Extraterrestrial

• Kanada The Visitors (neoficiální název) (více)

April sa spolu s priateľmi odoberie na rodinnú chatu do Echo Lake. V danej oblasti pred pár dňami za záhadných okolností zmizla mladá žena, po ktorej na mieste činu zostala len peňaženka s dokladmi. Hneď v prvú noc ostane partia mladých ľudí v šoku. Z vesmíru na Zem dopadá neidentifikovateľné lietajúce teleso, označované ako U.F.O. Kúsok od neho nachádzajú stopy neznámeho tvora, ktorý nepochádza z našej planéty. Na túto noc už nikto z nich nezabudne ... (*CARNIFEX*)

Peytl

Ítý již nemá potřebu volat domů, byť by byl paušál sebelákavější a svítící prst používá na vše možné, jen ne na roztomilé leč nevychované ukazování, přitvrdil a vzal na sebe luk třímetrového obyvatele Bergen-Belsenu s nevypočitatelnými pohyby, ne, ani Hókink by to nedal, věřte mi. Útočí pomocí telekineze, telepatie a teleportu z talíře z telešopingu, nebo snad od četníků ze Saint Tropez, ovšem pořád o chlup z telete lepší než takoví teletabís v telemarku i na teleskopickou prdelní sondu dojde, teleftipné. Stereotypy a blbosti je třeba dodržovat vždy a všude, tedy máme pod talířem prostřenu partu postpubescentů s namíchaným pohlavím ve prospěch čárek. Hysterčí se na přeskáčku a ne striktně genderově dle obrazu moderní doby. Dále nutno nevnímat dialogy, zejména ten mezi policisty a ač se právem čeká u uniformovaného pičuse jistá dávka demence, tak rozhovor v autě, psychologický rozbor, nebocotokurvabylo, by měl být zaznamenán zlatým písmem mezi deseti nejdebilnějšími rozhovory společně s Milošem Passym. Volně přeloženo, byla to pičovinka, váš hrábě Teleke z Tölökö. ()

peiton odpad!

Téma UFO mi nie je cudzia a mám ju rada,ale toto bolo mimo misu.Takéto sprac.tak silnej tematiky akou UFO je, nebolo zrovna 2×najšťastnejším krokom.Takto ju sprzniť.To chce odvahu.Na samom začiatku resp.v 1.polovici filmu ukázali tvorcovia divákovi toho až príliš mnoho a snímok týmto stráca na statuse tajomnosti,ktoré by mali takéto druhy snímok obsahovať.Mimozemšťania majú predsa byť v našich očiach nedotknuteľní,nepoškvrniteľní a nie strieľať do nich.Nezískalo si to moju pozornosť a preto som to musela po hodine vypnúť.Veľmi slabé a pod úroveň.A nemusíme sa báť,že by toto vypálilo dieru do sekcie "Život,ktorý nepochádza z našej planéty".Nevypáli.To rozhodne nie. ()

verbal

Tak to máme několik upištěných pipek a psychicky labilních kokotků, jednoho latexového gumofouna z půjčovny, červenou lampu, reprák, co při tom bordelovém nasvětlování bude dělat „bzzzzzzz“, nějakou barabiznu v lese a další otřepaný, nudný až debilní scénář Vyšisovaných bratrů. No, velkolepá produkce kompletní a můžeme směle točit! Všude se pak najde nějaký páreček Korpičů a jiných blahoslavených, co tohohle thirdhandového Ítýho pro nejpomalejší děti zajisté plně docení ()

bobstock

Po shlédnutí jiných kousků s podobnou tématikou se musím vrátit a konstatovat, že se tahle zpočátku odlehčená ufounština stala jakýmsi bodem, od kterého se mají začínající scifi rejžové odpíchnout. Naivní se po ztroskotání mimozemského plavidla mění v pop-style strašidelné až nechutné, a kdo jiný v tom má prsty nežli ´´bratři´´ scénáristé. Opět podivně podhodnoceno. 75% ()

zolo23

Ja som nadmieru spokojný, na to s akým rozpočtom bol film natočený je to malý zázrak. Efekty sú výborné, rozmýšľam kedy som videl naposledy film na túto tému - únos, natočený bez jedinej hluchej minúty. Extraterrestrial má všetko čo si fanúšik "E.T.ho" môže želať. Kamera už od začiatku výborná, konečne je vidieť to podstatné v pasážach kde iný zlyhávajú na celej čiare - roztrasenej kamery je tu minimum. Na záver malý bonbónik o ktorom sa mi ani nesnívalo - prekvapko na 100%. Dal by som plný počet, ale tých posledných 5 minút si mohli tvorcovia odpustiť. Malo sa to skončiť proste "hore". ()

• Během produkce scény "anální sondy" se filmaři obrátili na specializované a kvalifikované pracovníky v oblasti sond. (Lajty)
  • V závere filmu, pri upratovaní miesta činu, všetko vedie muž, ktorý má oblek a zapáli si cigaretu. Ide o odkaz na postavu "The Smoking Man" zo seriálu The X-Files (od r. 1993), ktorú pôvodne stvárnil William B. Davis. (Lukoh)
  • V scéne, kde April volá so svojím otcom, je na pozadí vidieť súbor s filmom Grave Encounters (2011), ktorého scenár napísali taktiež The Vicious Brothers. (Marceloo)