šílený tlak fanoušků ať to změní, tak se ničeho teď nedočkáme.

Batwoman míří do televize

Batwoman míří do televize

18.07.2018

Bývalá producentka Upířích deníků Caroline Dries chystá ve spolupráci s televizním magnátem Gregem Berlantim (Arrow, The Flash, Supergirl) nový komiksový seriál od DC, tentokrát zaměřující se na… (více)

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

28.07.2012

Arnold nedávno dotočil se Slyem The Tomb, chystá se na nadpřirozený akční masakr Unknown Soldier (zahraje si v něm anděla pomsty, seslaného na bezohledného výrobce zbraní a jeho soukromou armádu) a… (více)