Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Prod1gy: 100%-ní souhlas s Obelixem :) nechci z toho dělat nějakej flame ve stylu "ta moje je lepší", ale Alison, jakkoli k sežrání je, prostě na Stanu fakt nemá..Kate Beckett to má zkrátka v sobě :)

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Stana Katic je "kost" ve všech ohledech. A to jsem člověk, který má rád "ženské tvary" (hlavně ty spodní ;-) ).

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

novoten: sorry ale prvni misto by mel mit nekdo kdo ma sexy telo ve vsech ohledech :D

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Prod1gy: Tsssss, na Stanu Katic bych nesahal :) Annie má možná větší prsa, ale to je asi tak to jediný, v čem by v přímém srovnání vyhrála :) A to říkám jako člověk, který Alison Brie .. ehm.. obdivuje.

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

ten zebricek stejne musely sestavovat zensky nebo nejaky gayove, na prvnim miste mezi sexy zenama je ta baba z Castle s jednickama prsama? dal bych misto ni nasi Annie :D

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Pro překladatele a fandu Glee byl toto nejlepší dárek pod seriálový stromek. SAVE GREENDALE!!!

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

MEGA, zasa jeden z najlepších dielov :) Epizoda kde je Shirley najlepší a najzábavnejší charakter tu tuším ešte nebola.

Džany

Džany (hodnocení, recenze)

(SPOILER) Já jsem málem brečel když šlápla na ten disk ... když najedete na můj profil / moje filmy tak to asi pochopíte :D jinak skvělý díl, ale Pierce nedostal prostor škoda :), jinak dostala mě scéna, kde Troy zamyká tu jejich postelový pokoj a zpívá si u toho tu znělku (víte někdo z čeho to je?)

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

johny95: "Prý" jo, ale nikdo neví kdy... Musíme si užít poslední tři díly do vánoc :-(

xpluhace

xpluhace (hodnocení, recenze)

Brutus díl, který mě akorát ale tak ještě víc namíchl, když jsem si uvědomil, že seriál odpísklali :(

Dexter1

Dexter1 (hodnocení, recenze)

Jáj to bolo skvelé. Annie keď dávala Batmana a anime style...genialita v každej scénke a pri Leonardovi na konci som skoro plakal :D

johny95 (hodnocení, recenze)

Výborná epizóda, ten anime štýl bol úžasný a Abed ako Batman opäť uzasny

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Další skvělá epizoda a jsem rád, že se vrátila Abedova písnička z Halloweenu. Ta je dokonalá :-D

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

Genialna epizoda, cestne jej patri miesto v TOP 10 najlepsich epizod.

johny95 (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: xD kámo videl som tú časť asi 1ékrát a len teraz som si to všimol :D cool!

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Teď koukám, že konkrétně epizodu Modern Warfare režíroval Justin Lin - režisér snímků Rychle a Zběsile 3, 4 a 5. :-)

johny95 (hodnocení, recenze)

Chcem viac filmovania v Community... a ešte neprerušenú 3. seriu :)

Džany

Džany (hodnocení, recenze)

Skvěle ! natočená ! epizoda. Po delší době jsem se u toho i zasmál :-)

johny95 (hodnocení, recenze)

Takže nová časť pozretá. Po dlhej dobe som sa na dekanovi skutočne bavil. Viem že je to divné ale v jednej scéne sa mi strašne podobal Nortonovi v American History X :D :D

sammett

sammett (hodnocení, recenze)

zobi: Zabalí znamená jako že skončí série :D. Asi jsem to blbě napsal.

zobi

zobi (hodnocení, recenze)

sammett: A když ne tak co? Mohli by to někam hodit.. 20 minut se snad najde :D

sammett

sammett (hodnocení, recenze)

Tak ne až skončí 30 Rock, ale na jaře když to zabalí nějakej jinej komediální seriál by se mělo vrátit Community

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)