Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

Cermbo

Solidní podívaná, ale že by to bylo tak "extrémně úžasný" to určitě ne. Slušný hlášky, rozhodně nebyla nuda ale příběh trošku moc jednoduchý, čekal jsem malinko víc.. ()

Saur.us

Jestli jsem si říkal, že Strážci Galaxie překvapili svým nadhledem a vtipem, Marvel se do toho opřel naplno a vyprodukoval zatím asi nejzábavnější a nejoriginálnější komiksovku pod svými křídly. Silné eRko, skvělé hlášky a neustálé narážky na X-meny, Wolverina nebo dokonce na samotného R. Reynoldse. Příběh byl opravdu slabý, protivník bez charismatu ale o to v tom vůbec nešlo. ()

TwoFace

Moje oblíbená romantická komedie. Totální nářez od začátku do konce! Deadpool se konečně dostal do mainstreamu a jeho obnovená premiéra je vším, čím má být. Vtipná, vulgární, krvavá, plná odkazů na ostatní superhrdiny a ještě ke všemu se skvělým scénářem a strukturou vyprávění. Ryan Reynolds se pro tuhle roli narodil. Ale to hlavní, co Deadpool dokázal, je, že otevřel dveře dalším R-kovým komiksovým adaptacím. A taky musím pochválit reklamní kampaň filmu, protože ta byla tak špičková, že za to měla dostat speciálního Oscara. ()

tomo41

"A fourth wall break inside a fourth wall break? That's like, sixteen walls." Najcoolovejšia komixovka. Tvorcovia sa miestami snažili byť až príliš nad vecou a tak ten nadhľad trochu strácali a bolo toho už priveľa. Mimo toho je Deadpool veľmi fresh, funguje presne ako má, búra stereotypy súčasnej produkcie z čoho najviac potešil originálny spôsob narácie. ()

TheHofi

Jeden z nejlepších super hrdinských filmů na světě, no prostě skvěla akční komedie. Na dvojku se těším, ale zároveň se bojím toho, jak to dopadne 100%. ()

3T

Po druhém shlédnutí jsem se ujistil v tom, že tvůrci plně nevyužili Deadpoolův potencionál. Na tenhle film jsem se hodně těšil už od doby, co ho oznámili. Hvězda chybí možná proto, že jsem měl přehnaná očekávání. Jsem zvědav na odpověď DC. Mají totiž hrdinu, který si to šel vyřídít se Santa Clausem :) ()

Košoun

Do kina jsem nešel, protože mě celá ta pubertální "cool" kampaň nějak míjela. Nikdy jsem nebyl fanoušek filmů, které jsou založené jen na brutální akci a drsňáckých hláškách. Nakonec jsem podlehl alespoň BluRay, když všichni o Deadpoolovi tak básnili. A jo, je to fajn film, 100 minut uteče jak voda, Ryan Reynolds je v té roli boží, několik parádních hlášek a popkulturních odkazů potěší a navrch skvělá akce. Ale bylo by to ještě lepší, kdyby to tolik netlačilo na pilu. Vím, že to byl záměr, ale proč každá každičká scéna musí být "cool". Méně je někdy více. Každopádně mezi těmi vážnými a již dost okoukanými Marvelovkami je tohle svěží vítr. ()

Bozvav

Ujetý humor, spousta akce, jednoduchá a už poněkud vyčpělá zápletka, slušný vizuál. V zásadě nic moc, ale já se bavila a bavila jsem se moc dobře. Pravda, dětem bych to rozhodně nepustila, ale jako jednohubka povedené. Snad jen to mohlo být o 15 minut kratší. Za mne 85%. ()

Rathalos

Tak,ze by to bol taky super film ake ma tu hodnotenie,to nemozem povedat,akcne sceny boli fajn,to musim priznat,ale ked to beriem ako celok,no neviem,nejako ma to nenadchlo,americka tvorba ide dole vodou...:-) ()

frolish

Po druhom zhliadnuti zdviham na 5*. V zaplave komsikoviek je to velmi sviezi a originalny pocin (uz som sa zacinal bat, ze to v roku 2016 ani nie je mozne). Vyrazne vycnieva najma skvelym humorom s prvkami sebaparodie, originalnou formou rozpravania pribehu, schopnostou nebrat sa vazne a v neposlednom rade (pre mna ako nie hardcore fanusika Marvelu) zmyslom pre proporciu. Menej repetitivnej akcie (ked bola, tak prehladna a okorenena hlaskami) a viac budovania pribehu a sperkovania dialogov potesilo. 90% ()

SidneyP

Funguje to, opravdu to funguje! Marvel vydal film, který se již od první minuty nezaškatulkoval za těmi dalšími a nejedou vlastně podle stejného scénáře. Ani se pomalu nestihnete uvelebit, a už do vás jedou hlášky ze všech stran, ale nejen ty, hlavně lámání čtvrté stěny (nebo podle pana Poola vlastně šestnácté stěny) a BOMBASTICKÉ odkazy na X-Meny, studia, camea, prequely, atd. Paráda, dal bych si tu jízdu klidně znova. Snad jediná škoda, že film tak rychle skončil. EDIT, tři dny po premiéře: Trochu mě taky mrzí, že ve filmu nebyly více rozhrnuty některé věci. Chlápek potká Stevieho Wondera v prádelně a hned s ním bydlí? 90%. ()

TheTomCZ

Po dalším zhlédnutí půjdu možná "jen" na 4*, ale zatím zůstanu u plného hodnocení: Komiksy žeru, a asi žádný mě tolikrát hlasitě nerozesmál. Parádní nářez už od úvodních titulků, jen škoda, že tu nejlepší akční scénu jsme viděli už v traileru (a na její celou druhou půlku v kině vypadl projektor). První dojem za 90% a dál jen houšť a větší kapky! ()

figliar

Chlapci a dievčatá, vypnite telky a rýchlo bežte do kina. Komixovka desaťročia a zatiaľ aj film roku. Deadpool nie je superhrdina, ale rozhodne je Super. Do posledného detailu, každá jedna scénka, od prvej minúty. Nasraný Ryan syčí humorom, príbeh má neskutočné tempo a všetko vo filme má svoj význam. Narážky na X-Manovský svet, Green Lanterna, licencie... Toto všetko je úžasne zakomponované a rôzne gagy ocení nie len znalec Universa. Stan Lee si vo filme strihol svoje najlepšie cameo a potitulková scéna, tú je proste treba vidieť na vlastné oči. Dúfam že sa dočkáme čoskoro pokračovania, pretože to je presne to, čo si po skončení filmu želal každý divák. Videl na predpremiére 100%. ()

zaxic

Dámy a pánové, všem nakazuji (ano i neslyšícím a "nevidícím"), aby co nejdříve vyhledali nejbližší možné kino a šli se podívat na film Deadpool, protože je to nejlepší film v celé galaxii, jestli né v celém vesmíru. Jestli máte alespoň trochu smyslu pro humor, tak je to brané jako povinnost. Jestli nejste prostitutka nebo penis(hanlivě), tak si užijete skoro dvě hodiny super zábavy. Po skončení filmu, budete chtít pokračování, či ho vidět znova. Pokud však né, měli byste se okamžitě zastřelit, rozřezat na milion kousíčků, naházet se do krabičky od popkornu a vyhodit se u východu, do pytle, který drží smutný pracovník kina Honza, který film ještě neviděl. Jediné mínus je to, že není možné, aby se ten film zhmotnil na plyšového jednorožce s dírou, v zadní části, velkou jako je pravítko pro prvňáčky a já mohl zažívat krásné intimní chvíle! :D ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě