Reklama

Reklama

Transformers 3

  • Česko Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce (neoficiální název) (více)
Trailer 1
USA, 2011, 148 min

Režie:

Michael Bay

Scénář:

Ehren Kruger

Kamera:

Amir Mokri

Hrají:

Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Frances McDormand, Hugo Weaving, John Turturro, Tyrese Gibson, John Malkovich, Patrick Dempsey, Ken Jeong (více)
(další profese)

V roce 1961 ztroskotala vesmírná loď Ark na odvrácené straně Měsíce. Došlo k tomu po boji na planetě Cybertron mezi Autoboty, kteří bojovali za svobodu, a Deceptikony, kteří bojovali za tyranii. Zdálo se, že Autoboty čeká úplná porážka, ale jedna autobotí loď z boje vyvázla. Nesla přísně tajný náklad, který by byl změnil osud planety. Byla to zoufalá akce a poslední naděje, která se rozplynula, když Ark ztroskotal. Toto ztroskotání však bylo zaznamenáno v NASA a prezident Kennedy vyslal na Měsíc první lidskou posádku, která měla Ark prozkoumat. V roce 1969 přistála na Měsíci posádka Apollo 11. To, co tam našli, si nechali jen pro sebe a pro tajné služby. Což se později ukázalo jako špatné rozhodnutí. V současné době Sam Witwicky, který před časem zachránil Zemi před Deceptikony, nesmí pracovat s Autoboty, kteří pracují ve službách Spojených států a hledají po celé Zemi skrývající se Deceptikony. Během mise v Černobylu zjistili, že je lidé, kterým pomáhají, neinformovali o důležitých věcech. Musí se vydat na Měsíc a zjistit, jaká je situace. V Arku najdou polomrtvého Sentinela Prima, který byl Optimusovým předchůdcem. To Sentinel zachránil pilíře, které mohou vytvořit most mezi Zemí a Cybertronem, po kterém se dá teleportovat. Pilířů našli celkem pět. Autoboti dopraví Sentinela na Zemi a zachrání mu život. Sam Witwicky marně shání práci a vadí mu, že ho musí živit jeho přítelkyně Carly. Ta pracuje pro Dylana Goulda, který Samovi leží v žaludku. Hrozně na něj žárlí. Sam zjistil, že Deceptikoni, kteří se na Zemi skrývají, postupně vyvražďují všechny, kteří nějakým způsobem pracovali na misi Apollo 11. Podaří se mu s pomocí bývalého agenta CIA Seymoura Simmonse najít dva ruské kosmonauty, kteří mají fotografie stovek pilířů, které se nacházely na Arku... (TV Prima)

(více)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Očividně se věci mají trošku jinak, aneb vidět zlo tam kde není umí skutečně jen někteří vyvolení...
jaryn.: Yop, asi tak a ani nebudu poukazovat na to, co je přirozenější... (wink)

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Kov a ženské k sebe neodmysliteľne patria a Bay to veľmi dobre vie:D

jaryn.

jaryn. (hodnocení, recenze)

Nekteri onanuji u megery Megan, jak rika St.ranger, nekdo zase u Bumblebeeho... nebo ty radeji Optima, st.rangere? :))

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

Mne by ani nevadilo, keby tam nebol tento "ženský prvok", či už je to Megan alebo Rosie.

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Normálne športové oblečenie. A náhodou vyzerá skvelo, bez make - upu vyzerá mnoho herečiek úplne inak ale Megan vyzerá skvelo aj takto:) Ale osobne mi až tak nevadí, že tam nebude, až keď uvidím film si tie dve porovnám a zhodnotím, trailer mi na porovnanie nestačil...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Isomut: Jde ale i o to, jak vykastrovaně je zrovna oblečena. Naprosto nezajímavá, ničím nefascinující podstolní herečka, naštěstí už snad konečně s ukončenou kariérou.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Isomut: Mě ten odkaz funguje a věř, že jí to tam imho sluší, i bez make-upu. Já pořád řikám že to ženskejm více sluší bez něj než s ním, u Megan se to taky potvrdilo...

Isomut

Isomut (hodnocení, recenze)

st.ranger: Ten odkaz nejde, ale viem si predstaviť, zrúda, ale ani by sa moc nelíšila od toho keby ten mejkap mala =// Megan je jedna z mnoha šťastných, kt. zarába na svojej "krásote", inak je to obyčajná žena, ako každá iná.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Vy,kterým se snad nedej bože Megan líbí neteskněte - mindráky určitých lidí jsou naštěstí jen jejich mindráky a v učebnicích se to taky ještě nepíše, takže pohoda jazz. Je to pořád hezká slečna, spíše tu pracuje závist či nutnost pomlouvat. Mj. i bez make-upu jí to imho sluší... (wink)

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Po štěkně akorát prahnou doživotní slintači, kterým kape mlíko po bradě. Na Rosie nadávají většinou ti, co Megery onanovali. Tady máte tu vaši nádheru.

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

uz nechte ty megan...stejne uz je vdana :)) spis bych se soustredil na to co v TF3 bude nez na to co tam nebude.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Hmm letošní jaro je plné zajímavích filmů, ale bohužel to vypadá že ne vše stihnu v kině.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Sem říkal od začátku že Megan bude chybět a co lidí bude brečet, aby byla z5 - mě to teda bude jen líto, s těmi roboty to byla přeci jen imho dobrá podívaná, asi jako Rachel (či jak se jmenovala ta holčina) z NfS Undgr. II...
Co se hudby týče, tak to asi bude podobné jako u jedničky či dvojky, takže u mě bude asi spokojenost a aji si myslím, že se moje TOPka v rámci hudby rozroste o song či dva... (smile)

Ltblue

Ltblue (hodnocení, recenze)

Svaťoš: hm,pozeral by si 3D film s roztrasenou kamerou?Asi tažko

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Trailer je perfektní, ale koukám že Rosie Huntington-Whiteley vypadá dost divně i na videu... Ta holka se mi nelíbí, protože sama vypadá jak kdyby jí sestavili v nějaký fabrice...

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Bum rána bum rána oheň bum výstřel bum bum a bum, o tom to celé zase bude.. :D

Juress

Juress (hodnocení, recenze)

Steve Jablonsky ve spolupráci s Linkin Park a opět špetkou Hanse Zimmera...
Už jen ten soundtrack bude neskutečný.

Leffi

Leffi (hodnocení, recenze)

Panasonixn: Příběh nebude nic složitého. Přijdou zlý, zabijou pár dobrých, ejmerická vláda naštve/urazí dobrý, dobrák z nejdobřejších s tupou blondýnou budou běhat všude kolem, až se teda hodný robot slituje a všechny zlý dokope zpátky do kosmu odkud přišli a ejmerická vláda bude mít zase máslo na hlavě a bude děkovat všem, kteří bojovali, tak statečně a skvěle, střih, blondýna líbá nejhodnějšího z hodných, střih, Optimus sen this message, titulky.

Panasonixn

Panasonixn (hodnocení, recenze)

Nooo než, že tam bude hrát ta či ta... Tak mě spíše zajímá příběh... Usuzuju, že jak našli toho sentinela na tom měsíci, tak ho dostali nějakým způsobem na zem a schovávali ho... Pak na to nejak prisel Optimus a šli všeci pryč... A pak je tam asi tim padem začali valit Coni hlava nehlava.... Nevi o tom nekdo nic vice?

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Tak Michaelovi už definitivně prdlo v kouli. Jen kroutím hlavou nad tím, že mi to Špilda dovolil.

Související novinky

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

Server Car Scrap Comparison teď zveřejnil studii, ve které se zabýval počtem dopravních nehod ve filmech u jednotlivých herců. Asi nikoho pak nepřekvapí, že za nejnebezpečnějšího filmového řidiče byl… (více)

Indiana Jones se obejde bez syna

Indiana Jones se obejde bez syna

05.09.2017

V Království křišťálové lebky jsme zjistili, že je Mutt Williams s tváří Shii Labeoufa synem Indiana Jonese. Pak ale dal Shia na vědomí, že s filmem nebyl úplně spokojený, a když se navezl i do… (více)

Zemřel Leonard Nimoy

Zemřel Leonard Nimoy

27.02.2015

"Život je jako zahrada. Zažíváme dokonalé chvíle, ale uchovat je můžeme pouze ve vzpomínkách." Takhle před několika dny komentoval život herec a režisér Leonard Nimoy, v němž určitě poznáváte pana… (více)

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

Reklama

Reklama