Dan Saxon (Charlie Sheen) je horlivým a výbušným arizonským policajtom, ktorý vypisuje pokutové bločky a dohliada na miestnych indiánov. Jeho výbušnosť ho dovedie do situácie, v ktorej má na výber buď odchod do dôchodku, alebo úlohu v tajnej operácii. Jeho úlohou má byť nepozorovane preniknúť do motocyklového gangu, ktorého členovia obchodujú s drogami a zbraňami. Saxon úspešne zvládne svoju úlohu a zapadne do motorkárskeho prostredia. Postupne sa vytvára jeho vzťah k fotografke Renee (Linda Fiorentino), ktorá pozoruje život gangu, ale zároveň tiež odhaľuje Danovu totožnosť. A ten, akoby posadlý týmto novým spôsobom života, začne pochybovať o tom, na ktorej strane vlastne stojí. Naviac ho neustále prenasleduje tieň vlastnej minulosti. Zdá sa, že mu nezostáva nič iné než podľahnúť. (sliver)

CaptainPixel

Uzasne nechtena parodie na drsnacky motorkarsky filmy, prolozena nahotou, riznou muzikou a nekolika trapne citovejma momentama. Aneb nech si narust fousy, marenu a Madsen te nepozna i kdyz s tebou mel vyostrenej rozhovor z oci do oci. ()

godal odpad!

V životě už nedopustím,aby mi soud nad filmem dotvářely úplné nuly.Pročetl jsem jejich kecy a docela draze si film koupil.Už to budu stahovat zadara ze zakázaných webů,protože jinak bych si musel hodit mašli.Takové kraviny prostě patří do žumpy a tečka.Že je USÁ rozvojová země,kde opičky dávají dobrou noc-o tom žádná.Ale abych něco takového sledoval za peníze-to ani omylem ()