Reklama

Reklama

Milionový lékař

(seriál)
  • USA Royal Pains (více)
USA, (2009–2016), 74 h 48 min (Minutáž: 41–67 min)

Předloha:

John P. Rogers (povídka)

Hrají:

Mark Feuerstein, Paulo Costanzo, Reshma Shetty, Brooke D'Orsay, Jill Flint, Campbell Scott, Henry Winkler, Anastasia Griffith, Christine Ebersole (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(104)

Hlavním hrdinou seriálu je mladý doktor Hank Lawson, který má všechno – perfektní kariéru, nádhernou přítelkyni a ohromný byt. Kvůli jedné nešťastné chvíli, kdy se rozhodne pomoci urgentnímu případu a odmítne bohatého sponzora nemocnice, který následkem toho zemře, přijde o všechno.O několik měsíců později je z něj naprostá troska. Z naprosté letargie jej vytrhne až jeho bratr, který jej vezme do Hamptons a dostane na jeden z VIP večírků. Během večera se stane nehoda, při které je potřeba zásahu lékaře – a pouze Hank je schopný stanovit diagnózu.Druhý den Hank obdrží telefonát s prosbou o pomoc dalšímu, bohatému a mocnému případu, a pak další.... Zdá se, že je Hankova kariéra zachráněna, ale jemu samotnému není příjemné být “lékařem na zavolanou” bohatých a slavných. Když jej atraktivní zástupkyně místní nemocnice požádá, zda by se staral také o ty méně obdařené, uvědomí si, že stojí na hraně mezi vlastním prospěchem a pomocí ostatním. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

T!ckTack 

všechny recenze uživatele

Kromě House se mi nikdy žádný doktorský seriál nelíbil, ale tenhle je jiný. Skvělý doktor a zapeklité případy v příjemném exotickém podání plném slunce, boháčů, drahých aut a krásných ženských :-) Sice začátek je trošku jako pohádka o Popelce a doktor je asi největší šťastlivec na světě, ale oddechovka před spaním více než dobrá ()

stephano 

všechny recenze uživatele

Souhlasim, je to velká oddechovka s krásnými ženamy, drahými auty, domy a bohatými lidmi . Co se, ale musí vyzdvihnout je skvélá hudba, výběr písniček jako by mi někdo vykrad mp3 bank. Kamera je hodně akční. A každý díl je opravdu výborně sestříhaný tak že ani minutu stopáže nenudí. (PS: Jill Flint v roli ředitelky nemocnice je neuvěřitelnej kus) ()

Reklama

Patw 

všechny recenze uživatele

Dlouho mi trvalo zvyknout si na postavy (tím myslím i hlavní postavu ztvárněnou Markem Feuersteinem), ale zvykl jsem si. I tak seriál považuji spíš za silnější průměr a proto dávám Royal Pains (původní název se mi zdá i mnohem lepší jak 'Milionový lékař') 3* ()

dextrush 

všechny recenze uživatele

Mate radi všetko DOKONALÉ? Luxusné autá, prepychové vily, ľudí, ktorí sa prevážajú lietadlami a vrtuľníkmi? DOKONALÉ ženské prefabrikáty, prípadne DOKONALÉ ženy, trochu namaľované (len v prípade komparzu) ? Dokonalého DOKTORA, ktorý má viac šťastia, ako kedy budete mať vy, ktorý zvládne čokoľvek, kedykoľvek a neštíti sa na to použiť dokonca akumulátorovu vítačku s vrtákom z dielne? Ak ste na tieto otázky odpovedali ÁNO a páčil sa vám MacGyver, nenechajte si tento seriál újst. Ako bonus obdržíte hlúpeho brata, ktorý sa z tejto DOKONALEJ idylky bude trochu vymykať. ()

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Po první sezóně: zaplať pánbu! Vše je takové sladké, dokonalé, naivně potěšující, kdo by vlastně v reálu chtěl být ošetřen géniem Housem? Který se mimochodem donekonečna opakoval i v těch sprosťárnách a zásadně každého pacienta hned podcenil, osočil a udělal nejdřív aspoň pět mylných diagnóz - nepřipomíná to českou lékařskou realitu? Tady konečně doktor, který pořád neřeší svůj sexuální život, ale zajímá se jednou o pacienta, a ne ve smyslu tak tomu chudáčkovi blbečkovi něco nakecáme. ()

Galerie (772)

Reklama

Reklama