Reklama

Reklama

Hung - Na velikosti záleží

(seriál)
USA, (2009–2011), 13 h 25 min (Minutáž: 23–43 min)

Hrají:

Thomas Jane, Jane Adams, Anne Heche, Eddie Jemison, Rebecca Creskoff, Gregg Henry, Alanna Ubach, Joshua Leonard, Arthur Darbinyan, Erick Avari, Lio Tipton (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(30)

Komediální seriál z produkce HBO představuje basketbalového kouče Raye Dreckera jehož stíhá jedno pohroma za druhou. Utekla mu žena, shořel mu dům a bojuje o to, aby se k němu vrátily děti…  Komediální seriál z produkce HBO vypráví o basketbalovém kouči Rayovi Dreckerovi, který se ocitl v krizové situaci a stíhá ho jedna rána za druhou. Někdejší středoškolská sportovní hvězda ztratila už dávno svůj věhlas, Ray je teď rozvedený trenér ve středním věku, bojuje o to, aby znovu získal do péče své děti, a vyhoří mu dům. Ve snaze získat nové místo se rozhodne využít svých nejlepších schopností a podnikne poslední pokus změnit svůj osud. Zoufalé časy si žádají zoufalé činy…V hlavních rolích Thomas Jane, Jane Adamsová, Anne Hecheová ad.
(HBO Europe)

(více)

Recenze (42)

pipapa odpad!

všechny recenze uživatele

Fak sem, fak tam - nám=zbožní výrobě už je úplně jedno, co natočíme, neb zdegenerované obecenstvo to určitě sežere i s navijákem. Mně stačily tři epizody a dost! Snůška keců hlavně o fakování, ale s totálně cenzurovanou mužskou nahotou a cenzurovaným sexem samozřejmě! Odporný vyžilý pomuchlaný seladón v hauptroli je obklopený dalším obtížným "hmyzem" všeho druhu...Další ukázka USamerické žumpy pro prostinká hovádka, která v těchto výkalech nacházejí hodnoty, které tam nejsou. Fuj!!! ()

klerik 

všechny recenze uživatele

1. - 3. séria. Úvodná epizóda ma presvedčila len o tom, že je to slabšia napodobenina svelého CALIFORNICATION krížená s "podnikateľskou" TRÁVOU. Potom som sa do toho zapozeral a zistil som, že je to celkom dobrá napodobenina... Základná zápletka nepôsobí tak uveriteľne, ale herci si to užívajú (Anne Heche) a je to zaujímavo rozprávané. A je tam sex... Skvelá výplň čakania na nové osudy Hanka Moodyho... ()

Reklama

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKOSLOVENSKÁ PAY-TV PREMIÉRA: HBO = 6.10.2009 - HBO dnes "vypľulo" nový seriál. Múdrejší budem po viacerých epizódach. - K deju: Pilotná epizóda nás oboznamuje s hlavnou postavou, stredoškolským telocvikárom, ktorý sarkastickými monológmi a poznámkami glosuje svoj život ako aj Ameriku v čase súčasnej tzv. hospodárskej krízy. Navyše, ako "vedlejšák" vykonáva "najstaršie remeslo". Dámy nepochybne ocenia úvodné "striptýzové" titulky. :-) (29.6.2009) Séria, ktorá ma chytila tak ako kedysi TRÁVA. Skvelá zábava a pritom nikdy neskĺzne k žumpovému typu humoru. (20.10.2009) ()

danecek24 

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - nominace (4) - 67. ročník (za rok) 2009 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Thomas Jane, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Jane Adams, 68. ročník 2010, 69. ročník 2011 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Thomas Jane ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

[První série] No musím uznat, že jsem byl dost překvapen. Produkce HBO, pikantní synopse... ale dostalo se mi velmi kultivovaného, pohodového, "rodinného" a neškodného seriálu o sexu, bez sexu (no dobře, skoro bez sexu). Thomas Jane do hlavní role gigola skvěle sedí a celé se to ubírá trochu jiným, ne tolik laciným, směrem než se dalo očekávat. 1. sezóna 70 % ()

Galerie (296)

Zajímavosti (3)

  • V deviatej epizóde druhej série bije Tanya (Jane Adams) Horny Patty (Lauren Weedman) opaskom. V prvom zábere si ho dá dole zo šiat a je vidieť, že žiadny nemá. Keď sa kamera otočí, Tanya stále drží v ruke opasok, ale na šatách má už nasadený iný. (Fanita)
  • Thomas Jane (Ray Drecker) hrál již dříve mužského prostituta, a to ve filmu Hříšné noci (1997). (zuza99)
  • Anne Heche se vrátila k natáčení jenom 8 dní od narození jejího syna Atlasa. (newpage)

Související novinky

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche

12.08.2022

Kdo sledoval zprávy ze světa posledních několika dnů, zřejmě tušil, že smutná novina se nevyhnutelně blíží. Před necelým týdnem totiž americká herečka Anne Heche během fatální autonehody v Los… (více)

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Skončila nám podzimní televizní sezóna a kabelovky vyhodnocují čísla sledovanosti. Které seriály dostanou povolení pokračovat a které budou nemilosrdně zaříznuty? Nejdříve k těm úspěšným: Dexter bude… (více)

Reklama

Reklama