Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

But when Harmon was asked if the show were to actually achieve "six seasons and a movie" what the movie premise would be, he gave a surprisingly thought-out answer: at the end of the fifth season, the group embarks on some sort of grand trip and when they return in the sixth season with crazy clues (like someone wearing an eye patch), they agree to never speak of the trip again, and the movie would be the story of that adventure.  - TOTO CHCEM VIDIET :)

xpluhace (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: na tech ceskych strankach community to psali, celkem jsem cumel :) kazdopadne film jsem jeste nevidel, tak nevim, v posledni dobe s tema Oscarama moc nesouhlasim :P

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Výkonný producent Community si věří :-): "During a PaleyFest panel over the weekend, the show’s executive producer Russ Kransoff said he’s feeling “pretty confident” about NBC picking up the television program for a fourth season." --- tak kéž by to vyšlo ;-)

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: Sice mi scénář k Descendants přijde slabý a Oscar pro něj jediná cena fakt silně mimo, ale za ten pocit, když se zvedli jeho tvůrci a pro sošku si došel děkan, to stálo :)

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

DJ Obelixi, ano, to jsem pochytil, ale ten scénář psal tuším ještě se 2 dalšíma lidma. Každopádně dobrý ;-)

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Zaregistroval tu někdo, že Jim Rash (aka děkan Pelton) dostal letos Oscara za nejlepší adaptovaný scénář? Mně to úplně uniklo. Každopádně gratulace! :-)

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

Mojim najoblubenejsim dielom sa stal ostatny Glee diel. Ale zombie halloween ci ine skvele casti su v tesnom zavese.

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Přesně - Community dokáže udělat naprosto dokonalou scénu za pomocí jediné hlášky. Třeba taková slovní výměna mezi Jeffem a Piercem: "Za našich časů jsme se spolu prostě vyspali a bylo to..." "Jo, ale za vašich časů jste taky plnili vzducholodě heliem a to nebyl moc dobrý nápad, že?" :-D

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

U mě co do oblíbenosti vždycky vedl díl Modern Warfare a asi pořád vede. I když třeba další 2 paintball díly se asi řadí po jeho bok. Ale megasuper dílů je tam určitě víc... A vtipných momentů je v Community nespočet. Je úžasné, na jakých zdánlivě nepatrných detailech to někdy stojí. Až když to člověk vidí třeba po druhé, tak si teprve všime těch detailů a v těch je krása a zde taky vtip. A jen tak pro legraci: http://www.youtube.com/watch?v=GmNzsZhIpRY

xpluhace (hodnocení, recenze)

migsee: tak me asi vzdycky nejvic dostaval senor chang jako spannish teacher, tedy ehm spannish genius :D

migsee (hodnocení, recenze)

xpluhace: Asi taky nemám nejoblíbenější epizodu. Spíš oblíbený momenty:) třeba když Abed dělá upíra :D

xpluhace (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: ja si vsechny dily smazal :( nicmene za bloopers chvalim, je potreba sirit slovo community dale :D

xpluhace (hodnocení, recenze)

migsee: ta mafianska epizoda je asi moje nejoblibenejsi, i kdyz teda zrovna u community vylozene top1 epizodu nemam, ale pri te epizode jsem si potvrdil, ze community je ten nejuzasnejsi sitcom co znam :P

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

sammett: Ano, nejznámější "blooper" celého seriálu. A když jsme u toho - hodlám v nejbližší době začít překládat Community bloopers na VideaČesky.cz, takže nezapomeňte kontrolovat ;-)

migsee (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: J8 musím přiznat, že první asi tři nebo čtyři díly mě moc nebraly, ale říkala jsem si, že Sex ve městě taky nemá zrovna bezva rozjezd a jak to bylo pak dobrý:) a teď jsem ráda, že jsem vydržela

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

S Halloweenem naprostý souhlas. Ostatně všechny tři halloweenské epizody jsou výborné. A já si potvrdil, že Community má pro mě neskutečnou "opakovací" hodnotu. Posledních pár dní jsem začal sjíždět opět náhodně vybrané epizody (a záměrně jsem vynechával své nejoblíbenější, které už znám nazpaměť) a pořád mě baví úplně stejně a směju se nahlas. Takhle má fungovat dokonalý sitcom!

Steny94

Steny94 (hodnocení, recenze)

johny95:Halloween z druhej série je jedna z mojich najobľubenejších časti celého seriálu :D..Pecka...Som to videl už asi 5x tu časť :D...Čo mi pripomína že musím pozrieť znova :D

migsee (hodnocení, recenze)

johny95: Nene, ještě jsem nedokončila 1. sérii. Ale právě jsem viděla tu mafiánskou epizodu:) Abed je vlastně génius.)

johny95

johny95 (hodnocení, recenze)

migsee: Abed je jeden z najlepších charakterov uvedených do televízie v roku 2009 :D  Ako Batman najlepší... A videl si už Halloween? V druhej sérii?

migsee (hodnocení, recenze)

johny95: Abed je boží:D "za jak dlouho dokážeš doběhnout do půjčovny kostýmů?" - "za 37 vteřin" :DDD

migsee (hodnocení, recenze)

johny95: Tak tu jsem asi ještě neviděla... Naposledy jsem viděla ten díl, jak Shirley a Annie dělaly security:)

johny95

johny95 (hodnocení, recenze)

migsee: :D Tak moja obľúbená je jednoznačne epizóda parodizujúca Goodfellas :) Paintball dotiahli do dokonalosti až v druhej sérii ;)

migsee (hodnocení, recenze)

johny95: Troy a Abed na konci každé epizody:) ale teda musím říct, že od asi 10. dílu se směju u každýho dílu nahlas:D

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)