campix

Naprosto vynikající feel good film. O romanci dětí základní školou ještě povinných a jejich pohledu na věc. To co mě na tomto filmu nejvíce bavilo byl náhled na danou situaci z obou úhlů a porovnání tak mužského a ženského pohledu. Žádná citování vydíračka, jen prostě film, který vám dokonale dokáže zlepšit náladu a pobavit během příjemné stopáže. Reiner prostě umí. ()

C0r0ner

Když jsem u Radio Flyer vzpomínal Reinera, myslel jsem především tenhle film. Tak krásný a srdceryvný příběh se vážně vidí jenom jednou za dlouhou dobu a já jsem si ho opravdu užil. Nikdy bych nevěřil, že se mi bude tolik líbit tak jednoduchá věc, ale holt když se sejde kvalitní scénář a dobrý režisér... 90% ()

magnolia

nevím proč, ale tenhle film mi připomíná nedělní odpoledne, kdy jsem se dívala na střihorukého edwarda. / poetická pohádka o klukovi, co se styděl ("i can't... my daddy... needs me... to fix... a thing."), a holce, co se nestyděla. ()

eaten

Krásny "malý" príbeh, kde sa nesnaží režisér ničím ohúriť , ale pri tom sa to strašne dobre pozerá. Štýl rozprávania - 10 minút z pohľadu chlapca, 10 minút z pohľadu dievčata - je zaujímavý, a je celkom sranda ako sa na to všetko dalo pozerať z dvoch uhlov pohľadu. :) ()

tormento

Niektorý z nás sú ponorený v šedej, niektorý v saténovej, niektorý v lesknúcej sa. Ale iba raz za čas...nájdeš niekoho kto je zafarbený dúhovo... a keď ho nájdeš nebude už s ničím zrovnateľný. ()

Pajky3

Takovej milej a příjemnej příběh o dětské lásce. Nic moc extra se sice neděje, ale stejně to donutí přihlouple se usmívat a řikat si, něco z toho jsem třeba i zažil. Ten film je totiž plnej optimismu a světla. Navíc hlavní dvojice jsou velký sympaťáci, proto hodnotím takhle vysoko. ()

Gaaron

Pastelové barvičky, kam se podíváš a roztomilkatost z toho teče po hektolitrech, takže člověka celou dobu brní zuby, ale když se chce nechat na chvíli dojmout a zapomenout, že ne všechno se v životě tak krásně třpytí, poslouží Flipped na výbornou. ()

Šimpy

Mám rád filmy o prvních láskách, dokáží mě vrátit zpět do těch dob dospívání, kdy člověk prožíval stejné věci. Tady jsou sympatičtí hlavní představitelé, fungující atmosféra filmu a hlavně jistá poetičnost, která je částečně dána i těmi 60. lety v Americe, kdy se děj odehrává. ()

Flynn

Příjemná a trochu jinak poskládaná romanťárna. Poměrně jednoduchý příběh je poskládaný tak hezky zajímavě a hlavně z pohledu obou protagonistů. Moc hezky zvolené obsazení. Příjemný film, který vypadá prostě tak uvěřitelně a přirozeně. ()

Icefist

Překvapivě svěží a příjemné dílko. Filmů o zamilovanosti je bezpočet, ale o té čisté a bezprostřední, mezi klukem a holkou, kteří mají do dospělosti ještě dost času, je jich pomálu. O to víc jsem si užil tento. Seděl mi styl vyprávění, líbila se mi retro atmosféra, zamlouvala se mi hudba a oceňuji i herecké obsazení. Nedokážu teď říct, jestli bych to chtěl vidět znovu, nicméně za tohle první shlédnutí jsem velice rád. 90 % Oblíbená část- Bryceova výmluva ohledně zírání na Juli při chemii ()

forsythia

Příjemný, milý film. Potěšil, pohladil, zahřál u srdce :) Nic víc a nic míň, přesně to, co jsem chtěla na dnešní večer. Žádná dramata a emoční kolotoče. Takové příjemné plynutí. ()

pufina

Hrozně příjemný film se zajímavým i zároveň obyčejným příběhem. Vyprávění z obou pohledů, jak od Juli i Bryce, bylo takové obhacení, které mě definitivně utvrdilo v tom, že si film zaslouží plný počet. I po skončení filmu ten pohodový pocit ještě přetrvává.. Zavzpomínejte si na svou první lásku.. ()

KajusaK

i po druhem shlednuti davam 4hvezdy..skvele vymyslene,pohleedy dvou lidi, scenka s vajickama byla dost smutna..pekne zakonceni.. ()

dr.fish

Takový civilní zamilovaný filmík, zajímavý stylem vyprávění jak ze strany chlapce, tak i dívky. Jak se z odporu může stát ten svatý cit zvaný láska. Jednotliví členové rodiny jsou pečlivě vykreslení a jedná se o dosti zajímavé figurky. Rob Reiner má ale nepochybně i lepší filmy. 70% ()

pakobylka

Zdánlivě banální příběh se může prezentovat pomíjivou, leč dojemnou svěžestí a okouzlující naivitou dětství stejně jako racionální a trochu žlučovitou skepsí, pramenící z nashromážděných zkušeností dospělého věku - disponuje taktéž shovívavou, laskavou moudrostí, která bohužel není dána každému (krom toho se mi chce uštěpačně dodat, že může být taktéž pomíjivá). Vyvolil si velice neotřelou a velice přitažlivou formu vyprávění, neboť se rozhodl pozorovat a vyhodnocovat jednotlivé události střídavě očima Juli i Bryceho - s úsměvem plným pochopení vás úslužně provede jejich dětstvím i dospíváním, aby vás seznámil s mužským a ženským náhledem na svět ... a aby vám přiblížil starou známou pravdu, že je velice těžké nebýt srab (a to prakticky v každém věku). ()

misulka03

Co půjdu si za chvíli lehnout, tak si pustím film na 20 minut a zbytek dokoukám jindy. Můj celkem obvyklý postup, ale už po prvních minutách mi bylo jasné, že tentokrát budu muset své rozhodnut změnit. Odtrhnout se od tohoto filmu prostě nebylo možné a i únava se vytratila někam do prázdna :) Není to žádný překvapivý příběh, nic šokujícího, co vás naprosto vytrhne. Ale má své silné kouzlo, které aspoň mě plně očarovalo. Krása :) ()

sir-dave

Připomínalo mi to trochu ty kolující maily, kde je ukázáno co si myslí žena a co muž. Tady je to obdobné. Celé se to odehrává z jednotlivých pohledů na situaci v podání dětských hvězd a je zajímavé sledovat, jak každá osoba bere svou situaci mírně odlišným způsobem. Určitě to ve vás zanechá příjemný pocit a já ani nevím proč nedávám plný počet. ()

tomeek

Velice dobře sledovatelný příběh o dětské lásce vyprávěný ze dvou úhlů pohledu, zasazený do 60's s příjemným dobovým soundtrackem a sympatickými herci. Uteklo to jako voda. 4* ()

wendelin9

Jeden z nejkrásnější a nejupřímnějších romantických příběhů, které kdo kdy natočil a já měla možnost je vidět. Snímek nevypráví jen o tom, jak je těžké si uvědomit, že to co hledáme, máme celou dobu přímo pod nosem, ale hlavně o tom, proč je tak těžké "najít" jeden druhého. Jednoduchý příběh, plný obyčejných lidí a všedních problémů v sobě má neuvěřitelnou lehkost, která už je tak nějak dávno pryč... ()